Προς το περιεχόμενο

POCO X6 PRO 12GB/512GB στα 325 ευρώ @DHgate.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, tiniakos είπε

Είμαι 2 χρόνια με το Xiaomi 11t pro αρκετά ευχαριστημένος.

Η μπαταρία του έχει μειωθεί αισθητά, στη μέρα θέλω σίγουρα μια φόρτιση.

Σκεφτόμουν να πάρω ένα x6 pro στα 270 ευρώ που είναι μια λογική τιμή.

Δεν ξέρω πόσο χάνω και αν χάνω σε φωτογραφία και βίντεο.

Έχει κάποιος άποψη;

Επεξ/σία από tiniakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Έχει κάποιος άποψη;

Στις νυχτερινες θα εχεις μια πτωση. Στις ημερησιες θα κερδισεις lossless zoom που δεν εχει το mi 11t pro. Ριξε μια ματια και εδώ για δειγματα. https://www.gsmarena.com/poco_x6_pro-review-2653p5.php

Για βιντεο δεν εχω ιδεα.

Επεξ/σία από Antretng
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα εχθές την παραγγελία με το λινκ και το κουπόνι που μου έδωσε ο συμφορουμιτης black66 (και ευχαριστώ ξανά) και εκεί που το έβαλα στο καλάθι κάποιος με πήρε ένα σημαντικό τηλέφωνο και το ξέχασα τελείως.Μπαίνω σήμερα και βλέπω δυστυχώς να έχει λήξει η προσφορά και το καλαθι μου άδειο (ίσως δεν είχα κάνει σύνδεση η δεν ξέρω και γω τι) και εκεί που είχα ξενερώσει επειδή ξέχασα να το προχωρήσω μου έρχεται email από το ali ότι περιμένουν την πληρωμή μου (265€) και ότι αν δεν κάνω κάτι σε 20 μέρες θα αποδεσμευτει το προϊόν...τέλος καλό όλα καλά λοιπόν,το παρήγγειλα και μου έχει εκτιμώμενη ημερομηνία 9 Απριλίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Λογικά θα ξαναβγεί προσφορά ίσως και χαμηλότερα.

Απο πωλητες ναι θα πεσει η τιμη, αλλα, χωρις το κουπονι των 40 ευρω του  Aliexpress δεν θα φτασει αυτη την τοσο χαμηλη τιμη τους επομενους μηνες

Χαμηλη τιμη θα ειναι παλι στις 11-11 των κινεζων με τα κουπονια του Aliexpress, οποτε μετα απο μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει πάντως ακόμα το κουπόνι DHGATEMARCH40 στις αποθήκες Γερμανίας (από όπου και το πήρα εγώ) και Ισπανίας που είχα αναφέρει στην αρχή του θέματος στο DHgate και η τιμή γίνεται 300 ευρώ τελική. 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Chaq είπε

Από τζαμάκια και μεμβράνες έχετε να προτείνετε κάτι; Φοράει ήδη;

Εχει μεμβράνη το κινητό μόνο του οπως και μια απλή θήκη πλάτης μέσα στο κουτί.

Γενικά από αξεσουάρ Skroutz δυστηχώς ψόφια πράγματα,ειδικά για μένα που κοιτάζω σε θήκες πορτοφόλια και έχει κάποιες της πλάκας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχει μεμβράνη το κινητό μόνο του οπως και μια απλή θήκη πλάτης μέσα στο κουτί.

Γενικά από αξεσουάρ Skroutz δυστηχώς ψόφια πράγματα,ειδικά για μένα που κοιτάζω σε θήκες πορτοφόλια και έχει κάποιες της πλάκας.

