Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Όσοι είστε με Cryptopay όπως και εγώ, έχετε υπόψην σας αν δεν έχετε δεί το email, πως η κάρτα τους πλέον δεν ισχύει.

Και έγινε τη χειρότερη στιγμή που ήθελα να βάλω έναν ακόμα χρόνο στο PS Plus. Υποτίθεται πως θα εκδόσουν νέες σε λίγους μήνες.

 

Και εγώ μόλις το είδα, το δοκίμασε κάνεις να δει αν όντως δν λειτουργεί στο psn? . Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για αγορά με τουρκικό account?

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, nikosgnr είπε

Όσοι είστε με Cryptopay όπως και εγώ, έχετε υπόψην σας αν δεν έχετε δεί το email, πως η κάρτα τους πλέον δεν ισχύει.

Και έγινε τη χειρότερη στιγμή που ήθελα να βάλω έναν ακόμα χρόνο στο PS Plus. Υποτίθεται πως θα εκδόσουν νέες σε λίγους μήνες.

 

μου ηρθε κι εμενα μολις. προλαβα να αγορασω final fantasy και spiderman εχθες.... δεν σε αφηνει να κανεις και unload Οτι χρηματα ειχες, ευτυχως ειχα 2,5 ευρω πανω μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Και εγώ μόλις το είδα, το δοκίμασε κάνεις να δει αν όντως δν λειτουργεί στο psn? . Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για αγορά με τουρκικό account?

Μέχρι να βγούν οι νέες κάρτες μας κόβω για FUPS.

10 λεπτά πριν, angelkr είπε

μου ηρθε κι εμενα μολις. προλαβα να αγορασω final fantasy και spiderman εχθες.... δεν σε αφηνει να κανεις και unload Οτι χρηματα ειχες, ευτυχως ειχα 2,5 ευρω πανω μονο

Ευτυχώς και εγώ δεν είχα αφήσει τίποτα μέσα.

Απλά η μακ@κία έιναι πως δεν ήθελα να μπλέξω με τη FUPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, MV_B είπε

εκανα αναληψη το υπολοιπο με μεταφορα στη revolut.αμεση μεταφορα.κοιταμε αλλους τροπους τωρα για το ps store..

Τι προμήθεια κράτησε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikosgnr είπε

Όσοι είστε με Cryptopay όπως και εγώ, έχετε υπόψην σας αν δεν έχετε δεί το email, πως η κάρτα τους πλέον δεν ισχύει.

Και έγινε τη χειρότερη στιγμή που ήθελα να βάλω έναν ακόμα χρόνο στο PS Plus. Υποτίθεται πως θα εκδόσουν νέες σε λίγους μήνες.

 

Ήρθε και σε εμένα το email. 

Ευτυχώς δεν είχα τίποτα μέσα. 

Στα 8,87 ευρώ η συνδρομή του ps plus από Τουρκία ! 

Στο τέλος με τόσες ανανεώσεις θα έχουμε συνδρομή ps plus μέχρι τα 80 🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, MV_B είπε

εκανα αναληψη το υπολοιπο με μεταφορα στη revolut.αμεση μεταφορα.κοιταμε αλλους τροπους τωρα για το ps store..

Πως μετεφερες το υπολοιπο της καρτας στη ρεβολουτ αν επιτρέπεται; Προσπαθω να αγορασω κρυπτο για να μετατρεψω ουσιαστικα τα 2,5 ευρω που εχω μεσα στην καρτα σε bitcoin αλλα μου λεει πρεπει να επενδυσω 10 ευρω και πάνω. 

Δεν θα σκασω για τα 2,5 ευρω, αλλα ετσι για την ιστορια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, MV_B είπε

εκανα αναληψη το υπολοιπο με μεταφορα στη revolut.αμεση μεταφορα.κοιταμε αλλους τροπους τωρα για το ps store..

Στο unload δεν βλέπω κάπου revolut, μόνο crypto euro και λίρα Αγγλίας. Καλά 4 ευρώ έχω απλά μην πάνε χαμένα κ αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μόλις αγοράσα για πείραμα το little nightmares 1 με crypto pay και δούλεψε κανονικά

Να προσπαθήσουμε γiα fups? H ζητάει κινητό verification οπότε ανοίγουμε το app, όπως λέει ένα παιδί σε πιο πίσω σελίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Πάντως μόλις αγοράσα για πείραμα το little nightmares 1 με crypto pay και δούλεψε κανονικά

Να προσπαθήσουμε γiα fups? H ζητάει κινητό verification οπότε ανοίγουμε το app, όπως λέει ένα παιδί σε πιο πίσω σελίδα

Κάνει και load /unload ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η fups δουλεύει; από το πρωί που την έκανα δεν έχω καταφέρει να βάλω funds ούτε να αγοράσω συνδρομή με την κάρτα. Επίσης όταν προσθέτουμε την κάρτα εκεί που ζητάει όνομα κατόχου και δεν έχουμε από την κάρτα που έχουμε αγοράσει από plati τι βάζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 minutes ago, scorpion123 said:

Η fups δουλεύει; από το πρωί που την έκανα δεν έχω καταφέρει να βάλω funds ούτε να αγοράσω συνδρομή με την κάρτα. Επίσης όταν προσθέτουμε την κάρτα εκεί που ζητάει όνομα κατόχου και δεν έχουμε από την κάρτα που έχουμε αγοράσει από plati τι βάζουμε;

ναι μολις εβαλα funds κ επιβεβαιωνω οτι κραταει 5% extra. Μαλακίες για το σύνολο του κέρδους αναλογικα αλλα δε παυει να είναι 5 ευρώ στα 100

το δικο σου όνομα βαζεις

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...