Προς το περιεχόμενο

Office 365 family (6 χρήστες) από Amazon.de για 1 έτος στα 51.99€


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, vsk είπε

Ναι, το έκανα πριν από λίγο.

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Μου πρόσθεσε έναν χρόνο στη συνδρομή που έληγε φέτος τον Νοέμβριο και πλέον λήγει τον Νοέμβριο του 24.

 

Ευχαριστώ ΟΡ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι κάνατε επέκταση, τον κωδικό που λάβατε πού τον πληκτρολογήσατε; ρωτάει ένας και δεν έχω ιδέα τι να του απαντήσω. πρέπει να λογκάρει στο Office λογικά, ε; και να πάει στη συνδρομή; αυτά του είπα και δε βρίσκει πού πρέπει να πληκτρολογήσει. 

είχε αγοράσει ελληνικό οικογενειακό πακέτο, αν παίζει ρόλο αυτό με τη γλώσσα, επέκταση θέλει να κάνει κι αυτός. 

 

ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, NeOSL είπε

όσοι κάνατε επέκταση, τον κωδικό που λάβατε πού τον πληκτρολογήσατε; ρωτάει ένας και δεν έχω ιδέα τι να του απαντήσω. πρέπει να λογκάρει στο Office λογικά, ε; και να πάει στη συνδρομή; αυτά του είπα και δε βρίσκει πού πρέπει να πληκτρολογήσει. 

είχε αγοράσει ελληνικό οικογενειακό πακέτο, αν παίζει ρόλο αυτό με τη γλώσσα, επέκταση θέλει να κάνει κι αυτός. 

 

ευχαριστώ. 

Από το κινητό μπήκα και το έκανα. Εκεί που λέει διαχείριση λογαριασμού να μπει. Έχει επιλογή για κωδικό προσφοράς ή σαν αυτόν εδώ. Κάπως έτσι το γράφει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexzzz είπε

Αυτό για 5 άτομα, δίνει 1tb ανά λογαριασμό ή σύνολο; 

 

3 ώρες πριν, SYZo είπε

ανα λογαριασμο. 5tb συνολο

 

Νομίζω είναι 6 άτομα και όχι 5. Άρα 6 tb σύνολο.

5 είναι οι συσκευές ανά άτομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, NeOSL είπε

όσοι κάνατε επέκταση, τον κωδικό που λάβατε πού τον πληκτρολογήσατε; ρωτάει ένας και δεν έχω ιδέα τι να του απαντήσω. πρέπει να λογκάρει στο Office λογικά, ε; και να πάει στη συνδρομή; αυτά του είπα και δε βρίσκει πού πρέπει να πληκτρολογήσει. 

είχε αγοράσει ελληνικό οικογενειακό πακέτο, αν παίζει ρόλο αυτό με τη γλώσσα, επέκταση θέλει να κάνει κι αυτός. 

 

ευχαριστώ. 

Πάει εδώ: https://setup.office.com/?ms.officeurl=setup

Κάνει είσοδο στον λογαριασμό του και στο 2ο βήμα εισάγει το κλειδί που έλαβε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης να προσθέσω ότι μπορεί να βολεύει όσους έχουν ήδη λογαριασμό στο Amazon για να μην ανοίγουν λογαριασμούς σε άλλα eshops. Και μάλλον βολεύει όσους δεν κόβουν τιμολόγιο επειδή η τιμή είναι σχεδόν ίδια με άλλα μαγαζιά(αν και κάποιο κράτος(και το ελληνικό ανάμεσα τους)) θα χάνει τον αναλογούν Φ.Π.Α. επειδή στην ανανεωμένη περιγραφή αναφέρει ότι δεν έχει Φ.Π.Α. το συγκεκριμένο προϊόν: "

Our Price:

€51.99€51.99
No VAT on this offer "

 

Αλλά όσους κόβουν τιμολόγιο δεν τους συμφέρει. Εγώ αγοράζω τα τελευταία χρόνια από αυτόν:

https://2gosoftware.eu/en-gr/?route=product/product&product_id=4019

Τωρινή τιμή στα 52,90 € με ελληνικό Φ.Π.Α. ο οποίος αφαιρείται από την τιμή για ενδοκοινοτικές συναλλαγές άρα βγαίνει στα 42,66 €.

Σε παρόμοιες τιμές με τον παραπάνω είναι και άλλοι αν και συνήθως είναι ο "λίγο" φτηνότερος:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5119362_-office-365-home-de-1-jahr-microsoft.html

 

 

 

Επεξ/σία από SV1EOD
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 31/08/2023 at 23:03, vsk said:

Αν δεν σκοπεύετε (ή δεν έχετε άτομα) να μοιραστείτε την συνδρομή, παρόμοια προσφορά παίζει και για το Office 365 Single (για έναν χρήστη) με €41,99.

https://www.amazon.de/-/en/Microsoft-Defender-Multiple-subscription-Download/dp/B00ISRZFES/

είναι αυτό για έναν χρήστη αλλά 5 pc? Δε βλέπω καλά τις λεπτομέρειες.

On 31/08/2023 at 23:03, vsk said:

 

 

Επεξ/σία από nektar73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nektar73 είπε

είναι αυτό για έναν χρήστη αλλά 5 pc? Δε βλέπω καλά τις λεπτομέρειες.

5 συσκευές, μπορεί να είναι και κινητά/tablets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...