Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν χρειάστηκα FUPS τελικά. Όπως ανέφερα και παραπάνω, έκανα αγορά από το λιγκ που έδωσε ο φίλος. Χωρίς FUPS. Με crypropay λογαριασμό χωρίς κάρτα. Απλά με την διεύθυνση πληρωμής του αντίστοιχου coin.

Αυτό που έχω δει (εύχομαι να κάνω λάθος) είναι πως στην Τουρκία δεν έχει cloud streaming games. Τουλάχιστον προς το παρόν. Όπως έχει στην Ελλάδα με τον αντίστοιχο premium λογαριασμό. Όλα τα άλλα είναι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, wpgoalkeeper είπε

Αυτό που έχω δει (εύχομαι να κάνω λάθος) είναι πως στην Τουρκία δεν έχει cloud streaming games. Τουλάχιστον προς το παρόν. Όπως έχει στην Ελλάδα με τον αντίστοιχο premium λογαριασμό. Όλα τα άλλα είναι το ίδιο.

Οκ δεν υπάρχει cloud streaming game απο Τουρκία αλλα ετσι και βαλεις κατω σούμα τα λεφτα που πληρωνεις για να αγορασεις τα παιχνιδια σε σχεση με το ελληνικο account ειναι χαοτικη διαφορα. εγω προσωπικα εχω γλυτωσει σε λεφτα πανω απο την αξια ενος PS5 Disk .

Στις 11/6/2023 στις 3:17 ΜΜ, Alex21121988 είπε

Aγόρασα κανονικά χθες game από το ps app (android) κατευθείαν με Cryptopay. 

Και σε εμενα πλεον ολες oi αγορες γινονται  απευθειας μεσω pc ειτε μεσω PS5 με FUPS CARD  χωρις να εχω funds στο πορτοφόλι μου. Επιλεγω την καρτα και κάνει την χρεωση instant.

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2023 στις 7:15 ΠΜ, dream21 είπε

Και σε εμενα πλεον ολες oi αγορες γινονται  απευθειας μεσω pc ειτε μεσω PS5 με FUPS CARD  χωρις να εχω funds στο πορτοφόλι μου. Επιλεγω την καρτα και κάνει την χρεωση instant.

Με controld ή κάποιο αντίστοιχο vpn στον υπολογιστή / ps5 φίλε μου?  Ή χύμα κανονικά χωρίς vpn χωρίς τίποτα μπαίνεις με τα τούρκικα credentials στο PSN και αγοράζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, wpgoalkeeper said:

Με controld ή κάποιο αντίστοιχο vpn στον υπολογιστή / ps5 φίλε μου?  Ή χύμα κανονικά χωρίς vpn χωρίς τίποτα μπαίνεις με τα τούρκικα credentials στο PSN και αγοράζεις?

παιρνω τουρκικη ip στο pc ή mac πηγαινω playstation.com/tr και αφου ειμαι login παω στην λιστα παιχνιδιων και αγοραζω απευθειας το παιχνιδι. Απο το PS5 μου γινεται και απο εκει αφου εχω ενεργοποιησει πρωτα και εκει τουρκικη IP.  εχω mikrotik router και περασμενο μεσα το Νordvpn οποτε σε οποια IP του δικτυου μου μπορω να του δινω οτι θελω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dream21 είπε

παιρνω τουρκικη ip στο pc ή mac πηγαινω playstation.com/tr και αφου ειμαι login παω στην λιστα παιχνιδιων και αγοραζω απευθειας το παιχνιδι. Απο το PS5 μου γινεται και απο εκει αφου εχω ενεργοποιησει πρωτα και εκει τουρκικη IP.  εχω mikrotik router και περασμενο μεσα το Νordvpn οποτε σε οποια IP του δικτυου μου μπορω να του δινω οτι θελω.

Κομπλέ. Κατανοητός. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, geofak said:

Άλλο site για fups εκτός από pingme που δεν έχει αριθμούς, sms-activate που δε δουλεύει κανένας και 5sim που δε δέχεται πληρωμή, υπάρχει;

Έφτιαξα fups, μόλις εχθές, μέσω του 5sim. 

Χρησιμοποίησα IntellectMoney, με Paypalych δεν τα κατάφερα και πλήρωσα με Curve.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η ετήσια συνδρομή ps plus έχει πάει στα 9,27 ευρώ.

Βρήκα ευκαιρία και εκανα επέκταση για άλλα 2 χρόνια σήμερα.

