Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τον καθένα για άλλη μια φορά διαφέρει ο τρόπος να περασει η καρτα ή να καταφέρεις anw να περάσεις funds.

Παιχνίδι αγοράζω κατευθείαν με την FUPS card όπως γινόταν με την cryptopay από το PS APP.  Αυτό πετυχαίνει για μένα atm. Μετά; Κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει. Μπορει αύριο να πάω να αγοράσω και να πετάξει και εκεί το κλασσικο error.

Συνδρομή δοκίμασα σήμερα να βάλω ξανά ακόμα εναν χρόνο  με controld κτλ αλλά μια φορά μου πετυχε χθες και that's it. 

Τα vpns' από ότι φαίνεται τα βρίσκουν. Δοκίμασα με Ghostvpn αλλά δεν πέτυχε ούτε μια φορά.

Νομίζω δεν είναι τυχαίο όλο αυτό καθώς όλοι ψάχνουν καλύτερες τιμές και προσφεύγουν στην λύση Ερντογαν😛.

Οποτε έχει συγκεντρωθεί πολύς κόσμος και λογικό είναι η Sony να ψάχνεται να κλείνει κάθε δίοδο για να εκμεταλλευτεί κάποιος την διαφορά συνλλάγματος.

 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ένας στο YouTube λέει ότι η Sony έχει ακυρώσει γενικά της τουρκικές virtual card στην αγορά συνδρομών. Δε μου ακούγεται λογικό. Αν ήταν θα το έκανε και στην αγορά παιχνιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η απαντηση που εχω απο τον "γνωστο" ειναι οτι παιχνιδι αγοραζεις απευθειας και συνδρομη αγοραζεις με add funds απλα θελει καποιες προσπαθειες... δουλευει καλυτερα απο browser κινητου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμάστε με αλλαγή σε τουρκικό proxy κατευθείαν μεσα απο το ps5, εγώ έτσι το είχα κάνει μια φορά, και μια φορά από browser με control d, για αγορά συνδρομής. Παιχνίδια αγοράζω κατευθείαν μέσα από ps5 μόνο με την fups χωρίς να κάνω add funds

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Δοκιμάστε με αλλαγή σε τουρκικό proxy κατευθείαν μεσα απο το ps5, εγώ έτσι το είχα κάνει μια φορά, και μια φορά από browser με control d, για αγορά συνδρομής. Παιχνίδια αγοράζω κατευθείαν μέσα από ps5 μόνο με την fups χωρίς να κάνω add funds

proxy δεν εχω δοκιμασει ποτε.. θα μπορουσες να μου πεις την διαδικασια?? εχω ενα site για proxy που ειχε δωσει ο Σωτος ειχα κανει καποιες δοκιμες με ip και ports δεν επιασε ποτε τιποτα και δεν ξανα ασχοληθηκα... επισης τι ειναι το control d?

Επεξ/σία από domigr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενα post δεν λειτουργεί σε μένα με τίποτα η ανανέωση συνδρομής από FUPS. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Με FUPS μόνο αγορές απευθείας games μέσα από το app ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Κάθε φορά. Χωρίς VPN. Μόνο όταν θέλω να ανοίξω FUPS app για να φορτώσω funds ή να δω πόσο balance έχω, μόνο τότε με VPN.

Έχω μια ερώτηση και συγνώμη αν είναι offtopic.... Αγόρασα και δεύτερη FUPS για να "αυξήσω" το όριο των 2750tl κάθε μήνα. (Πονηρός ο βλάχος). Αλλά μάλλον έκανα πατάτα. Μπήκε στον ήδη υπάρχοντα λογαριασμό μου, (λογικό), άρα παίζει να έκανα μία τρύπα στο νερό. Θέλει να βάλω το app με τη διαδικασία του κινητού σε άλλη συσκευή και να είναι μόνο σε αυτή? Για να προσθέσω εκεί την καινούργια κάρτα? 'Η μπορεί να γίνει και με τον ήδη ενεργό λογαριασμό? 

Όποιος έχει γνώση και θέλει να την μοιραστεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα έβαλα έναν χρόνο και γω παιδιά. Διαδικασία όπως λένε με proxy από το ps5, add funds μέσω FUPS, εξολοκλήρου αγορά συνδρομής από wallet μέσω του proxy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κατεργάρης είπε

Κατάφερα έβαλα έναν χρόνο και γω παιδιά. Διαδικασία όπως λένε με proxy από το ps5, add funds μέσω FUPS, εξολοκλήρου αγορά συνδρομής από wallet μέσω του proxy.

