Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά καλησπέρα.

έκανα new user στο ps5 και βλέπει κανονικά το ps plus αλλα όταν πηγαίνω στον άλλο user δεν βλέπει οτι έχω plus

κάνω κάτι λάθος? η απλά θα κατεβάζω απο τούρκικο και θα μπαίνω στο αλλο account και θα παίζω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

35 λεπτά πριν, lighto είπε

παιδιά καλησπέρα.

έκανα new user στο ps5 και βλέπει κανονικά το ps plus αλλα όταν πηγαίνω στον άλλο user δεν βλέπει οτι έχω plus

κάνω κάτι λάθος? η απλά θα κατεβάζω απο τούρκικο και θα μπαίνω στο αλλο account και θα παίζω? 

Κατεβάζεις από το τουρκικό και παίζεις κανονικά από το δικό σου. Η ps plus συνδρομή γίνεται shared με όσα account ειναι στην κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2023 στις 10:53 ΠΜ, pp6210 είπε

1. έχει σήμερα PS4 με ελληνικό λογαριασμό plus, οταν παρω το PS5 και μέχρι να βγάλω την άκρη με το τουρκικο plus, μπορεί να κάνει login στο PS5 με τον λογαριασμό που έχει τώρα ή θα γραφτεί ως main account και μετά δεν θα μπορούμε να βάλουμε τον τουρκικο ως κύριο λογαριασμό στο PS5. 

 

επανέρχομαι μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει, βαλαμε τον λογαριασμό plus που είχε στο PS4, φαίνεται κανονικά ως plus αλλά δεν εμφανίζει τα χρήμετα που είχε στο πορτοφόλι, περιπου 35 ευρώ, τα οποία είχαν μπει με ps card. Στο PS5 δεν εχει μπει τίποτα τούρκικο ακόμα, αρα πως αναγνωρίσει την plus συνδρομηαπό ps4 αλλά όχι το υπόλοιπο του wallet;;;

Εγώ παιδιά επείδη δεν το πολυέχω με αυτά, πλήρωσα 1,1$ για δημιουργία τουρκ λογαριασμού και τώρα θα δώσω 23$ για 2 χρόνια plus essential, μεσω buyandsellvouchers.... ιδίως για το φτιάξιμο fups με επιασε πονοκέφαλος κ μονο που είδα το video!

όσο για την αποστολή crypto που προβληματιζει κάποιους φίλους, εγώ έστειλα BUSD από το trust wallet που έχω για παιχνίδι στο κινητό (παλιές αμαρτίες pumpgroups) στους πωλητές. Αν κάποιος έχει ρεβολουτ και δεν θελει να μπλέξει με binance account μπορεί να αγοράσει BUSD μέσα από το trust wallet app με revolut visa (μέσω mercury.io ανταλλακτηρίου, θα ζητήσει ονομα+εμαιλ+φωτοταυτοτητας+selfie, όλα μέσω του trustwallet). sorry για το offtopic.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Μπορώ να αγοράσω συνδρομή ps plus Τουρκίας από τουρκική κάρτα που έχει φίλος μου σε δικό του τουρκικό λογαριασμό? Δηλαδή... Μια κάρτα fups να είναι σε 2 λογαριασμους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, Τζα-μιχ said:

Καλησπέρα. Μπορώ να αγοράσω συνδρομή ps plus Τουρκίας από τουρκική κάρτα που έχει φίλος μου σε δικό του τουρκικό λογαριασμό? Δηλαδή... Μια κάρτα fups να είναι σε 2 λογαριασμους. 

Tην πιστωτική μπορεις να την δηλωσεις σε 10 ατομα εαν γουσταρεις δεν τους νοιαζει. Πχ την δικη μου fups την εχω σε 3 διαφορετικους λογαριασμους .. Τον δικό μου , του ανηψιού μου και σε ενα φιλο του γιου μου.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Fkortez said:

Εμένα πάντως την FUPS άρχισε από σήμερα και μου γράφει ότι "The credit/debit card is no longer valid. Please use a different card."

Το έκανε σε κανέναν άλλον?

Στην FUPS οταν μπαινεις στην εφαρμογη βαζεις πριν vpn για να πάρεις τουρκικη IP η χρησιμοποιεις την ελληνικη ip;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Fkortez said:

Δεν έφαγε ban η FUPS μου. Την χρησιμοποιώ κανονικά στο xbox. Το playstation μου το γράφει αυτό. Πρέπει να βάζω vpn πριν τις αγορές στο psn?

Εγω νομιζα οτι εφαγε ban η καρτα σου.. Προχθες εγω εκανα προπαραγγελια το spiderman 2 απευθειας απο το PC χωρις VPN. Δοκιμασε ξανα ποιο μετα μην εχει φαει κανενα κολλυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Tην πιστωτική μπορεις να την δηλωσεις σε 10 ατομα εαν γουσταρεις δεν τους νοιαζει. Πχ την δικη μου fups την εχω σε 3 διαφορετικους λογαριασμους .. Τον δικό μου , του ανηψιού μου και σε ενα φιλο του γιου μου.

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Να σαι καλά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από το PS app με FUPS για αγορές games είμαστε οk αυτή την στιγμή. Μετά μπορεί να φύγει και αυτή ακλαυτη όπως η Cryptopay, οπότε κουμπώνουμε όσο ακόμα είναι ανοιχτό.

Όσο αφορά το Plus, κατάφερα ακόμα έναν χρόνο. (κοντεύω 2030 😆), αλλά έγινε μόνο για μια φορά. Με controld και add funds via chrome. Δοκίμασα να βάλω άλλον έναν χρόνο αλλά μου πετάει error. Δοκιμάζω ξανά αύριο και ενημερώνω μιας που έχω 800TL+ να κάθονται στην FUPS. 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια παλευω καμια ωρα τωρα αλλα δε γινεται τιποτα. Εχω avast vpn σε ip τουρκιας. Εχω 400 λιρες στο wallet και 550 στη fups. Ουτε απευθειας αγοραζει (παιχνιδι ή συνδρομή) ουτε funds βαζει. Χτες το πρωι μονο καταφερα να βαλω αυτες τις 400 λιρες μεσω κινητου και windsribe αλλα σημερα ουτε με αυτο το τροπο. Θα περιμενω να δω αργα το βράδυ ή αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα τελικά και αγόρασα παιχνίδι από την εφαρμογή στο κινητό, με avast vpn και απευθείας πληρωμή wallet + fups κάρτας. Συνδρομή με τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Κατεργάρης είπε

Κατάφερα τελικά και αγόρασα παιχνίδι από την εφαρμογή στο κινητό, με avast vpn και απευθείας πληρωμή wallet + fups κάρτας. Συνδρομή με τίποτα. 

νομιζω οτι τα γνωστα vpn τα αναγνωριζουν, εγω προσπαθησα με πληρωμενο proton vpn, δωρεαν any vpn και winsdcribe, συνδρομη με τιποτα! παιχνιδι αγορασα απο chrome+protonvpn χωρις προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...