Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, xavier είπε

ειναι λιγο χαζο το συγκεκριμενο metric.

Για καποιους ισως και να εχει σημασια, ισως και επιχειρημα θα ελεγε κανεις για συγκεκριμενες συζητησεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει μέχρι τα μισά το red dead 2 στο pc, το άφησα και το άρχισα μέχρι τα μισά πάλι σε series x, τωρα θα το πιάσω Τρίτη φορά και τελευταία ελπίζω σε ps5 μόνο με τη προϋπόθεση ότι μπορώ να μεταφέρω τα save μου από το xbox στο ps5, αν δε γίνεται δε το επιχειρώ καν να ξαναπαίξω τα ίδια πάλι.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερω τα save μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Έχω παίξει μέχρι τα μισά το red dead 2 στο pc, το άφησα και το άρχισα μέχρι τα μισά πάλι σε series x, τωρα θα το πιάσω Τρίτη φορά και τελευταία ελπίζω σε ps5 μόνο με τη προϋπόθεση ότι μπορώ να μεταφέρω τα save μου από το xbox στο ps5, αν δε γίνεται δε το επιχειρώ καν να ξαναπαίξω τα ίδια πάλι.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερω τα save μου?

Οσο ψαχνω, δεν μπορεις να μεταφερεις progress μεταξυ οποιασδηποτε πλατφορμας. Βεβαια, ουτε και ειδα αντιστοιχα posts οπως στο gtav οπου μπορεις 1 φορα να μεταφερεις το progress cross platform. Οποτε, κανεις μια δοκιμη με επικοινωνια και βλεπεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Οσο ψαχνω, δεν μπορεις να μεταφερεις progress μεταξυ οποιασδηποτε πλατφορμας. Βεβαια, ουτε και ειδα αντιστοιχα posts οπως στο gtav οπου μπορεις 1 φορα να μεταφερεις το progress cross platform. Οποτε, κανεις μια δοκιμη με επικοινωνια και βλεπεις

Δηλαδή αν κατεβάσω ένα save από εδώ δε μπορώ να το περάσω με στικακι στο ps5 και να παίξει? Ή θα φάω ban?

https://www.thetechgame.com/Downloads.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δηλαδή αν κατεβάσω ένα save από εδώ δε μπορώ να το περάσω με στικακι στο ps5 και να παίξει? Ή θα φάω ban?

https://www.thetechgame.com/Downloads.html

Το save πρεπει να ειναι απο τον λογαριασμο σου αλλιώς δεν θα το δει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει καποιος τροπος να δηλωσω τη κονσολα οπως ειχα κανει και με τo series x στο λογαριασμο μου για να εχω την εγγυηση ή δεν θα εχω καποιο προβλημα σε περιπτωση που κατι συμβει?

 

Γενικοτερα υπαρχει καποιο καταστημα ή υπηρεσια που να μπορω να κανω επεκταση εγγυησης στη κονσολα? (δεν το εχω αγορασει απο γνωστη αλυσιδα)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Υπαρχει καποιος τροπος να δηλωσω τη κονσολα οπως ειχα κανει και με τo series x στο λογαριασμο μου για να εχω την εγγυηση ή δεν θα εχω καποιο προβλημα σε περιπτωση που κατι συμβει?

 

Γενικοτερα υπαρχει καποιο καταστημα ή υπηρεσια που να μπορω να κανω επεκταση εγγυησης στη κονσολα? (δεν το εχω αγορασει απο γνωστη αλυσιδα)

1. Όχι

2. Ρώτα στο κατάστημα που έκανες την αγορά της κονσόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το τελευταίο update, έχει αφαιρεθεί στην κεντρική οθόνη δίπλα από την πρόοδο του κάθε παιχνιδιού, ο χρόνος τον οποίο έχουμε παίξει το κάθε παιχνίδι. Υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις για να φαίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...