Προς το περιεχόμενο

Αγορές από Temu, Αποστολές - Προβλήματα


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, s2117 είπε

Αν έχετε κάποιο τρόπο που να παίζει τώρα και να αξίζει κάποια αγορά με μεγάλη έκπτωση / κουπόνι, δώστε τα φώτα σας αν θέτε :)

Αν διαβάσεις την προηγούμενη σελίδα θα δεις. 👍

Έχει πολλες επιλογές και προσθέτουν και καινούρια προϊόντα κάθε 3-4 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω παρατηρήσει ότι οτιδήποτε βγαίνει σαν "χορηγούμενη διαφήμιση" στο google τότε έχει πάνω απο 70% έκπτωση ή εμφανίζει εναν τροχό και με 2 γύρες πάντα σταματάει στο 74%. Απαραίτητο να υπάρχει 2η εφαρμογή η ενα κινητό που δεν έχει γίνει παραγγελία και απλά γράφουμε στο google πχ temu keyboard και εμφανίζει τις χορηγούμενες διαφημίσεις. Πατώντας πάνω μας ζητάει να μπει η εφαρμογή και προχωράει ο καθένας όπως βολέψει. Πχ μόλις δοκίμασα και το RK-T8pro Set μηχ. πληκτρολόγιο ποντίκι από 64€ μου το έδωσε 17€ . 

Φυσικά το παραπάνω εξαρτάτε απο το αν έχουν σε πρόμο κάποιο προϊόν και όχι οτι θα δώσει 80% έκπτωση σε ότι θέλουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billator είπε

Αν διαβάσεις την προηγούμενη σελίδα θα δεις. 👍

Έχει πολλες επιλογές και προσθέτουν και καινούρια προϊόντα κάθε 3-4 μέρες. 

Ευχαριστώ για την απάντηση, μα το έχω δει ήδη αυτό, αλλά και σε μένα όπως και στο μέλος sdikr, δε δίνει μεγάλη έκπτωση.

Πατάω πχ σε ένα προϊόν που από το λινκ που έχεις δώσει δείχνει 2,51 € ένα laptop backpack, και με πάει σε ένα τροχό που βγάζει "έκπτωση 46%" και μου το δίνει 25,78 €. Που από ότι βλέπω είναι και η κανονική του τιμή.

Το ίδιο συμβαίνει και σε καινούριο κινητό με διαφορετικό google account (χωρίς facebook, αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, s2117 said:

Ευχαριστώ για την απάντηση, μα το έχω δει ήδη αυτό, αλλά και σε μένα όπως και στο μέλος sdikr, δε δίνει μεγάλη έκπτωση.

Πατάω πχ σε ένα προϊόν που από το λινκ που έχεις δώσει δείχνει 2,51 € ένα laptop backpack, και με πάει σε ένα τροχό που βγάζει "έκπτωση 46%" και μου το δίνει 25,78 €. Που από ότι βλέπω είναι και η κανονική του τιμή.

Το ίδιο συμβαίνει και σε καινούριο κινητό με διαφορετικό google account (χωρίς facebook, αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο)

Δοκίμασα απο το google ads  που αναφέρει πιο πίσω και δίνει κανονικά την έκπτωση,  δοκίμασε το πχ  temu backpack

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, sdikr είπε

Δοκίμασα απο το google ads  που αναφέρει πιο πίσω και δίνει κανονικά την έκπτωση,  δοκίμασε το πχ  temu backpack

Δοκίμασα να γράψω απλά temu backpack, και μου δίνει τώρα 71% έκπτωση, οπότε πχ στα 12 ευρώ, αλλά προχθές στη διαφήμιση μου έδειχνε 2.

Εσένα σου έδωσε 71% ή τύπου 95%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, s2117 said:

Δοκίμασα να γράψω απλά temu backpack, και μου δίνει τώρα 71% έκπτωση, οπότε πχ στα 12 ευρώ, αλλά προχθές στη διαφήμιση μου έδειχνε 2.

Εσένα σου έδωσε 71% ή τύπου 95%?

Στο ~70%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 19/08/2023 at 22:13, Billator said:

Θέλει νέο account και αγορά από mobile. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις άλλο κινητό ή να κάνεις duplicate το app της temu. 

Αλλιώς χρειάζεται να αλλάξεις το main account της google του κινητού ώστε να μην μπορούν να καταλάβουν ότι έχεις κάνει ήδη account (ακόμα και απεγκατασταση να κάνεις φαίνεται).

