Προς το περιεχόμενο

Payzy by Cosmote


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, CHRISpros είπε

Πριν 5 ώρες το έκανα και δεν έχει εμφανιστεί ακόμη. 

Στην ενότητα "κάρτες" εμφανίζει μόνο την επιλογή "έκδοση κάρτας" και αν πατήσω πάνω μου γράφει τις οδηγίες για έκδοση δεύτερης κάρτας. Δηλαδή σαν να έχω την 1η, αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά. 

Εκτός αν πρέπει να ψάξω καπου αλλού! 

 

Γραψε στην υποστηριξη, ειναι παραξενο που δεν εμφανιζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexander098 είπε

Γραψε στην υποστηριξη, ειναι παραξενο που δεν εμφανιζεται

Eγραψα ναι, "θα με ενημερώσουν" :) 

Οχι και η καλύτερη 1η εντύπωση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες χτες το μεσημέρι προσπαθούσα να πληρώσω το λογαριασμό cosmote του πατέρα μου με τη δική μου κάρτα payzy. Δοκίμασα και μέσα από το το cosmote app αλλά και μέσω browser στο pc. Ενώ ερχόταν η ειδοποίηση στο payzy για έγκριση της συναλλαγής και προχωρούσε κανονικά, μετά από την cosmote έπαιρνα μήνυμα ότι δεν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή. αφού έφαγα κάμποσή ώρα σε αυτό, πρόσπάθησα μάλιστα και μέσω chat αλλά και τηλεφωνικά και δεν έβγαλα άκρη, έκανα την πληρωμή μέσω του payzy app με  RF και την πήρε κανονικά. 

Ξέρετε για πιο λόγο μπορεί να συνέβη αυτό? όλες οι συναλλαγές είναι ενεργοποιημένες στις ρυθμίσεις της κάρτας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αν και η απάντηση θα είναι κατα 99% αρνητική ας το ρωτήσω.

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει top up σε Monese/revolut/..... χρησιμοποιώντας την Payzy? Φαντάζομαι δε δίνει το 1%. Λογικά θα έχουν εξαιρέσει αυτού του είδους τις συναλλαγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετά το σημερινο update της εφαρμογης V1.18.0.1218 , δεν ανοιγει το μενού δαπάνες μείωσης φόρου.

Μετά από εκκαθαριση δεδομένων της εφαρμογης, ανοιξε τελικα το μενου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, iliata2410 είπε

παιδιά μπορώ να κάνω πληρωμη EΕΝΦΙΑ ,εφοριες απο εδώ;κατα δευτερο για delivery απο efood ,fagi wolt,κλπ δουλευει κανονικα;

Για πληρωμη εφοριας ενφια κλπ, οχι δεν την δεχεται. Για τα υπολοιπα που λες εννοειται περνάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον πρώτο καιρό όταν βγήκε είχα μπει στο σάιτ της nova να πληρώσω έναν λογαριασμό κινητού,και δεν την δεχόταν,έλεγε σφάλμα για περισσότερα επικοινωνήστε με την τράπεζα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 28/10/2023 at 08:25, iliata2410 said:

Τον πρώτο καιρό όταν βγήκε είχα μπει στο σάιτ της nova να πληρώσω έναν λογαριασμό κινητού,και δεν την δεχόταν,έλεγε σφάλμα για περισσότερα επικοινωνήστε με την τράπεζα σας

Μέσω κωδικού rf πληρώνω κανονικά το σταθερό εγώ, με 40 λεπτά κράτηση εννοείται αλλά διπλασιάζει τα coins και σε μεγάλα ποσά συμφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η Νοεμβρίου σήμερα. Καλό μήνα κιόλας!

Πλέον δεν ισχύει η επιστροφή 2% για πληρωμές με RF, έτσι; Παίζει (ή...payzy χαχα) να πάρει νέα παράταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, QuantumDot είπε

1η Νοεμβρίου σήμερα. Καλό μήνα κιόλας!

Πλέον δεν ισχύει η επιστροφή 2% για πληρωμές με RF, έτσι; Παίζει (ή...payzy χαχα) να πάρει νέα παράταση;

Ισχύει και για τον Νοεμβριο. Πήρε παράταση, έχουν ανανεωθεί και οι όροι

"Η διάρκεια της Προωθητικής Ενέργειας ορίζεται από 01/06/2023 έως και 30/11/2023"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου κάνει εντύπωση πάντως που συνεχίζουν τις προσφορές τη στιγμή που "ανταγωνιστές"  (πχ monese) έχουν πετσοκόψει τα δωρεάν και το έχουν γυρίσει σε συνδρομές. Καλό για μας βέβαια όσο κρατήσει, αν και πιστεύω ότι μόλις δημιουργήσουν μια βάση πελατών, θα κοπούν αυτά και θα εμφανιστεί και κάποιο συνδρομητικό πακέτο. Να δούμε αν πέσω μέσα.


Εχει δοκιμάσει κανείς να περάσει την άυλη στην curve; Περνάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...