Προς το περιεχόμενο

Netflix: Η απαγόρευση κοινής χρήσης ενός λογαριασμού εκτός νοικοκυριού έφτασε και στην Ελλάδα


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 hours ago, Theos_Gr said:

Εγω θελω να δω πλεον και στο business κομματι που πολλα ξενοδοχεια εχουν πλεον νετφλιξ και ο πελατης συνδεεται με τον λογαριασμο του να δω τι θα γινει εκει.

You can easily watch Netflix on the go and when you travel — either on your personal devices or a TV at a hotel or vacation home.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα torrent sites βρίσκεις τα πάντα , απορώ και με αυτούς που ήδη πληρώνουν. Με λίγο ψάξιμο δεν χρειάζεται να δίνετε λεφτά, αλλά ο Έλληνας δεν ψάχνετε γενικά, θα ψαχτει για το netflix και κάθε netflix? 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, μαστερ said:

Επειδή είμαι πάνω από 50 .....και εμείς οι "πάνω από 50" δεν τα πιάνουμε εύκολα:

Έχω Netflix και ο γιος μου μένει στα δύο χιλιόμετρα από εμένα.

Τέρμα το Netflix δλδ για τον γιο;

Έτσι τουλάχιστον όπως το είχαμε τώρα;

Μάλλον τέρμα το Netflix για εσένα. Ο γιος θα βλέπει κανονικά, Netflix and chill!! Αν με εννοείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Στα torrent sites βρίσκεις τα πάντα , απορώ και με αυτούς που ήδη πληρώνουν. Με λίγο ψάξιμο δεν χρειάζεται να δίνετε λεφτά, αλλά ο Έλληνας δεν ψάχνετε γενικά, θα ψαχτει για το netflix και κάθε netflix? 

 

φίλε μου έχω το stremio,που σημαίνει τα έχω όλα στο πιάτο, αλλά όταν λείπω απτό σπίτι κατά μέσο όρο 12 ώρες τη μέρα ΒΑΡΙΕΜΑΙ και δεν έχω την ενέργεια να ψάξω οπότε μπαίνω στα συνδρομητικά που πληρώνω και ότι μου πετάξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις σήμερα, το Netflix ανακοίνωσε ότι πρόσθεσε 5,9 εκατομμύρια συνδρομητές κατά το δεύτερο τρίμηνο του 2023

αυτό από μόνο του δεν λέει κάτι ......

μπορεί να έχασε 20 εκατομμύρια συνδρομητές στην Ευρώπη με 14 ευρώ συνδρομή και να κέρδισε 25,9 εκατομμύρια νέους συνδρομητές στην αργεντινή και στον θείο ερντογάν με πολύ χαμηλότερο κόστος συνδρομής..

πολλά μπορεί ,αν δεν δει κάποιος τα συνολικά νούμερα το να κρίνει ότι το ντέφλιξ σάρωσε είναι λάθος.

 

Επεξ/σία από makis269
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα που επελεξα "Σπιτι" στο TV box που εχω, μου ήρθε email και λεει οτι όλες οι συσκευές που ειναι συνδεδεμένες αποτελουν πλέον μέρος του Σπιτιου και στο email τις εχεις και ονομαστικά. Καποιες απο αυτες ειναι σε αλλο δίκτυο στο σπίτι, αλλες ειναι σε αλλο σπίτι και μια ειναι σε αλλή χώρα. Οπότε μέχρι τώρα κάνει register τις συσκευες και τίποτε άλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να καταλάβω πως λειτουργεί το νέο μοντέλο...

Έστω έχουμε μια οικογένεια:

- Ο ένας γονέας είναι στο σπίτι

- Ο άλλος γονέας είναι πωλητής και γυρίζει την Ελλάδα (μπορεί και εκτός Ελλάδος)

- Το ένα παιδί φοιτεί σε πόλη εκτός σπιτιού

- Το άλλο παιδί φοιτεί εκτός Ελλάδος

Αυτοί δεν θα μπορούν να μπαίνουν πιά με ένα λογαριασμό;

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...