Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, sndev είπε

ναι μολις εβαλα funds κ επιβεβαιωνω οτι κραταει 5% extra. Μαλακίες για το σύνολο του κέρδους αναλογικα αλλα δε παυει να είναι 5 ευρώ στα 100

το δικο σου όνομα βαζεις

απλά πάτησες add funds και έβαλες χωρίς vpn ή controld; Γιατί τα έχω δοκιμάσει όλα και ή well that didnt work βγάζει ή error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 minutes ago, scorpion123 said:

απλά πάτησες add funds και έβαλες χωρίς vpn ή controld; Γιατί τα έχω δοκιμάσει όλα και ή well that didnt work βγάζει ή error.

Ναι απλά πάτησα add funds με nordvpn. 

SmartSelect_20230622_232829_FUPS.jpg.ca64c14306baf723e234babca822fd3e.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως χθες ολη μερα, εκανα καινουρια fups, την αποθηκευσα σαν τροπο οληρωμης στο psn, αλλα δεν τραβηξε ποτέ funds ουτε καταφερα να κανω καποια αγορα, μου εβγαζε error. Δοκιμασα και με control d και με αγορασμενο nordvpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, angelkr είπε

Παντως χθες ολη μερα, εκανα καινουρια fups, την αποθηκευσα σαν τροπο οληρωμης στο psn, αλλα δεν τραβηξε ποτέ funds ουτε καταφερα να κανω καποια αγορα, μου εβγαζε error. Δοκιμασα και με control d και με αγορασμενο nordvpn

Την γεμίσες με revolut όπως λένε κάποια παιδιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, angelkr είπε

Πως μετεφερες το υπολοιπο της καρτας στη ρεβολουτ αν επιτρέπεται; Προσπαθω να αγορασω κρυπτο για να μετατρεψω ουσιαστικα τα 2,5 ευρω που εχω μεσα στην καρτα σε bitcoin αλλα μου λεει πρεπει να επενδυσω 10 ευρω και πάνω. 

Δεν θα σκασω για τα 2,5 ευρω, αλλα ετσι για την ιστορια

το εψαχνα και εγω..αλλα τελικα το εκανα αναποδα.η cryptopay ειχε μπλοκαρει το unload και πηγα στη revolut και προσθεσα λεφτα στο account με καρτα ,βαζοντας τα στοιχεια της cryptopay virtual καρτας.αμεση μεταφορα.

Επεξ/σία από MV_B
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Απευθείας αγορά στο ps store χωρίς funds δοκίμασες? Για κάποιο παιχνίδι εννοώ όχι για συνδρομή

Θα το δοκιμασω σε λιγο και θα επανέλθω, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδελφια για να εχετε κατα νου, αυτο που δουλεψε τελικα για εμενα ειναι fups + control d.
μετα απο δοκιμες και συνδυασμους καταφερα να ανανεωσω συνδρομη αλλα και να παρω παιχνιδι. αυτο που παρατηρησα ειναι οτι δεν μπορει το psn να χρεωσει ταυτοχρονα το psn wallet (εφοσον εχει funds) + να τραβηξει την διαφορά απο την φουπς αν δεν επαρκει το wallet.

αρα ειτε φορτωνεις funds και ψωνιζεις, ειτε κατευθειαν απο την καρτα.

ελπιζω να βοηθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας. Κάτοχος και εγώ cryptopay και ξεκίνησα από εχθές να φτιάχνω Fups.Εχω κολλησει στο σημείο για το SMS verification γνωρίζει κάποιος κάποιο άλλο site εκτός από το 5sim;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωνω και εγώ οτι η cryptopay virtual card πλέον δεν λειτουργεί.Παλι καλά πρόλαβα πριν καμιά βδομάδα να βάλω ps plus deluxe με 190 ευρώ συνολικά,μέχρι και το 2033😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Ταξιαρχης Χ είπε

Γεια σας. Κάτοχος και εγώ cryptopay και ξεκίνησα από εχθές να φτιάχνω Fups.Εχω κολλησει στο σημείο για το SMS verification γνωρίζει κάποιος κάποιο άλλο site εκτός από το 5sim;

Δοκιμασε εδω

https://pingme.tel/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Δοκιμασε εδω

https://pingme.tel/

Ευχαριστω! Τροπο πληρωμης χωρις κρυπτονομισματα δεν εχει; Μαλλον θα φτιαξω crypto.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, angelkr είπε

Παντως χθες ολη μερα, εκανα καινουρια fups, την αποθηκευσα σαν τροπο οληρωμης στο psn, αλλα δεν τραβηξε ποτέ funds ουτε καταφερα να κανω καποια αγορα, μου εβγαζε error. Δοκιμασα και με control d και με αγορασμενο nordvpn

θελει και proxy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...