Θα μπορουσες να μας πεις την διαδικασια για proxy και το site για proxy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω περάσει την fups στο ps4 λογαριασμό αλλά δε δέχεται add funds ούτε απευθείας αγορά συνδρομής για ένα χρόνο με τίποτα. Τι controld από κινητό και από browser(s) έχω προσπαθήσει, τι proxy στη κονσόλα δε βρίσκω καμία που να συνδέεται... Όποιος μπορεί να μας δώσει τα φώτα του θα το εκτιμούσα πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, mrrobot7 είπε

Έχω περάσει την fups στο ps4 λογαριασμό αλλά δε δέχεται add funds ούτε απευθείας αγορά συνδρομής για ένα χρόνο με τίποτα. Τι controld από κινητό και από browser(s) έχω προσπαθήσει, τι proxy στη κονσόλα δε βρίσκω καμία που να συνδέεται... Όποιος μπορεί να μας δώσει τα φώτα του θα το εκτιμούσα πολύ

Καλησπέρα φίλε μου. Κι εγώ επειδή άκρη δεν έβγαζα με τα funds, έβγαλα με αγορά ετήσιας συνδρομής από μεταπωλητή. Π.χ από αυτό το site: https://www.buysellvouchers.com . Έχει διάφορους μεταπωλητές σε διάφορες τιμές και με διαφορετικούς τρόπους πληρωμής. Π.χ ένας μεταπωλητής: https://www.buysellvouchers.com/en/products/view/Gift_cards-PlayStation_network_aka_psn/a0ed1353434323/ .

Αν έχεις balance στην FUPS και την έχεις περάσει επιτυχημένα μέσα στον λογαριασμό σου μέσα στο PS account σου, μπορείς λογικά να αγοράσεις άμεσα games μέσω της εφαρμογής PS App. 

Επεξ/σία από wpgoalkeeper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, wpgoalkeeper είπε

Καλησπέρα φίλε μου. Κι εγώ επειδή άκρη δεν έβγαζα με τα funds, έβγαλα με αγορά ετήσιας συνδρομής από μεταπωλητή. Π.χ από αυτό το site: https://www.buysellvouchers.com . Έχει διάφορους μεταπωλητές σε διάφορες τιμές και με διαφορετικούς τρόπους πληρωμής. Π.χ ένας μεταπωλητής: https://www.buysellvouchers.com/en/products/view/Gift_cards-PlayStation_network_aka_psn/a0ed1353434323/ .

Αν έχεις balance στην FUPS και την έχεις περάσει επιτυχημένα μέσα στον λογαριασμό σου μέσα στο PS account σου, μπορείς λογικά να αγοράσεις άμεσα games μέσω της εφαρμογής PS App. 

Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου αδερφέ! Αν δε βρεθεί κάποια λύση μέχρι αύριο που λήγει η ετήσια συνδρομή από πέρσι θα πάω και εγώ στη μέθοδο με τον μεταπωλητή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα διάφορα site, μετά από αναζητήσεις στο Google. Δοκίμασα διάφορες IP. Αυτή που δούλεψε είναι η IP: 88.214.41.251 Port: 3128. Για να το ρυθμίσεις πας στο Ps5, Ρυθμίσεις -> Διαμόρφωση σύνδεσης δικτύου -> Διαμόρφωση σύνδεση στο Internet -> Πατάς το δεξί κουμπι δίπλα στο αφής στο όνομα της σύνδεσης σου και επιλέγεις προηγμένες ρυθμίσεις -> Επιλέγεις στο Διακομιστή μεσολάβησης την επιλογή να γίνει χρήση και βάζεις στις δύο επιλογές τα στοιχεία που έδωσα πιο πάνω. Άμα δε δουλέψει βρες στο ίντερνετ άλλου server. Είναι και λίγο τύχη. Ελπίζω να μη ταλαιπωρηθείς. Αν δεν πετυχενε θα πήγαινα και εγω στη λύση του φίλου με μεταπωλητή. Καλή επιτυχία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, lighto είπε

παιδιά μέχρι πότε έχετε κάνει συνδρομή  ? εχω φτάσει 2027 😅  η αγορά έγινε και απο κάρτα κατευθείαν και απο funds.

Για ένα χρόνο μόνο (προς το παρόν)...

Ελπίζω να καταφέρω να βάλω και funds...

Επεξ/σία από wpgoalkeeper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...