Προς το περιεχόμενο

Netflix μέσω Τουρκίας problem


Stelaras1993
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Stelaras1993,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά προσπάθησα κ εγώ να ενεργοποιήσω το νετφλιξ με VPN Τουρκίας αλλά στο τελευταίο βήμα ζητάει τηλεφωνικό αριθμό Τουρκίας κ απ' το drop-down δεν γίνεται να αλλάξει η χώρα του τηλεφωνικού αριθμού.Υπάρχει κάποιος τρόπος να "χακαριστει" αυτό το εμπόδιο?

Επεξ/σία από Ni_gio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 767
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

47 λεπτά πριν, Ni_gio είπε

Παιδιά προσπάθησα κ εγώ να ενεργοποιήσω το νετφλιξ με VPN Τουρκίας αλλά στο τελευταίο βήμα ζητάει τηλεφωνικό αριθμό Τουρκίας κ απ' το drop-down δεν γίνεται να αλλάξει η χώρα του τηλεφωνικού αριθμού.Υπάρχει κάποιος τρόπος να "χακαριστει" αυτό το εμπόδιο?

sms-activate.org βαλε ενα δευτερο-τριτο email και κανε εγγραφη εκει. Προσεθεσε 1€ σε τουρκικες λιρες με καρτα μιας χρησης της revolut , "αγοραζεις" το τουρικο τηλ για λιγα minutes και κανεις το verification.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, runner69 είπε

sms-activate.org βαλε ενα δευτερο-τριτο email και κανε εγγραφη εκει. Προσεθεσε 1€ σε τουρκικες λιρες με καρτα μιας χρησης της revolut , "αγοραζεις" το τουρικο τηλ για λιγα minutes και κανεις το verification.

Σε ευχαριστώ πολύ. Στην ενότητα services που έχει μέσα διαλέγω το service  του νετφλιξ κ μετά διαλέγω Τουρκία η πάω από κάπου αλλού ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ni_gio είπε

Σε ευχαριστώ πολύ. Στην ενότητα services που έχει μέσα διαλέγω το service  του νετφλιξ κ μετά διαλέγω Τουρκία η πάω από κάπου αλλού ?

Απο οσο θυμαμαι, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαζει η τιμη στο τουρκικο netflix απο τον αλλο μηνα

 

Ενημέρωση τιμών

Γεια tourkmich,

Ελπίζουμε να απολαμβάνετε όσα έχει να σας προσφέρει το Netflix. Η μηνιαία τιμή σας θα είναι πλέον 199,99 TL από 14 Οκτωβρίου 2023.

 

Οι λεπτομέρειες της συνδρομής σας:

Τρέχον πρόγραμμα

Πλήρες
199,99 TL/μήνα     Ενημερώθηκε

Επόμενη ημερομηνία χρέωσης

14 Οκτωβρίου 2023

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 04/09/2023 at 10:08, labros1995 said:

Λογικά μετά τις 30 μέρες θα είσαι οκ

 

On 06/09/2023 at 16:37, agipaok said:

Μετά από 30 μέρες ξεκλειδώνει και παίζει κανονικά ! Έτσι έγινε σε μένα 

Επιβεβαιώνω ότι μόλις πέρασαν οι 30 μέρες το Netflix παίζει κανονικά χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το vpn. Η ερώτηση μου είναι η εξής: για να ανανεώσω την συνδρομή (για να τραβήξει λεφτά για τον επόμενο μήνα δηλαδή) ποιος τρόπος πληρωμής είναι ο πιο αποτελεσματικός.;; Με τουρκική προπληρωμένη δωροκάρτα Netflix ή μέσω revolut;;; Δεν έχω κάνει verify μέσω τηλεφώνου γι'αυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, marsele είπε

 

Επιβεβαιώνω ότι μόλις πέρασαν οι 30 μέρες το Netflix παίζει κανονικά χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το vpn. Η ερώτηση μου είναι η εξής: για να ανανεώσω την συνδρομή (για να τραβήξει λεφτά για τον επόμενο μήνα δηλαδή) ποιος τρόπος πληρωμής είναι ο πιο αποτελεσματικός.;; Με τουρκική προπληρωμένη δωροκάρτα Netflix ή μέσω revolut;;; Δεν έχω κάνει verify μέσω τηλεφώνου γι'αυτό ρωτάω.

Εγώ χρησιμοποιώ την FUPS αν την γνωρίζεις ! Αλλά τώρα δεν μπορείς να βγάλεις εύκολα …. Όποτε μάλλον προπληρωμένη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 minutes ago, marsele said:

 

Επιβεβαιώνω ότι μόλις πέρασαν οι 30 μέρες το Netflix παίζει κανονικά χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το vpn. Η ερώτηση μου είναι η εξής: για να ανανεώσω την συνδρομή (για να τραβήξει λεφτά για τον επόμενο μήνα δηλαδή) ποιος τρόπος πληρωμής είναι ο πιο αποτελεσματικός.;; Με τουρκική προπληρωμένη δωροκάρτα Netflix ή μέσω revolut;;; Δεν έχω κάνει verify μέσω τηλεφώνου γι'αυτό ρωτάω.

Καλησπερα

Χαιρομαι που λειτουργεί.

Εγω δουλεύω εδώ και 1 χρόνο με gift cards.

Επεξ/σία από labros1995
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, labros1995 said:

Καλησπερα

Χαιρομαι που λειτουργεί.

Εγω δουλεύω εδώ και 1 χρόνο με gift cards.

Για αγορά δωροκάρτας δεν χρειάζεται ενεργοποίηση vpn έτσι δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, labros1995 said:

Σωστά, δεν χρειάζεται.

Αγόρασα δωροκάρτα 100TL για έναν μήνα, την καταχώρησα και όλα λειτουργούν άψογα! Από 11,99€ που χρεωνόμουν για το netflix στο standard πρόγραμμα στο αντίστοιχο τούρκικο πρόγραμμα βγαίνει στο 1/3 της τιμής περίπου στα 4/ ευρώ ανά μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, marsele said:

Αγόρασα δωροκάρτα 100TL για έναν μήνα, την καταχώρησα και όλα λειτουργούν άψογα! Από 11,99€ που χρεωνόμουν για το netflix στο standard πρόγραμμα στο αντίστοιχο τούρκικο πρόγραμμα βγαίνει στο 1/3 της τιμής περίπου στα 4/ ευρώ ανά μήνα.

Σύμφωνα με σχετικό mail που έστειλαν, σε μερικές μέρες θα διπλασιαστεί η τιμή δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...