Προσωπικά χρησιμοποιώ από το poco "Διπλότυπες εφαρμογές", και ανοίγω την διαφήμιση μέσω του duplicate app. 

Δεν είναι κάτι δύσκολο αν σου αρέσει κάτι μιλάμε για 1 λεπτό δουλειά. Προσωπικά χρησιμοποιώ temp emails, για τις αγορές σαν new user. 

Ρε παιδιά εγώ έχω ένα spare κινητό που περνάω custom roms και γενικά παίζω . Δοκίμασα να κάνω format το κινητό να περάσω νέα rom και να κάνω νέο gmail και επιπλέον να πατήσω το διαφημιστικό link και να μπώ μέσω του link να κάνω download της εφαρμογή και κάνω account με το gmail login αυτόματα  . Αλλά παρόλο αυτή την διαδικασία μου λέει You are not eligible for new customer coupon .

Τι στο καλό παίζει μπάλα με το imei του κινητού?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, TSINE said:

Ρε παιδιά εγώ έχω ένα spare κινητό που περνάω custom roms και γενικά παίζω . Δοκίμασα να κάνω format το κινητό να περάσω νέα rom και να κάνω νέο gmail και επιπλέον να πατήσω το διαφημιστικό link και να μπώ μέσω του link να κάνω download της εφαρμογή και κάνω account με το gmail login αυτόματα  . Αλλά παρόλο αυτή την διαδικασία μου λέει You are not eligible for new customer coupon .

Τι στο καλό παίζει μπάλα με το imei του κινητού?

 

Σε ένα με custom rom Που έχω μου έκανε το ίδιο,   δοκιμάζεις ελπίζω τα λινκ απο το google,  εκεί θα σου πει αν ισχύει η τιμή και μετά μπορείς να κάνεις λογαριασμό, αν σου λέει οτι δεν ισχύει πλέον μπορεί όντως να έχει λήξει,

Δεν νομίζω πως έχει να κάνει με Imei  ή gmail account (Ούτε καν Paypal  2 φόρες πλήρωσα)    σε ενα poco το έχω τρέξει 3 φόρες,  1 κανονικά, 1 με dual apps  Και 1 ακόμα με dual space

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, sdikr said:

Σε ένα με custom rom Που έχω μου έκανε το ίδιο,   δοκιμάζεις ελπίζω τα λινκ απο το google,  εκεί θα σου πει αν ισχύει η τιμή και μετά μπορείς να κάνεις λογαριασμό, αν σου λέει οτι δεν ισχύει πλέον μπορεί όντως να έχει λήξει,

Δεν νομίζω πως έχει να κάνει με Imei  ή gmail account (Ούτε καν Paypal  2 φόρες πλήρωσα)    σε ενα poco το έχω τρέξει 3 φόρες,  1 κανονικά, 1 με dual apps  Και 1 ακόμα με dual space

Δοκίμασα με dual app σε Xiaomi αλλά μου έλεγε not eligible for new app users ...εσύ πως το έκανες και δούλεψε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2023 στις 8:51 ΜΜ, sdikr είπε

Σε ένα με custom rom Που έχω μου έκανε το ίδιο,   δοκιμάζεις ελπίζω τα λινκ απο το google,  εκεί θα σου πει αν ισχύει η τιμή και μετά μπορείς να κάνεις λογαριασμό, αν σου λέει οτι δεν ισχύει πλέον μπορεί όντως να έχει λήξει,

Δεν νομίζω πως έχει να κάνει με Imei  ή gmail account (Ούτε καν Paypal  2 φόρες πλήρωσα)    σε ενα poco το έχω τρέξει 3 φόρες,  1 κανονικά, 1 με dual apps  Και 1 ακόμα με dual space

Οι τιμές που αγοράζεις με τους νέους λογαριασμούς είναι 90% off ή 70- 75%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, OmeletaMAN said:

Οι τιμές που αγοράζεις με τους νέους λογαριασμούς είναι 90% off ή 70- 75%?

Το έχω απαντήσει λίγο πιο πίσω

 

5 hours ago, TSINE said:

Δοκίμασα με dual app σε Xiaomi αλλά μου έλεγε not eligible for new app users ...εσύ πως το έκανες και δούλεψε ?

Δεν έκανε κάτι διαφορετικό,  επιλέγω το λινκ μου δίνει επιλογή με τι εφαρμογή θα το ανοίξω    το ανοίγω και έχω την εκπτώση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...