Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ! Το εψαξα κι εγω και το ειδα οτι επισκευαζονται, αλλα απο βίντεο που είδα δεν μπορω να το κάνω μόνος μου.  Θα ψαξω να βρω καποιο αξιοπιστο καταστημα και βλέπουμε. Ας ελπισουμε οτι το ανταλλακτικο που βάζουν  ειναι καλής ποιοτητας και δε θα το ξαναεμφανισει σε συντομο χρονικο διαστημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

51 λεπτά πριν, kostas-1982 είπε

Ευχαριστώ! Το εψαξα κι εγω και το ειδα οτι επισκευαζονται, αλλα απο βίντεο που είδα δεν μπορω να το κάνω μόνος μου.  Θα ψαξω να βρω καποιο αξιοπιστο καταστημα και βλέπουμε. Ας ελπισουμε οτι το ανταλλακτικο που βάζουν  ειναι καλής ποιοτητας και δε θα το ξαναεμφανισει σε συντομο χρονικο διαστημα. 

Αν εισαι Αθήνα, έχει μαγαζιά, επίσης αν βρείς κάποιον που επισκευαζει pc/laptop θα στο φτιάξει ευκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kostas-1982 said:

Ευχαριστώ! Το εψαξα κι εγω και το ειδα οτι επισκευαζονται, αλλα απο βίντεο που είδα δεν μπορω να το κάνω μόνος μου.  Θα ψαξω να βρω καποιο αξιοπιστο καταστημα και βλέπουμε. Ας ελπισουμε οτι το ανταλλακτικο που βάζουν  ειναι καλής ποιοτητας και δε θα το ξαναεμφανισει σε συντομο χρονικο διαστημα. 

Πάντως αν αγοράσεις το ανταλλάκτικό ( και ακόμα καλύτερα λύσεις και μόνος σου το controller ) δεν θα πρέπει να σου πάρει πάνω από ενα δεκάρικο κάποιος ηλεκτρονικός για να το κολλήσει / ξεκολλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να δώσω 30 ευρώ για επισκευή dualsense, πάω παίρνω καινούργιο με 60 ή 40 όταν είναι σε προσφορά δύο-τρείς φορές τον χρόνο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, music_lover είπε

Αν είναι να δώσω 30 ευρώ για επισκευή dualsense, πάω παίρνω καινούργιο με 60 ή 40 όταν είναι σε προσφορά δύο-τρείς φορές τον χρόνο.

Ότι βολευει τον καθένα, δεν βρίσκω λόγο να μην γίνει επισκευή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω έτσι σκέφτομαι.  Να κανω την επισκευή  με 20-25 ευρώ και όταν βρεθεί προσφορά να πάρω και ένα ακόμα (τρίτο) dualsense . Δύσκολο να περιμενω , γιατί είναι δύο τα παιδιά  και παίζουν συχνά μαζι ( Fifa , minecraft....). Με ένα χειριστήριο  στο σπιτι θα έχουμε μουρμούρα!

Οταν παρω το καινούργιο θα παει το επισκευασμενο στην άκρη , για όσες περιπτώσεις  χρειαστεί και όσο κρατησει.

Ευχαριστώ και πάλι.   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά και χαρά σε όλους.

Έχουμε καμία πρόταση σε δοκιμασμένα - κατά προτίμηση οικονομικά - thumb grips;

Βλέπω μεγάλη ποικιλία σε ένα κατάστημα dual shop και εξυπηρετεί η αγορά μέσω  public, έχει κανείς εμπειρία;

Κάθε βοήθεια χρήσιμη.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickol-us είπε

Γειά και χαρά σε όλους.

Έχουμε καμία πρόταση σε δοκιμασμένα - κατά προτίμηση οικονομικά - thumb grips;

Βλέπω μεγάλη ποικιλία σε ένα κατάστημα dual shop και εξυπηρετεί η αγορά μέσω  public, έχει κανείς εμπειρία;

Κάθε βοήθεια χρήσιμη.

Ευχαριστώ.

Είχα εγώ κάτι Spartan από public. Μετά από δύο βδομάδες τα έβγαλα γιατί η διαφορά με και χωρίς αυτά ήταν μεγάλη. Μετά από 6 μήνες σε δύο χειριστήρια δεν έχουν φθαρεί καθόλου τα thumb sticks με καθημερινή χρήση 2-8 ώρες. Σε Xbox controller με βόλευαν ενώ στο dualsense καθόλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Είχα εγώ κάτι Spartan από public. Μετά από δύο βδομάδες τα έβγαλα γιατί η διαφορά με και χωρίς αυτά ήταν μεγάλη. Μετά από 6 μήνες σε δύο χειριστήρια δεν έχουν φθαρεί καθόλου τα thumb sticks με καθημερινή χρήση 2-8 ώρες. Σε Xbox controller με βόλευαν ενώ στο dualsense καθόλου.

Διάβασα για τα Spartan καθώς έχουν κριτικές και γράφουν αυτό που λες, οτι πρακτικά δεν κάνουν για ps4-5.

Είδα και κάποια για ps4-5 στο 10€ το οποίο μάλλον δύσκολα θα δώσω, πόσο μάλλον στα τυφλά (χωρίς κριτική από χρήστη-κάτοχο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2024 στις 4:48 ΜΜ, p07apo είπε

Το the last guardian θα λέγατε ότι είναι στα ίδια επίπεδα η κατώτερο; Γενικά ποιο θεωρείτε καλύτερο από τα τρία;

Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο απο τα τρια ειναι το Shadow of the Colossus.  Μπορω να το πω με σχετικη ευκολια μαλιστα, παρολο που και τα αλλα δυο ειναι υπεροχα. Και το λεω εχοντας παιξει το remaster στο ps3 και οχι το remake.

To Ico μαλλον ειναι το πιο "βαθυ" απο τα τρια. Μοιαζει το πιο μινιμαλ και αφαιρετικο. Η αληθεια ειναι πως ο χειρισμος και η καμερα με εφτασαν στο αμην καποιες στιγμες. Το TLG ειναι κι αυτο εξαιρετικο, με απιστευτη ιστορια, εχοντας και αυτο θεμα με τα controls και την καμερα, οχι ομως στον ιδιο βαθμο.

Θα σου ελεγα να παιξεις και τα τρια, αλλα εφοσον ζητας ενα, τοτε SotC Remake.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μερες ειχε προσφορα  στο psn store το Crash Bandicoot N. Sane Trilogy στα 16ευρω...τωρα ανεβηκε η τιμη στα 40ευρω, περιπου ποτε θα ξανα υπαρξει τετοια προσφορα, στις εορτες του πασχα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, Nokia3210 said:

πριν μερες ειχε προσφορα  στο psn store το Crash Bandicoot N. Sane Trilogy στα 16ευρω...τωρα ανεβηκε η τιμη στα 40ευρω, περιπου ποτε θα ξανα υπαρξει τετοια προσφορα, στις εορτες του πασχα?

image.png.93e804de1a97e054f0c879c26f01de8e.png

Δηλ, συχνα πυκνα εκει κατεβαινει, περιμενε λιγο, τσεκαρε ανα βδομαδα και θα το πετυχεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...