Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με επικαιροποίηση στοιχείων στην Πειραιώς


Nate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, poulinos είπε

για το πληθος μιλαω που δεν ξερει να ψαξει κατι παραπανω και απλα θα δει οτι ενα email στο ματι ειναι ιδιο ακριβως με της εθνικης .ιδιο ονομα  ιδιο email. αν ξερει να κατσει να δει απο που εφυγε και ολα τα υπολοιπα δηλαδη ενα ατομο στα 100 και πολυ λεω τοτε θα παραξενευτει.

Δε γινεται στο ματι να ειναι ιδιο με της Εθνικης. Αυτο που φαινεται στο απο πανω image δε μπορει να το χρησιμοποιησει ο απατεωνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορει να φαινονται δυο πραγματα.οτι το email ηρθε απο εθνικη τραπεζα της ελλαδος [email protected]

αυτο μπορει να φανει. για αυτα τα 2 στοιχεια μιλαμε παντα. αν λες για αλλα στοιχεια εικονες κτλ δεν ξερω.εγω παντα μιλαω για ονοματεπωνυμο και email.και οι οδηγιες που εγραψα ηταν για αυτα τα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, dasos2024 said:

Για να μη μακρηγορουμε, συμφωνουμε οτι διαφωνουμε 😀👍

μπες στον κοπο να κανεις τα βηματα και θα το δεις μονος σου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, poulinos είπε

μπες στον κοπο να κανεις τα βηματα και θα το δεις μονος σου :D

Μα εγω σε προκαλεσα ηδη δις να τα κανεις εσυ και να το αποδειξεις😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, dasos2024 said:

Μα εγω σε προκαλεσα ηδη δις να τα κανεις εσυ και να το αποδειξεις😁

σορρυ που θα το πω αλλα για μενα ισχυει το παρακατω. δεν προσπαθεις να πεισεις τον αλλον αν αυτο που του λες λειτουργει. ο χρηστης δοκιμαζει αυτο που γραφεις ΕΦΟΣΟΝ τον ενδιαφερει αλλιως προσπερναει. αυτα απο εμενα με καθε καλη διαθεση.

και ο λογος για το παραπανω ηταν πριν 2-3 χρονια που απαντησα σε ενα θεμα με επισημο Pdf απο παροχο και η απαντηση που ελαβα ηταν :γιατι να ακουσω εσενα και οχι τον τεχνικο της cosmote....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, poulinos είπε

σορρυ που θα το πω αλλα για μενα ισχυει το παρακατω. δεν προσπαθεις να πεισεις τον αλλον αν αυτο που του λες λειτουργει. ο χρηστης δοκιμαζει αυτο που γραφεις ΕΦΟΣΟΝ τον ενδιαφερει αλλιως προσπερναει. αυτα απο εμενα με καθε καλη διαθεση.

Tα ιδια ακριβως θα μπορουσα να πω κι εγω. Εφοσον σε ενδιαφερει δοκιμαζεις, και διαπιστωνεις οτι δε λειτουργει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το πρόβλημα της πειραώς και την αποτυχία στην online επικαιροποίηση είχε να κάνει με το ότι δεν φαινόταν η διεύθυνση κατοικίας. Όποτε τσεκάρετε κ αυτό όσοι δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε την διαδικασία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, dasos2024 said:

Tα ιδια ακριβως θα μπορουσα να πω κι εγω. Εφοσον σε ενδιαφερει δοκιμαζεις, και διαπιστωνεις οτι δε λειτουργει.

μα το δοκιμασα κιολας πριν λιγες μερες

5 hours ago, hdtess33 said:

Τελικά το πρόβλημα της πειραώς και την αποτυχία στην online επικαιροποίηση είχε να κάνει με το ότι δεν φαινόταν η διεύθυνση κατοικίας. Όποτε τσεκάρετε κ αυτό όσοι δεν μπορείτε να ολοκληρώσετε την διαδικασία. 