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/1783180/Poco-X6-Pro.html

800 διαφορετικές θήκες είναι λίγες; 🤪🤣 

Από αυτές 40 τύπου book-πορτοφόλι

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/956201_1783180/Book-Poco-X6-Pro.html

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, black66.gr είπε

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/1783180/Poco-X6-Pro.html

800 διαφορετικές θήκες είναι λίγες; 🤪🤣 

Από αυτές 40 τύπου book-πορτοφόλι

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/956201_1783180/Book-Poco-X6-Pro.html

Το περσινό Poco x5 pro έχει πάντως πάνω από 4000 😛

Εμένα βασικά αυτό που με χαλάει πχ στις θήκες πορτοφόλι, δεν είναι τόσο ότι δεν έχει πολλές, όσο ότι είναι ακριβές(λόγω μικρής ποικιλίας)

Στο Poco x5 pro πχ ξεκινάνε από τα 2.5 και 3ευρώ και στο X6 pro ξεκινάνε οι φθηνότερες της πλάκας από τα 8+ευρώ, γιαυτό λέω ότι ακόμα είναι μικρή η ποικιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Fulgore είπε

Το περσινό Poco x5 pro έχει πάντως πάνω από 4000 😛

Εμένα βασικά αυτό που με χαλάει πχ στις θήκες πορτοφόλι, δεν είναι τόσο ότι δεν έχει πολλές, όσο ότι είναι ακριβές(λόγω μικρής ποικιλίας)

Στο Poco x5 pro πχ ξεκινάνε από τα 2.5 και 3ευρώ και στο X6 pro ξεκινάνε οι φθηνότερες της πλάκας από τα 8+ευρώ, γιαυτό λέω ότι ακόμα είναι μικρή η ποικιλία.

Πιστευω συντομα θα αλλαξει αυτο. Η συσκευη ειναι μόλις 2 μηνών. Ενδεχομένως να συμφέρει καμια θηκη από ali.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι θέλετε θήκες κλπ., ρίξτε ένα μάτι σε αυτά που πήρα. Θήκη 1, θήκη 2. Κι επειδή για πρώτη φορά πήρα συσκευή σε άλλο χρώμα πέραν του μαύρου. το κίτρινο, παρήγγειλα κι αυτό το "σκιν". έτσι για καμιά αλλαγή. Σύνολο 11.5 ευρώ περίπου. 

Εάν συμπληρωθεί το 10άρικο, ασχέτως που είναι διαφορετικοί πωλητές, τα στέλνει το Ali δωρεάν. Σε όποιο προϊόν βλέπετε την παρακάτω εικονίτσα, ισχύει.

image.png.7916f755d6c388bfba7b59df295a6258.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Αthanasios είπε

Όσοι θέλετε θήκες κλπ., ρίξτε ένα μάτι σε αυτά που πήρα. Θήκη 1, θήκη 2. Κι επειδή για πρώτη φορά πήρα συσκευή σε άλλο χρώμα πέραν του μαύρου. το κίτρινο, παρήγγειλα κι αυτό το "σκιν". έτσι για καμιά αλλαγή. Σύνολο 11.5 ευρώ περίπου. 

Εάν συμπληρωθεί το 10άρικο, ασχέτως που είναι διαφορετικοί πωλητές, τα στέλνει το Ali δωρεάν. Σε όποιο προϊόν βλέπετε την παρακάτω εικονίτσα, ισχύει.

image.png.7916f755d6c388bfba7b59df295a6258.png

Κοίταξα σε Ali μεριά, αλλά με σταμάτησε αυτό που είναι με κόκκινα, δηλαδή να περιμένω 1+ μήνα και πήρα μια θήκη της Nillkin να κρύβει και το πίσω μέρος των καμερών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Κοίταξα σε Ali μεριά, αλλά με σταμάτησε αυτό που είναι με κόκκινα, δηλαδή να περιμένω 1+ μήνα και πήρα μια θήκη της Nillkin να κρύβει και το πίσω μέρος των καμερών.

To Ali έχει βελτιώσει κατά πολύ τους χρόνους παράδοσης, ειδικά με την επιλογή Choice, και παραδίδει εδώ στην Ελλάδα με κούριερ και όχι με ΕΛΤΑ.

Παρείγγειλα ένα εξάρτημα για το αυτοκίνητο μου αξίας 18 ευρώ στις 8/3 και το παρέλαβα στις 22/3 με ACS. 14 ημερολογιακές ημέρες. Πολύ καλά!!!

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...