Προς το περιεχόμενο

Parkside επαναφορτιζόμενο δραπανοκατσάβιδο


pavloa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, pavloa είπε

Καλημέρα.

Έφερε το Lidl απο Πέμπτη το επαναφορτιζόμενο με κρούση στα 25 ευρώ και 25 την μπαταρία με τον φορτιστή... 

Τώρα μιλάμε σωστά.

Ψήνω να πάρω και το πολυεργαλείο και να πετάξω κάτι δωδεκάβολτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, manolis940 είπε

Τώρα μιλάμε σωστά.

Ψήνω να πάρω και το πολυεργαλείο και να πετάξω κάτι δωδεκάβολτα !

Την Πέμπτη πρωί πρωί θα πάω να το πάρω. 

Ν σου πω για το πολυεργαλείο το σκέφτομαι και εγώ.. θα το δω και από κοντά και θα αποφασίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pavloa είπε

Την Πέμπτη πρωί πρωί θα πάω να το πάρω. 

Ν σου πω για το πολυεργαλείο το σκέφτομαι και εγώ.. θα το δω και από κοντά και θα αποφασίσω.

Ποιο πολυεργαλείο λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Χθες πήγα πήρα το δραπανοκατσάβιδο. Λίγο που το δοκίμασα έχει πολύ δύναμη σε σχέση με ένα bosch που έχω. Ειδικά αν το βάλω στην δεύτερη ταχύτητα ξεσκίζει..

IMG_20230608_234906.jpg

IMG_20230608_234848.jpg

Επεξ/σία από pavloa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, antonis35 είπε

σε ποιο κατάστημα το βρήκατε ρε παιδιά;

Εγώ το πήρα σήμερα από την Λιοσίων κοντά στον σταθμό Αττικής και είχε πολύ απόθεμα σε όλα τα εργαλεία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, antonis35 είπε

σε ποιο κατάστημα το βρήκατε ρε παιδιά;

Εγώ από Βέροια και είχε πολλά και μπαταρίες είχε πολλές. Αυτό που παρατήρησα, οι μπαταρίες οι μισές είχαν διαφορετικό κουτί και φαινόντουσαν λίγο ταλαιπωρημένα αλλά ήταν τα ίδια V και ίδια Ah, εγώ πήρα από τα πιο καινούργια.  Λογικά θα τους είχαν μείνει από προηγούμενες φορές και τις ξανά έβγαλαν τώρα.

Επεξ/σία από pavloa
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pavloa είπε

Εγώ από Βέροια και είχε πολλά και μπαταρίες είχε πολλές. Αυτό που παρατήρησα, οι μπαταρίες οι μισές είχαν διαφορετικό κουτί και φαινόντουσαν λίγο ταλαιπωρημένα αλλά ήταν τα ίδια V και ίδια Ah, εγώ πήρα από τα πιο καινούργια.  Λογικά θα τους είχαν μείνει από προηγούμενες φορές και τις ξανά έβγαλαν τώρα.

Ποια κατάλαβες ότι είναι η πιο καινούργια; Ήμουν σε δίλημμα ποια να διαλέξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, st@kas είπε

Ποια κατάλαβες ότι είναι η πιο καινούργια; Ήμουν σε δίλημμα ποια να διαλέξω. 

Τα κουτιά που ήταν ταλαιπωρημένα λογικά ήταν τα παλιά, στις γωνίες όλα ήταν σακατεμένα. Επίσης είχαν διαφορετικό σχήμα τα κουτιά.. Εγώ αγόρασα αυτό που τα κουτιά ήταν καλά σε εμφάνιση. (εγώ το έσκησα και έκανα τα σημάδια στο κουτί)

 

 

1686388621435.jpg

Επεξ/σία από pavloa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pavloa είπε

Τα κουτιά που ήταν ταλαιπωρημένα λογικά ήταν τα παλιά, στις γωνίες όλα ήταν σακατεμένα. Επίσης είχαν διαφορετικό σχήμα τα κουτιά.. Εγώ αγόρασα αυτό που τα κουτιά ήταν καλά σε εμφάνιση. (εγώ το έσκησα και έκανα τα σημάδια στο κουτί)

 

 

1686388621435.jpg

Το ίδιο πηραμε... Στο κατάστημα που πήγα ήταν σε παρόμοια κατάσταση οι συσκευασίες και δεν μπορούσα να καταλάβω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός από τη φθορά στη συσκευασία, άλλος ένας τρόπος για να δεις ποιες είναι οι πιο καινούργιες είναι να τσεκάρεις το revision. PAP 20 Β2 είναι το νεώτερο, B1, Α3, Α2, Α1 είναι παλιότερα.

Επεξ/σία από Joshua21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Εκτός από τη φθορά στη συσκευασία, άλλος ένας τρόπος για να δεις ποιες είναι οι πιο καινούργιες είναι να τσεκάρεις το revision. PAP 20 Β2 είναι το νεώτερο, B1, Α3, Α2, Α1 είναι παλιότερα.

Οπότε πήρα την παλιά έκδοση.. Θα πεταχτώ το απόγευμα να δω τα ταλαιπωρημένα κουτιά τι έκδοση γράφουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, pavloa said:

Οπότε πήρα την παλιά έκδοση.. Θα πεταχτώ το απόγευμα να δω τα ταλαιπωρημένα κουτιά τι έκδοση γράφουν.

Την νέα πήρες, Β2 δεν έχει έρθει ακόμα Ελλάδα, αυτή η παρτίδα που ήρθε τώρα Β1 είναι:

https://www.lidl-hellas.gr/p/ergalia-parkside/parkside-epanafortizomeni-mpataria-20-v-2-ah-pap-20-b1-kai-fortistis-plg-20-c1/p175439

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...