Προς το περιεχόμενο

Αγορές από Temu, Αποστολές - Προβλήματα


Billator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέτα απο καμιά 10αρια παραγγελίες θα έλεγα πως δεν ενθουσιάστηκα,    το πακετάρισμα τους είναι απλά χάλια,  αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να έχω θέματα με τουλάχιστον 6 αντικείμενα,  τα 2 στην αρχή και καλά επιστροφή χωρίς να χρειαστεί να τα επιστρέψω,  μετά πρέπει εσύ να πακετάρεις, να βρεις dhl point και να τα στείλεις και να περιμένεις πότε θα το παραλάβουν και θα σου επιστρέψουν τα χρήματα.   sorry guys  αλλά αν εσείς δεν πακετάρετε σωστά το πακέτο δεν φταίμε εμείς να περιμένουμε.

Κάποιες τιμές καλούτσικες έχει όντως,  αλλά για να στα στείλει πρέπει να καλύψεις το 10ρικο  ή το 20αρικο   ανάλογα το πόσες έχεις κάνει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, poihths είπε

φτιάξε άλλο account με αλλο email

Νομιζω δεν γινεται απο την ιδια συσκευη. Το εκανα απο αλλες συσκευες αλλα παλι δεν μου εδινε την προσφορα. Μπορεις να μου πεις ακριβως τα βηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, stef1981 είπε

Νομιζω δεν γινεται απο την ιδια συσκευη. Το εκανα απο αλλες συσκευες αλλα παλι δεν μου εδινε την προσφορα. Μπορεις να μου πεις ακριβως τα βηματα?

για να γίνει απο την ίδια συσκευή θέλει διπλές εφαρμογές όπως τα έχουν τα xiaomi ή δεύτερο χώρο. Από εκεί και πέρα αν έχεις ένα τηλέφωνο που δεν χρειάζεσαι και κάνεις μετά απο κάθε παραγγελία εργοστασιακές μια χαρά πάλι ψωνίζεις με "έκπτωση" όσο είναι αυτή στην συγκεκριμένη στιγμή.  Επίσης γράφοντας στο γκουκλ πχ temu jacket σου βγάζει χορηγούμενες διαφημίσεις (σβήνεις adblockers κλπ) πατώντας πάνω σε αυτή και ανοίγοντας την 2η εφαρμογή ή το άδειο κινητό την εφαρμογή του temu έχεις γερή έκπτωση , αρκεί να είναι χορηγούμενο το προϊόν. Αν το προϊόν δεν είναι χορηγούμενο τότε δεν μπορείς να πάρεις κάποια έκπτωση , από ότι έχω καταλάβει.  

Τα παραπάνω εκ πείρας μιας και έχω αγοράσει για φίλους και για εμένα 4 τιμιότατα μηχανικά πληκτρολόγια στο τιμιότατο σύνολο των 31€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2023 στις 10:13 ΜΜ, Billator είπε

Θέλει νέο account και αγορά από mobile. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις άλλο κινητό ή να κάνεις duplicate το app της temu. 

Αλλιώς χρειάζεται να αλλάξεις το main account της google του κινητού ώστε να μην μπορούν να καταλάβουν ότι έχεις κάνει ήδη account (ακόμα και απεγκατασταση να κάνεις φαίνεται).

Προσωπικά χρησιμοποιώ από το poco "Διπλότυπες εφαρμογές", και ανοίγω την διαφήμιση μέσω του duplicate app. 

Δεν είναι κάτι δύσκολο αν σου αρέσει κάτι μιλάμε για 1 λεπτό δουλειά. Προσωπικά χρησιμοποιώ temp emails, για τις αγορές σαν new user. 

Καλησπερα σας καθώς έκανα παραγγελία και εγώ από temu .. τώρα προσπαθώ να ξανά κάνω και δεν με αφήνει και Gmail account άλλαξα και duplicate app έβαλα αλλά τίποτα δεν μπορώ να ξανά πάρω το κουπόνι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, apostolis91 είπε

Καλησπερα σας καθώς έκανα παραγγελία και εγώ από temu .. τώρα προσπαθώ να ξανά κάνω και δεν με αφήνει και Gmail account άλλαξα και duplicate app έβαλα αλλά τίποτα δεν μπορώ να ξανά πάρω το κουπόνι 

Ανέφερα ακριβώς πως λειτουργεί σε εμένα. Αυτό που κάνω απλά σβήνω το duplicate app και το κάνω ξανά εγκατάσταση. Από το ίδιο FB Redirect στο νέο app και μου δείχνει την τιμή έκπτωσης την μεγάλη. Το έχω κάνει πολλές φορές και για παραγγελίες φίλων. 

Σε όποιον δεν δουλεύει μπορεί απλά να δοκιμάσει από άλλη συσκευή (Γυναίκας, Γονιών , φίλων, συγγενών κλπ).

