Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα μια  Ερωτηση να κανω. .,στην  είμαι γραμμένος με το δικο μου ονομα ,  πηγαινω να κανω την εγγραφη ,αλλα  επειδει δεν εχω πιστωτικη στο ονομα μου,βαζω της μητέρας μου που εχει Revolut 

και μου βγαζει σφάλμα κατα την πληρωμή,!! παιζει ρολο που ειναι σε διαφορετικά ονόματα .?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Για να μην κανω τωρα τζαμπα εγγραφη, θα εχω το reward ως νεος χρηστης?

Όσο υπάρχει διαθέσιμότητα του κουπονιού πιστεύω πως ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, dolph είπε

Έχει κανένας ιδέα αν διπλασιάζεται ο δωρεάν χρόνος αν βάλεις δυο κουπόνια; 

Τώρα αυτό σοβαρά το ρωτάς? Όταν σου λέει ότι πρέπει να το ενεργοποιήσεις το αργότερο έως 28/2/2024....δεν είναι αυτονόητο το μέχρι που μπορεί να επεκταθεί στο μέγιστο ο χρόνος (το 9μηνο)? όσα κουπόνια και να έχεις?

Άντε ίσως να αποκτήσεις το δικαίωμα να το βάλεις σε 10 συσκευές και όχι σε 5 που είναι για κάθε ενεργοποίηση. Άντε επίσης να αποκτήσεις το δικαίωμα να παίζεις ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ σε 4 συσκευές και όχι 2 (άρα ίσως να το δώσεις και σε κάποιον άλλο). Μέχρι εκεί νομίζω.

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 ώρες πριν, ak156 είπε

Τώρα αυτό σοβαρά το ρωτάς? Όταν σου λέει ότι πρέπει να το ενεργοποιήσεις το αργότερο έως 28/2/2024....δεν είναι αυτονόητο το μέχρι που μπορεί να επεκταθεί στο μέγιστο ο χρόνος (το 9μηνο)? όσα κουπόνια και να έχεις?

Άντε ίσως να αποκτήσεις το δικαίωμα να το βάλεις σε 10 συσκευές και όχι σε 5 που είναι για κάθε ενεργοποίηση. Άντε επίσης να αποκτήσεις το δικαίωμα να παίζεις ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ σε 4 συσκευές και όχι 2 (άρα ίσως να το δώσεις και σε κάποιον άλλο). Μέχρι εκεί νομίζω.

Χαχαχα, ωραιος ο ak, πρωτα λουζει τον ανθρωπο με μια ωραια επιθεση ψιλοπροσβλητικη και μετα κλεινει με ενα "νομιζω" χωρις να το αποκλειει 100%. 

Ρε παιδια, χαλαρα λιγο. :) 

[Φιλε ΑΚ επειδη εχω καταλαβει εδω και λιγο καιρο (δεν σε "ηξερα" πριν κανενα μηνα, μετα την εμφανιση σου εδω σε "προσεξα" ως nickname και αλλου) οτι εχεις μεγαλη ορεξη για βοηθεια μεσα απο τα σχολια σου και εδω και αλλου, γι αυτο στα γραφω, με εκτιμηση. ;) ]

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εγκατάσταση της εφαρμογής ant1+ στο iPhone έπειτα έψαξα για συσκευές μέσω του WiFi δικτύου και βρήκε το ΕΟΝ box και μπορώ να κάνω αναπαραγωγή στην τηλεόραση !!!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tazio είπε

Έκανα εγκατάσταση της εφαρμογής ant1+ στο iPhone έπειτα έψαξα για συσκευές μέσω του WiFi δικτύου και βρήκε το ΕΟΝ box και μπορώ να κάνω αναπαραγωγή στην τηλεόραση !!!

Καλημέρα. Αυτή η δυνατότητα υπάρχει (casting/air play) όπως περιγράφεται άλλωστε και στις οδηγίες του ANT1 που έχω ήδη αναρτήσει (ξαναβάζω εδώ - τελευταία παράγραφος). Όμως όλη η "ευκολία" είναι να παίζει απευθείας. Στο κινητό είναι εξαιρετικά χρήσιμο εάν είσαι έξω και θέλεις να βλέπεις π.χ. F1 (εάν δεν σε "ξεφωνίσουν" βέβαια η γυναίκα/φίλη σου😁).

Εκείνο που θα ήθελα να μου πεις όμως είναι ότι δεν μπορούσες να το βάλεις κατευθείαν στο κουτί της EON ως εφαρμογή? Φανταζόμουν ότι σε όλα τα πιστοποιημένα TVboxes κανονικά πρέπει να έπαιζε. Δεν έπαιζε απευθείας?

