Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR2 Topic [PS VR2]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει μπει στο store το village στα 19.99...Ευκαιρια είναι αλλά λέω να προσπερασω,λόγω του ότι από τα παιχνίδια που έχω παίξει μου έφερε την περισσότερη ανακατωσουρα κι να πάρω την άλλη εβδομάδα το switchback.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ PISTOL WHIP.

ΤΩΡΑ!

THANK ME LATER 😉

Είδα gameplay χθες, οκ απλά πυροβολάς με το ρυθμό από ότι κατάλαβα ή κάτι τέτοιο. Το έχω στο υπόψιν, μαζί με το thumper. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2023 στις 9:37 ΜΜ, james9tito είπε

Ναι μόνο ΑΦΜ κ μάλιστα με προέτρεψε η κοπέλα στο ταμείο για αποφορολογηση, εγώ ήμουν σίγουρος ότι δεν περνάει το psvr2. Μου γλύτωσε 125 ευρώ! 

Μήπως πήρες και το PS5 ταυτοχρονα? Εμενα το Public μου λεει δε γινεται αποφορολογηση για το PSVR2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sanDaemon είπε

Μήπως πήρες και το PS5 ταυτοχρονα? Εμενα το Public μου λεει δε γινεται αποφορολογηση για το PSVR2

Οχι, γίνεται κανονικά. Να πας στο ταμείο και να ζητήσεις να βάλουν το ΑΦΜ για να δοκιμάσουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sanDaemon είπε

Μήπως πήρες και το PS5 ταυτοχρονα? Εμενα το Public μου λεει δε γινεται αποφορολογηση για το PSVR2

Το ps5 το έχω από day 1. Και μένα στο τηλ έτσι μου λέγανε και όταν πήγα ταμείο το πρότειναν μόνοι τους και πέρασε κανονικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω ότι την προηγούμενη βδομάδα τελικά πήρα τα λεφτά από το Γερμανό πίσω. Θα περιμενω λίγες μέρες να δω μήπως κάνει κίνηση η payzy για την επιστροφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

 

Επειδη εγω το παιζω με το thumbstick, εχουμε βρει πως περπαταει πιο γρηγορα ή ειναι περιορισμος για να μην ξερασουμε?

Όχι δεν πάει πιο γρήγορα. Σε άλλα παιχνίδια που έχει τρέξιμο ακόμα δεν το χω οπότε δεν με χαλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο synth riders στο starlight των Μuse και στο Underground Lindsey Stirling βιωσα μια ακρως ψυχεδελική εμπειρία,που όμοια της μόνο πολύ δυνατά ενθογενη ναρκωτικά μπορούν να σου προσφέρουν.

Ειλικρινά,δακρυσα και αναχτριχιασα.Το gaming έφτασε στο σημείο που φανταζόμασταν παιδιά.

Συγκλονιστική εμπειρία!!!

Επεξ/σία από 26ska
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, 26ska είπε

Στο synth riders στο starlight των Μuse και στο Underground Lindsey Stirling βιωσα μια ακρως ψυχεδελική εμπειρία,που όμοια της μόνο πολύ δυνατά ενθογενη ναρκωτικά μπορούν να σου προσφέρουν.

Εννοείς τα απλά ή τα experiences? Τα γραφικά είναι όντως τρομερά στο 2ο. Κρίμα που δεν υπάρχουν περισσότερα τραγούδια. 

Ελπίζω να βγάλουν καμία υποστήριξη με κάνα Spotify premium και κάνα ai να φτιάχνει τα γραφικά (νότες, εμπόδια κτλ). Δεν το έχω ψάξει, αλλά φαντάζομαι τα customs στο pc τα φτιάχνει κάποιος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Δεν το έχω ψάξει, αλλά φαντάζομαι τα customs στο pc τα φτιάχνει κάποιος 

Ετσι ακριβως. Για ολα τα rhythm games υπαρχουν πλεον editors για PC και δουλευουν πανω κατω με τον ιδιο τροπο. Για synth riders (αν και δεν εχω ασχοληθει με το συγκεκριμενο) υπαρχει και converter που μετατρεπει maps του Beat Saber.
Αλλο rhythm game αξιο αναφορας ειναι το Ragnarock που απ'οτι ξερω υπαρχει port για PSVR2. Εγω το παιζω σε PCVR και ειναι πολυ fun αλλα δεν ξερω αν κανανε καλη δουλεια στο PSVR2 port.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Εννοείς τα απλά ή τα experiences? Τα γραφικά είναι όντως τρομερά στο 2ο. Κρίμα που δεν υπάρχουν περισσότερα τραγούδια. 

Ελπίζω να βγάλουν καμία υποστήριξη με κάνα Spotify premium και κάνα ai να φτιάχνει τα γραφικά (νότες, εμπόδια κτλ). Δεν το έχω ψάξει, αλλά φαντάζομαι τα customs στο pc τα φτιάχνει κάποιος 

Αναφέρομαι στα experiences,εμπειρία απίστευτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, immortalx είπε

Ετσι ακριβως. Για ολα τα rhythm games υπαρχουν πλεον editors για PC και δουλευουν πανω κατω με τον ιδιο τροπο. Για synth riders (αν και δεν εχω ασχοληθει με το συγκεκριμενο) υπαρχει και converter που μετατρεπει maps του Beat Saber.
Αλλο rhythm game αξιο αναφορας ειναι το Ragnarock που απ'οτι ξερω υπαρχει port για PSVR2. Εγω το παιζω σε PCVR και ειναι πολυ fun αλλα δεν ξερω αν κανανε καλη δουλεια στο PSVR2 port.

Θα ήθελα τουλάχιστον αν δεν μπορεί να γίνει τπτ με ai και σύνδεση με μουσική πλατφόρμα, τουλάχιστον όταν είσαι σε multiplayer room, είτε να κατεβάζει locally προσωρινά τα τραγούδια των άλλων, είτε να παίζεις on the cloud.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...