στo kyc δεν φαινοταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, poulinos είπε

στo kyc δεν φαινοταν?

Οχι, δεν το πρόσεξα ότι δεν φαινόταν. Θεώρησα ότι ήταν σφάλμα της εφαρμογής μιας και έγινε κανονικά η διαδικασία σε άλλη τράπεζα. Το γιατί δεν φαινόταν στο KYC δεν το ξέρω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, hdtess33 said:

Οχι, δεν το πρόσεξα ότι δεν φαινόταν. Θεώρησα ότι ήταν σφάλμα της εφαρμογής μιας και έγινε κανονικά η διαδικασία σε άλλη τράπεζα. Το γιατί δεν φαινόταν στο KYC δεν το ξέρω. 

 

σκοπος ειναι να το τσεκαρεις στο kyc  και να δεις γιατι δεν το φερνει και απο ποια υπηρεσια δεν το φερνει ωστε να το προσθεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dasos2024 said:

E, στειλε μου τοτε.

και για μενα ληγει εδω

οποιος καταλαβε καταλαβε τι μπορεις να κανεις και μεχρι ποιο σημειο φτανει

Screenshot_20240226_224703_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυο φορες εβαλα image πως εμφανιζεται ο αποστολεας οταν στελνει η Εθνικη. Δεν εχει σχεση με αυτο που δειχνεις, το οποιο ειναι και πολυ ατζαμιδικο. Δε γραφουμε ποτε την Ελλαδα με μικρο αρχικο.

 

 

Επεξ/σία από dasos2024
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, dasos2024 said:

Δυο φορες εβαλα image πως εμφανιζεται ο αποστολεας οταν στελνει η Εθνικη. Δεν εχει σχεση με αυτο που δειχνεις, το οποιο ειναι και πολυ ατζαμιδικο. Δε γραφουμε ποτε την Ελλαδα με μικρο αρχικο.

 

100 φορες σου εγραψα πιο πανω οτι με τον τροπο αυτο μπορεις να φαινεται το ονομα και το email της εθνικης .δεν ειπα οτι θα δειχνει οτι σου στελνει η εθνικη.και 100 φορες πιο πανω επισης σου εγραψα οτι με αυτον τον τροπο θα την πατησει αυτος που δεν ξερει και οχι καποιος που ξερει και μπορει να τσεκαρει λεπτομερειες. και τον ιδιο ακριβως τροπο χρησιμοποιουν και αυτοι που σου λενε οτι σε εβγαλα video να βλεπεις xxx sites και θα τα στειλω στις επαφες σου αν δεν πληρωσεις σε bitcoin.Και για να σε πεισουν οτι εχουν μπει στο Pc σου το email που εστειλαν ειναι το ιδιο το δικο σου. και πολυς κοσμος την εχει πατησει αφου πολλοι δεν ξερουν. Εννοειται οτι αμα ξερεις θα το ψαξεις με 2000 τροπους.δεν μιλαω για αυτην την κατηγορια και στο τονισα.

Quote

Δε γραφουμε ποτε την Ελλαδα με μικρο αρχικο.

Μπορεις να την γραψεις και με κεφαλαιο και με τονους και οπως θες.δεν το εφτιαξα ακριβώς το ιδιο πχ Εθνική Τράπεζα Της Ελλάδος. Το εγραψα στα γρηγορα για να δει ο κοσμος οτι γινεται. Αν θες εννοειται βαζεις και τονους και το γραφεις οπως θες .με κεφαλαια με μικρα με κενα χωρις κενα. Οτιδηποτε θες. Αν θες μπες στο προγραμμα που βαλα πιο πανω(σελιδα) και γραψτο και με τονους και με κεφαλαια και οπως θες. το point και η διαδικασια μας ενδιαφερει και οχι αν το εγραψα σωστα οπως σου ηρθε εσενα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...