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billator είπε

Ανέφερα ακριβώς πως λειτουργεί σε εμένα. Αυτό που κάνω απλά σβήνω το duplicate app και το κάνω ξανά εγκατάσταση. Από το ίδιο FB Redirect στο νέο app και μου δείχνει την τιμή έκπτωσης την μεγάλη. Το έχω κάνει πολλές φορές και για παραγγελίες φίλων. 

Σε όποιον δεν δουλεύει μπορεί απλά να δοκιμάσει από άλλη συσκευή (Γυναίκας, Γονιών , φίλων, συγγενών κλπ).

Ποίο πρόγραμμα χρησιμοποιείς για να κάνεις duplicate app ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, apostolis91 είπε

Ποίο πρόγραμμα χρησιμοποιείς για να κάνεις duplicate app ;

Το ενσωματωμένο του Xiaomi. Μόλις έκανα διαγραφή δεδομένων, απεγκατάσταση το Duplicate, εγκατάσταση ξανά και πάλι δουλεύει. Είναι η 7η φορά μόνο από το κινητό μου. 

Redirect από facebook είναι οι προσφορές που παίρνω εγώ τουλάχιστον αν παίζει αυτό ρόλο. Όσες φορές και αν το δοκιμάσω απλά λειτουργεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Billator είπε

Ανέφερα ακριβώς πως λειτουργεί σε εμένα. Αυτό που κάνω απλά σβήνω το duplicate app και το κάνω ξανά εγκατάσταση. Από το ίδιο FB Redirect στο νέο app και μου δείχνει την τιμή έκπτωσης την μεγάλη. Το έχω κάνει πολλές φορές και για παραγγελίες φίλων. 

Σε όποιον δεν δουλεύει μπορεί απλά να δοκιμάσει από άλλη συσκευή (Γυναίκας, Γονιών , φίλων, συγγενών κλπ).

Καλησπέρα

Τί είναι το duplicate app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Billator είπε

Το ενσωματωμένο του Xiaomi. Μόλις έκανα διαγραφή δεδομένων, απεγκατάσταση το Duplicate, εγκατάσταση ξανά και πάλι δουλεύει. Είναι η 7η φορά μόνο από το κινητό μου. 

Redirect από facebook είναι οι προσφορές που παίρνω εγώ τουλάχιστον αν παίζει αυτό ρόλο. Όσες φορές και αν το δοκιμάσω απλά λειτουργεί. 

Μάλλον δεν λέμε το ίδιο εγώ λέω για το έξτρα κουπόνι 50% στο σύνολο της παραγγελίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, apostolis91 είπε

Μάλλον δεν λέμε το ίδιο εγώ λέω για το έξτρα κουπόνι 50% στο σύνολο της παραγγελίας 

Αν δουλεύει το ένα δουλεύει και το άλλο δεν έχει διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο εριξα αλλη μια παραγγελια με Second Space απο Mi 11 Ultra χωρις συνδεδεμενο google account απλα με τα apks,το πακετο με τα 100€ σε κουπονια πχ 25€ στα 50€ το πηρε,το 50€/50% οχι ομως,μου εβγαζε δεν ειμαι eligible

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Sotosgl είπε

Πριν λιγο εριξα αλλη μια παραγγελια με Second Space απο Mi 11 Ultra χωρις συνδεδεμενο google account απλα με τα apks,το πακετο με τα 100€ σε κουπονια πχ 25€ στα 50€ το πηρε,το 50€/50% οχι ομως,μου εβγαζε δεν ειμαι eligible

 

Δεν ξέρω αν το σαπάκι (Poco F2 Pro) που έχω κάνει κάτι διαφορετικό (αν και δεν θα μου φαινόταν απίθανο με το MIUI). Αλλά όπως λες και εσύ συνέχεια υπάρχουν τόσο spare συσκευές (συγγενών / φίλων / ξεχασμένα σε σερτάρια) που μπορει να χρησιμοποιήσει κάποιος αν θέλει να κάνει abuse τα user deals ή το -50% coupon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Samsung Galaxy S10+   έκανα εργοστασιακές ρυθμίσεις κατεβάζω το temu πάνω από το link σου που έχεις στο youtube Σωτήρη και πάλι μου λέει ότι πάλι δεν είμαι νέος χρήστης τι φάση διαβάζει κανένα ime τίποτα με νέο email να το διευκρινίσω αυτό ... Τι φάση πως φτιάξανε το bag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, SabotazNic said:

Το οτι μπαινετε στην διαδικασια να κανετε επαναφορες κτλ για να αγορασετε απο ενα κινεζοσαιτ.....

Εδώ κάνουμε  fups, νέους λογαριασμους και vpn για άλλες  υπηρεσίες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...