Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Ναι τωρα το δειχνει στα 17 μαλλον ειχε φαει κολλημα πριν και το εδειχνε στα 40.Παιχνιδαρα και αξιζει τα 17 ευρω.

40 εχει η gold edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/4/2024 στις 4:11 ΜΜ, Mr_Terror είπε

Τρεχουν προσφορες στο Ps store.Ριξτε μια ματια.Πχ

Resident evil 4 Remake στα 17,19 ευρω

https://www.playstation.com/en-gr/games/resident-evil-4-remake/

Tormented Souls στα 3,99 ευρω
https://store.playstation.com/en-gr/product/EP4293-PPSA02526_00-TORMENTEDSIEEPS5

Το RE 4 έχει την ίδια τιμή σε PS4 και PS5 σε cd.Για το PS4 παίζει στο PS5 καλύτερα χωρίς upgrade με χρήματα;

Το αντίθετο γίνεται;Δηλαδή του PS5 να παίζει στο PS4.

Ρωτάω με την λογική, να το πάρω σε cd για το PS4, αλλά να μπορώ πχ να το δώσω και στον αδερφό μου που έχει PS5.

13 ώρες πριν, vorlon68 είπε

40 εχει η gold edition

Τι παραπάνω δίνει;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Το RE 4 έχει την ίδια τιμή σε PS4 και PS5 σε cd.Για το PS4 παίζει στο PS5 καλύτερα χωρίς upgrade με χρήματα;

Το αντίθετο γίνεται;Δηλαδή του PS5 να παίζει στο PS4.

Ρωτάω με την λογική, να το πάρω σε cd για το PS4, αλλά να μπορώ πχ να το δώσω και στον αδερφό μου που έχει PS5.

Τι παραπάνω δίνει;

Πάρε το ps4 disk να παίξεις αρχικά εσύ να το χαρείς και στην τελική ο αδερφός σου θα παίξει την PS4 έκδοση στο PS5 του, είτε έχει free digital upgrade είτε όχι. Είστε και οι δύο κερδισμένοι, είναι ωραίο game.

Επεξ/σία από bushidocougar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bushidocougar είπε

Πάρε το ps4 disk να παίξεις αρχικά εσύ να το χαρείς και στην τελική ο αδερφός σου θα παίξει την PS4 έκδοση στο PS5 του, είτε έχει free digital upgrade είτε όχι. Είστε και οι δύο κερδισμένοι, είναι ωραίο game.

Βασικά το ξέχασα, κάνουμε χρόνια game share, οπότε θα το πάρω σε digital.

Το 4 απο ότι θυμάμαι, μου άρεσε πιο πολύ απο όλα τα RE.Φυσικά και το 2, ούτε αυτό το έχω παίξει σε remake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ικανοποιεί το PS4 Pro σαν κονσόλα, εξάλλου η TV μου είναι 1080p και υπάρχουν παιχνίδια τα οποία δεν τα έχω παίξει καν απο Plus.

Τα loading times θέλουν υπομονή, αν και αυτό βελτιώνεται με ssd.

Δυστυχώς όμως, βγαίνουν κάποια παιχνίδια μόνο για PS5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Εμένα με ικανοποιεί το PS4 Pro σαν κονσόλα, εξάλλου η TV μου είναι 1080p και υπάρχουν παιχνίδια τα οποία δεν τα έχω παίξει καν απο Plus.

Τα loading times θέλουν υπομονή, αν και αυτό βελτιώνεται με ssd.

Δυστυχώς όμως, βγαίνουν κάποια παιχνίδια μόνο για PS5.

Μονο και μονο για να μην ακους το F16 ν' απογειώνεται, πας στο 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Υπάρχουν αρκετά που είναι μόνο ps5. Sm2, ds, h2, stellar blade κ.α. που μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιους 

Προφανώς, απλά δεν καταλαβαίνω που ακριβώς κολλάει αυτό που έγραψε ο συμφορουμίτης στο εδώ θέμα.

2024 έχουμε, πόσο πια υποστήριξη θα έχει το ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...