Προς το περιεχόμενο

Payzy by Cosmote


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, runner69 είπε

safe ειναι να το πληρωσεις αλλα δεν θα μετρησει στις δαπανες μειωσης του αφορολογητου. Εκτος και αν το εφτιαξαν. Το δοκιμαζεις και μας λες. 😛

30% δεν ειναι ακομα; μπορω να δω καπου ποσο εχω μαζεψει για το 2023;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, runner69 είπε

safe ειναι να το πληρωσεις αλλα δεν θα μετρησει στις δαπανες μειωσης του αφορολογητου. Εκτος και αν το εφτιαξαν. Το δοκιμαζεις και μας λες. 😛

Ακομα και να μην περνάει ο 049 στην φορολογική δήλωση είναι ανοιχτός. Τα μετράς και τα περνάς μόνος σου στο κουτάκι.

Αν σε καλέσουν για έλεγχο τους δίνεις τα pdf των πληρωμών 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Titos301 είπε

30% δεν ειναι ακομα; μπορω να δω καπου ποσο εχω μαζεψει για το 2023;

Ναι 30% του φορολογητέου. Στην payzy το βλέπεις πατώντας πανω στο πορτοφολι > 3 τελιτσες πανω δεξια> δαπάνες μείωσης φόρου

6 ώρες πριν, asdfnikos είπε

Ακομα και να μην περνάει ο 049 στην φορολογική δήλωση είναι ανοιχτός. Τα μετράς και τα περνάς μόνος σου στο κουτάκι.

Αν σε καλέσουν για έλεγχο τους δίνεις τα pdf των πληρωμών 😊

Το θεμα ειναι να τα μετραει η καθε τραπεζικη υπηρεσια, οχι εμεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bezoss είπε

Πάντως οι αγορές με Payzy περνάνε στη φορολοταρία. Θεωρώ πως περνάνε και στο Ε1 αυτόματα.

Ναι οι συναλλαγες με κάρτα μετράνε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, runner69 said:

Ναι οι συναλλαγες με κάρτα μετράνε κανονικά.

Καλημέρα, το λέω επείδή ένας φίλος εδώ έγραφε ότι για το 2022 at least δεν περνάγανε αυτόματα στο Ε1 του (στον πίνακα 7 με τις δαπάνες...)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bezoss είπε

Καλημέρα, το λέω επείδή ένας φίλος εδώ έγραφε ότι για το 2022 at least δεν περνάγανε αυτόματα στο Ε1 του (στον πίνακα 7 με τις δαπάνες...)
 

Ναι ναι καταλαβα, απο οτι εχω διαβασει απο αλλον συνφορουμιτη, φαινοντουσαν στο Ε1 του 2022 , απλά δεν υπηρχε bank name και ετσι ηταν κενο απο που προέρχονται οι συναλλαγες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, runner69 είπε

Ναι ναι καταλαβα, απο οτι εχω διαβασει απο αλλον συνφορουμιτη, φαινοντουσαν στο Ε1 του 2022 , απλά δεν υπηρχε bank name και ετσι ηταν κενο απο που προέρχονται οι συναλλαγες.

Yeah that was me. Το ποσο παντως μετρησε στο συνολο οποτε για εμενα δεν πρεπει να υπαρχει προβλημα. Ισως απλα υπαρχει θεμα στην επικοινωνια Cosmote Payments- AADE

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα, χρησιμοποιώ το Payzy σαν κύρια τράπεζα και όλες οι συναλλαγές γίνονται απο εκεί. Το τελευταίο καιρό καθυστερεί πολύ το login με Face ID. Εχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? Φτάνει σχεδόν 20 secs κάποιες φορές.. Έχω ios σε τελευταία έκδοση (16.6). Επικοινώνησα με το support και λένε ότι δεν εντοπίζουν κάτι και να δοκιμάσω να μπαίνω με Password... Σε άλλες τράπεζεσ δεν έχω τέτοιο θέμα. Τη χρησιμοποιώ να πω την αλήθεια κυρίως λόγω του cashback..

Επεξ/σία από nikgav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikgav είπε

Παιδιά καλησπέρα, χρησιμοποιώ το Payzy σαν κύρια τράπεζα και όλες οι συναλλαγές γίνονται απο εκεί. Το τελευταίο καιρό καθυστερεί πολύ το login με Face ID. Εχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? Φτάνει σχεδόν 20 secs κάποιες φορές.. Έχω ios σε τελευταία έκδοση (16.6). Επικοινώνησα με το support και λένε ότι δεν εντοπίζουν κάτι και να δοκιμάσω να μπαίνω με Password... Σε άλλες τράπεζεσ δεν έχω τέτοιο θέμα. Τη χρησιμοποιώ να πω την αλήθεια κυρίως λόγω του cashback..

Τα ιδια κανει και στο log in με password απλα ειναι αθλια φτιαγμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα κάνω βιντεοκληση για εγγραφή. Τι περίπου ρωτάνε; Για προσφορές; Μου είπανε ότι διαρκεί 15 λεπτά… πολλά δεν είναι;;; Σε τι αποσκοπεί η βιντεοκληση; Έχω καταθέσει ότι έγγραφα χρειάζονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, sp3cial said:

Καλησπέρα θα κάνω βιντεοκληση για εγγραφή. Τι περίπου ρωτάνε; Για προσφορές; Μου είπανε ότι διαρκεί 15 λεπτά… πολλά δεν είναι;;; Σε τι αποσκοπεί η βιντεοκληση; Έχω καταθέσει ότι έγγραφα χρειάζονται. 

Με το ζόρι 10 λεπτά είναι.

Θα χρειαστεί να έχεις την αστυνομική σου ταυτότητα και να θυμάσαι το αφμ σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...