Προς το περιεχόμενο

Αγορές από Temu, Αποστολές - Προβλήματα


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Το οτι μπαινετε στην διαδικασια να κανετε επαναφορες κτλ για να αγορασετε απο ενα κινεζοσαιτ.....

Για να αγοράσουμε στην μισή τιμή  της μισής τιμής από ένα κινεζοσαιτ...  ☺️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 6/9/2023 στις 9:23 ΠΜ, Sotosgl είπε

Το εχω στο βιντεο μου στο Youtube,δεν μπορω να το γραψω εδω

Έκανα σήμερα παραγγελία από ενός ξαδέρφου το κινητό στο σπίτι μου όμως με wifi έβαλα τον κωδικό σου Σωτήρη και το έπιασε μια χαρά το 50% στου συνόλου την παραγγελία οπότε μάλλον διαβάζει ime από κινητό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2023 στις 2:26 ΜΜ, Billator είπε

Το ενσωματωμένο του Xiaomi. Μόλις έκανα διαγραφή δεδομένων, απεγκατάσταση το Duplicate, εγκατάσταση ξανά και πάλι δουλεύει. Είναι η 7η φορά μόνο από το κινητό μου. 

Redirect από facebook είναι οι προσφορές που παίρνω εγώ τουλάχιστον αν παίζει αυτό ρόλο. Όσες φορές και αν το δοκιμάσω απλά λειτουργεί. 

Οταν κανεις ξανα εγκατασταση την εφαρμογη πως κανεις sign in;
φτιαχνεις καιnoυργιο λογαριασμο στο temu η μπαινεις με gmail;
Και τα κλικ που κανεις απο τις διαφημισεις του fb ειναι παντα απο το ιδιο προφιλ;

 μιλαω για τις μεγαλες εκπτωσεις 90+% που δινει απο τις διαφημισεις και οχι για τα κουπονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2023 στις 10:13 ΜΜ, Billator είπε

Θέλει νέο account και αγορά από mobile. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις άλλο κινητό ή να κάνεις duplicate το app της temu. 

Αλλιώς χρειάζεται να αλλάξεις το main account της google του κινητού ώστε να μην μπορούν να καταλάβουν ότι έχεις κάνει ήδη account (ακόμα και απεγκατασταση να κάνεις φαίνεται).

Προσωπικά χρησιμοποιώ από το poco "Διπλότυπες εφαρμογές", και ανοίγω την διαφήμιση μέσω του duplicate app. 

Δεν είναι κάτι δύσκολο αν σου αρέσει κάτι μιλάμε για 1 λεπτό δουλειά. Προσωπικά χρησιμοποιώ temp emails, για τις αγορές σαν new user. 

Στις επαναλαμβανομενες αγορες εβαζες ιδια διευθυνση ιδιο ονομα και ιδιο τροπο πληρωμης και δεν υπηρχε προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα έκανα όλα και δεν γίνεται.Επισης πώς γίνεται να παίρνεις την προσφορά αφού στο τέλος της παραγγελίας βάζεις και τον ίδιο αριθμό ξανά; Μοιάζει για τρόλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, KwstasGrig είπε

Καλησπέρα στο thread, μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να πάρω το μηχανικό πληκτρολόγιο από το temu με τα 3$ ?

φίλε μου τσέκαρε εδώ https://www.facebook.com/ads/library/?active_status=active&ad_type=all&country=GR&view_all_page_id=104501432668636&sort_data[direction]=desc&sort_data[mode]=relevancy_monthly_grouped&search_type=page&media_type=all και δες αν υπάρχει ακόμα σαν προσφορά . Ειναι ολες οι διαφημίσεις του τεμου στο facebook. Αν το βρεις, απο κινητό που δεν έχεις κάνει παραγγελία, το πατάς και θεωρητικά θα το πάρεις στα 3,59.  Μια δοκιμή θα σε/μας πείσει.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εμένα το μόνο που μου έβγαλε σε διαφήμιση φτηνό είναι το μηχανικό πληκτρολόγιο. Αν πάω από τα facebook ads από τα λινκ που δίνουν τα μέλη παραπάνω, δε μου τα δίνει τόσο φτηνά :)

Αν κάποιος πήρε κάτι άλλο, πχ τσαντα λαπτοπ, τρόμπα κλπ, και ψήνεται για ανταλλαγή ας στείλει pm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2023 στις 8:49 ΜΜ, riznik είπε

φίλε μου τσέκαρε εδώ https://www.facebook.com/ads/library/?active_status=active&ad_type=all&country=GR&view_all_page_id=104501432668636&sort_data[direction]=desc&sort_data[mode]=relevancy_monthly_grouped&search_type=page&media_type=all και δες αν υπάρχει ακόμα σαν προσφορά . Ειναι ολες οι διαφημίσεις του τεμου στο facebook. Αν το βρεις, απο κινητό που δεν έχεις κάνει παραγγελία, το πατάς και θεωρητικά θα το πάρεις στα 3,59.  Μια δοκιμή θα σε/μας πείσει.  

Από την λίστα Με duplicate app από Xiaomi mi 11 ultra, όπως και με άλλη εφαρμογή duplicate δεν πέτυχε.

Όποιος καταφέρνει από την λίστα να το παίρνει στην τιμή - 90% για νέους χρήστες ας γράψει τα βήματα αναλυτικά.

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, antykaps said:

καλημέρα..
Επειδή έχω εγκαταστήσει την εφαρμογή στο κινητό ,Μπορείς να μου πεις τι κίνδυνος υπάρχει ?

Ευχαριστώ
 

Υπάρχουν αναφορές οτι κάνει συλλογή προσωπικών δεδομένων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, tarantules said:

Υπάρχουν αναφορές οτι κάνει συλλογή προσωπικών δεδομένων.

Τα δικαιώματα που ζητάει είναι συγκεκριμένα,   ούτε καν το location δεν ζητάει επίμονα,  αν μιλάς για τα δεδομένα του τι βλέπεις, τι αγοράζεις,  ελπίζω να μην έχεις καμία άλλη εφαρμογή και να μην αγοράζεις απο καμία πλατφόρμα.

Το πιο αστείο είναι πως ψάχνω κάτι στο ali  και μετά μου βγάζει προσφορά στο temu και το ανάποδο,  έψαχνα ακόμα για ραφάκια κουζίνας σε αυτά τα δύο και άρχισε να μου βγάζει ραφάκια και το σκρουτζ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...