Η διαδικασία έγινε με laptop + vpn. 

Η πληρωμή έγινε με fups. Πρόσθεσα funds στον λογαριασμό και μετά έκανα αγορά της συνδρομής. Δεν την έπαιρνε κατευθείαν έβγαζε κάποιο σφάλμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DimosMcLaren είπε

Πάντως η ετήσια συνδρομή ps plus έχει πάει στα 9,27 ευρώ.

Βρήκα ευκαιρία και εκανα επέκταση για άλλα 2 χρόνια σήμερα.

Η διαδικασία έγινε με laptop + vpn. 

Η πληρωμή έγινε με fups. Πρόσθεσα funds στον λογαριασμό και μετά έκανα αγορά της συνδρομής. Δεν την έπαιρνε κατευθείαν έβγαζε κάποιο σφάλμα. 

εχει πεσει πολυ κατρακυλα , ειχα παρει πριν κανα 3μηνο το FF16 800 TL - 39 ΕΥΡΩ -  και τωρα το spiderman οι 800tl βγηκε γυρω στα 32

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, solid21 said:

εχει πεσει πολυ κατρακυλα , ειχα παρει πριν κανα 3μηνο το FF16 800 TL - 39 ΕΥΡΩ -  και τωρα το spiderman οι 800tl βγηκε γυρω στα 32

Εαν το είχες κάνει προχθες το preorder θα σου εβγαινε 30.4€ :D 

Και εδω στην ευρωπη θελουν 80€ 😂

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Εαν το είχες κάνει προχθες το preorder θα σου εβγαινε 30.4€ :D 

Και εδω στην ευρωπη θελουν 80€ 😂

 Το ειχα κανει τοτε γιατι και τοτε ακομα ηταν χαμηλα - πλεον εχω τον φοβο οτι μπορει να αυξησουν το κοστος ανα πασα στιγμη οπως εχουν κανει με αρκετα Call of duty - Assins , κτλπ. και τα αγοραζω αμεσως.

Επισης το μοιραζομε το account με 3-4  ατομα οποτε πλεον το ΑΑΑ day 1 εχει γινει αστεια υποθεση.

Καθε μερα ειναι χριστουγεννα.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, feelihipo είπε

Καλησπέρα,

Παιδιά με cryptopay πλέον δεν αφήνει αγορές;;;  Παιχνίδι όχι συνδρομή, έχει αλλάξει κάτι; 

Άκυρο απλά δεν έφταναν τα λεφτά 

Με cryptopay αγόρασα κανονικά παιχνίδια πριν 2 μέρες, με απευθείας χρέωση της κάρτας. Αλλά add funds ή συνδρομή δεν με αφήνει πλέον, ενώ μέχρι πρόσφατα ήταν ΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2023 στις 11:29 ΜΜ, DimosMcLaren είπε

Πάντως η ετήσια συνδρομή ps plus έχει πάει στα 9,27 ευρώ.

Βρήκα ευκαιρία και εκανα επέκταση για άλλα 2 χρόνια σήμερα.

Η διαδικασία έγινε με laptop + vpn. 

Η πληρωμή έγινε με fups. Πρόσθεσα funds στον λογαριασμό και μετά έκανα αγορά της συνδρομής. Δεν την έπαιρνε κατευθείαν έβγαζε κάποιο σφάλμα. 

 

9 λεπτά πριν, serial78 είπε

Με cryptopay αγόρασα κανονικά παιχνίδια πριν 2 μέρες, με απευθείας χρέωση της κάρτας. Αλλά add funds ή συνδρομή δεν με αφήνει πλέον, ενώ μέχρι πρόσφατα ήταν ΟΚ..

Εγώ έχω καταφέρει μόνο μέσω του site που έχει αναφέρει ο φίλος παραπάνω να κάνω την ετήσια (αγορά με χρέωση λογαριασμού σε κρυπτονόμισμα γιατί δεν πρόλαβα να βγάλω κάρτα). Όσο αναφορά για τις αγορές παιχνιδιών, με την FUPS με αφήνει κανονικά. Αν πάω όμως να βάλω funds στον ps λογαριασμό ή να πάρω ακόμα μία ετήσια συνδρομή, τρώω άκυρο και βγάζει μήνυμα λάθους. Είτε η προσπάθεια γίνει μέσω της εφαρμογής στο κινητό είτε από browser στον υπολογιστή. Εννοείται πάντα πίσω από αγορασμένο VPN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...