Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση ηλιακού θερμοσίφωνα


geodimis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν προχωράει η εγγραφή χωρίς να περάσω τον κωδικό που στέλνει με SMS, πως θα κάνω την αίτηση;

 

Υ.Γ.

ΟΚ, ξεκόλλησε.

Μου ήρθαν μαζεμένα μερικά μηνύματα χτεσινά.

Τα πρώτα σημερινά αργήσανε λίγο αλλά το τελευταίο ήρθε αμέσως και προχώρησα.

Επεξ/σία από StavrosD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 224
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, StavrosD είπε

Δεν προχωράει η εγγραφή χωρίς να περάσω τον κωδικό που στέλνει με SMS, πως θα κάνω την αίτηση;

 

Υ.Γ.

ΟΚ, ξεκόλλησε.

Μου ήρθαν μαζεμένα μερικά μηνύματα χτεσινά.

Τα πρώτα σημερινά αργήσανε λίγο αλλά το τελευταίο ήρθε αμέσως και προχώρησα.

Από χθες στις 22:00 μέχρι σήμερα το πρωί πολλές σελίδες του gov.gr ήταν κάτω για λόγους συντήρησης, οπότε ίσως να οφειλόταν σε αυτό. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά μου ήρθε στο κινητό της οικογένειάς μου ένα μήνυμα από το αλλάζω θερμοσίφωνα που έλεγε το μήνυμα ότι η αίτηση σας στο πρόγραμμα είναι σε επεξεργασία.Μπορειτε να ολοκληρώσετε την υποβολή της έως Τρίτη 20/6.

Τι μήνυμα είναι αυτό τώρα; Αφού έχει υποβληθεί η αίτηση από την οικογένεια μου κ είναι ολοκληρωμένη.Μαλιστα κατά την υποβολή της βγήκε κ ένας αριθμός κάτι σαν αριθμός πρωτοκόλλου.Γιατι έστειλαν μήνυμα να την ολοκληρώσουμε πάλι;Τι είναι αυτό τώρα;Τί παίζει;

Ήρθε κ σε εσάς τέτοιο μήνυμα;θα μας τρελάνουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, sonikk said:

Ρε παιδιά μου ήρθε στο κινητό της οικογένειάς μου ένα μήνυμα από το αλλάζω θερμοσίφωνα που έλεγε το μήνυμα ότι η αίτηση σας στο πρόγραμμα είναι σε επεξεργασία.Μπορειτε να ολοκληρώσετε την υποβολή της έως Τρίτη 20/6.

Τι μήνυμα είναι αυτό τώρα; Αφού έχει υποβληθεί η αίτηση από την οικογένεια μου κ είναι ολοκληρωμένη.Μαλιστα κατά την υποβολή της βγήκε κ ένας αριθμός κάτι σαν αριθμός πρωτοκόλλου.Γιατι έστειλαν μήνυμα να την ολοκληρώσουμε πάλι;Τι είναι αυτό τώρα;Τί παίζει;

Ήρθε κ σε εσάς τέτοιο μήνυμα;θα μας τρελάνουν;;

Και σε εμένα ήρθε. Προσπαθώ να βγάλω άκρη, άσε που στο όνομα μου δεν υπάρχει κάτι

Edit: Μάλλον έβγαλα άκρη. Είχα ξεκινήσει δοκιμαστικά να φτιάξω μία αίτηση την οποία την άφησα στην μέση. Μάλλον αυτή έβλεπε το σύστημα και έστειλε το μήνυμα.

Επεξ/σία από turbakiasss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, turbakiasss είπε

Και σε εμένα ήρθε. Προσπαθώ να βγάλω άκρη, άσε που στο όνομα μου δεν υπάρχει κάτι

Edit: Μάλλον έβγαλα άκρη. Είχα ξεκινήσει δοκιμαστικά να φτιάξω μία αίτηση την οποία την άφησα στην μέση. Μάλλον αυτή έβλεπε το σύστημα και έστειλε το μήνυμα.

Να υποθέσω ότι μετά ολοκληρωσες την αίτηση στην οποία αναφέρεσαι; Αν ναι γιατί σου έστειλαν μήνυμα;

Αν εννοείς δεν την ολοκληρωσες λογικό να σταλεί μήνυμα όμως.

Εγώ που την ολοκλήρωσα γιατί μας έστειλαν μήνυμα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, sonikk said:

Να υποθέσω ότι μετά ολοκληρωσες την αίτηση στην οποία αναφέρεσαι; Αν ναι γιατί σου έστειλαν μήνυμα;

Αν εννοείς δεν την ολοκληρωσες λογικό να σταλεί μήνυμα όμως.

Εγώ που την ολοκλήρωσα γιατί μας έστειλαν μήνυμα;

 

Δεν την ολοκλήρωσα. Ήταν στην μέση. Έκανα δοκιμή για να δω τι χρειάζεται ώστε να την κάνει μετά η γυναίκα μου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2023 στις 3:06 ΜΜ, geodimis είπε

Καταρχάς πως ξέρεις ότι ο έμπορος θα δεχτεί μέσω του προγράμματος να πάρει ηλιακό πίσω αντί για ηλεκτρικό;
 

Δε λέω ότι δεν θα το κάνουν κάποιοι απλά για να είσαι 100% ενήμερος ειναι σαφές απο τον οδηγό ότι τυπικα δεν επιτρέπεται η αντικατάσταση ηλιακού μέσω προγράμματος. 

Η Αίτηση έχει υποβληθεί επιτυχώς. Η αξιολόγηση της αίτησης δεν έχει ξεκινήσει.

Ημερομηνία και ώρα υποβολής: 25/5/23

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωρινά αποτελέσματα

Θέλει υπομονή το link δεν τα κατεβάζει με την πρώτη.

Οι ενστάσεις τελειώνουν 18/7 οπότε καλό Αύγουστο τα κουπονάκια

Επεξ/σία από geodimis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 minutes ago, nik416 said:

Εδώ λέει δηλ ότι φάγαμε πόρτα έτσι δεν είναι?

IMG_20230711_190102.jpg

Η αίτησή σου είναι επιλαχούσα.
Δηλαδή, κρίνοντας από το πως πήγε το πρόγραμμα "Αλλάζω/Ανακυκλώνω Συσκευή", μάλλον στο δεύτερο γύρο που θα ενεργοποιηθεί αφου η προθεσμία εκμετάλλευσης από τους πρώτους εκπνεύσει.

 

Screenshot 2023-07-11 194223.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...