1.png.0497831324d09a8163871912d6e7bcb8.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ak156 είπε

Καλημέρα. Αυτή η δυνατότητα υπάρχει (casting/air play) όπως περιγράφεται άλλωστε και στις οδηγίες του ANT1 που έχω ήδη αναρτήσει (ξαναβάζω εδώ - τελευταία παράγραφος). Όμως όλη η "ευκολία" είναι να παίζει απευθείας. Στο κινητό είναι εξαιρετικά χρήσιμο εάν είσαι έξω και θέλεις να βλέπεις π.χ. F1 (εάν δεν σε "ξεφωνίσουν" βέβαια η γυναίκα/φίλη σου😁).

Εκείνο που θα ήθελα να μου πεις όμως είναι ότι δεν μπορούσες να το βάλεις κατευθείαν στο κουτί της EON ως εφαρμογή? Φανταζόμουν ότι σε όλα τα πιστοποιημένα TVboxes κανονικά πρέπει να έπαιζε. Δεν έπαιζε απευθείας?

1.png.0497831324d09a8163871912d6e7bcb8.png

Καλημέρα

Χτες δεν προσπάθησα να κατεβάσω την εφαρμογή στο ΕΟΝ.

Σήμερα την κατέβασα στο ΕΟΝ και παίζει κανονικά !!!

Ευχαριστω

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tazio είπε

Καλημέρα

Χτες δεν προσπάθησα να κατεβάσω την εφαρμογή στο ΕΟΝ.

Σήμερα την κατέβασα στο ΕΟΝ και παίζει κανονικά !!!

Ευχαριστω

Είπα και εγώ, τι συμβαίνει εδώ....καλά σε TVbox που δεν είναι πιστοποιημένο, με AOSP ή root το καταλαβαίνω να μην παίζει...αλλά και στα "επίσημα"/"πιστοποιημένα"😁 Όλα καλά λοιπόν. Ευχαριστώ για την διευκρίνιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει το app στο EON box δεν χρειάζεται πατέντα. Εγώ το μόνο θέμα που έχω είναι ότι σε random στιγμή μετά από ώρες/μέρα μου κάνει αποσύνδεση και πρέπει να ξαναμπώ από pc στο link.antennaplus.gr και να βάλω τον 6ψηφιο.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/2/2024 στις 8:56 ΠΜ, ak156 είπε

Έχω γράψει ξανά ότι δεν σε αφήνει να παίξεις σε συσκευές που είναι συνδεδεμένες με "εξωτερική οθόνη". Αυτός είναι ο λόγος που δεν αφήνει πολλά TVboxes να παίξουν (εκτός από εκείνα που ειναι εγκεκριμένα - π.χ. Ελληνικής αντιπροσωπείας κλπ). Εάν λοιπόν εσύ έχεις π.χ. ένα λαπτοπ συνδεδεμένο με εξωτερικό μόνιτορ, δεν σε αφήνει. Εσύ βέβαια δεν λες τι έχεις ακριβώς🫠

Όπως έγραψα το έχω σε σταθερό PC με οθόνη συνδεμένη με Display Port. Αλλά συνεχίζει το ίδιο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "Παρουσιάστηκε τεχνικό σφάλμα. Προσπαθήστε ξανά. (ANPE3016)" πως το λύνουμε;

Εκεί που βλέπω "The Twelve" ξαφνικά σταματάει και τώρα δεν παίζει καθόλου, δοκίμασα logout, καθαρισμό cookies και τίποτα, άλλα επεισόδια ή ταινίες παίζουν κανονικά.

Ούτε στην τηλεόραση παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, darkf είπε

Όπως έγραψα το έχω σε σταθερό PC με οθόνη συνδεμένη με Display Port. Αλλά συνεχίζει το ίδιο μήνυμα.

Λυπάμαι αλλά δεν έχω σταθερό PC για να αναπαράγω το πρόβλημά σου. Το έχω εγκαταστήσει σε 2 τηλεοράσεις (LG 49" 7100 and TCL 65C805) και στο λαπτοπ μου χωρίς θέμα. Ελπίζω ότι το PC σου έχει τουλάχιστον Windows 7 και την τελευταία έκδοση του Chrome. Από εκεί και πέρα μήπως έχεις και έξοδο HDMI να το συνδέσεις και με τέτοιο καλώδιο? μπας και το display port δημιουργεί κανένα θέμα (παρόλο που αναφέρεται στις οδηγίες ότι δεν πρέπει να έχει θέμα και με DP).

Επιπλέον δεν έχεις άλλες συσκευές να το βάλεις? π.χ. Smart TV, smartphone, tablet, laptop? Μέχρι 5 συσκευές ταυτόχρονα.

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-02-12 211301.png

Για την πλάκα του θέματος το ενεργοποιησα στο λαπτοπ και μέσω Bluestacks (Android Emulator) και όλα τζάμι😁 Το είδε ως Oneplus😉

1.jpg

2.jpg

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...