Προς το περιεχόμενο

POCO X6 PRO 12GB/512GB στα 325 ευρώ @DHgate.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παρέλαβα το κινητό σήμερα (απο ali xiaomi plaza) όλα καλα. Είχε και το αυτοκόλητο εξωτερικά απτή συσκευασία με το μπαρ κοουντ για την εγγύηση που λέγαμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 minutes ago, Giwrgosdr said:

Εγώ παρέλαβα το κινητό σήμερα (απο ali xiaomi plaza) όλα καλα. Είχε και το αυτοκόλητο εξωτερικά απτή συσκευασία με το μπαρ κοουντ για την εγγύηση που λέγαμε.

Ισχύει δλδ κανονικά η εγγύηση στην info quest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Giwrgosdr είπε

Εγώ παρέλαβα το κινητό σήμερα (απο ali xiaomi plaza) όλα καλα. Είχε και το αυτοκόλητο εξωτερικά απτή συσκευασία με το μπαρ κοουντ για την εγγύηση που λέγαμε.

ρώτα καλύτερα infoquest με το imei να σιγουρευτείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παντως οτι υπαρχει μεγαλη πτωση και Ελλαδα σε καταστηματα του skroutz. Ειδα μεχρι 360 το 512 μοντελο και μεχρι 280 χθες στο 256 μοντελο. Εξαιρετικες τιμες ειδικα αν καποιος κοβει και τιμολογιο δεν συμφερει πια απο εξω. Το απολυτο vfm στην κατηγορια δεν του λειπει τιποτα θα παρει και πολλα χρονια ενημερωσεις και η τιμη του ειναι απλα απιστευτη για αυτα που προσφερει. Αξιος αντικαταστασης του poco f3 του προηγουμενου απολυτου vfm κινητου της xiaomi.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Έχει κανείς θέμα με την πυξίδα συγκεκριμένα στο Google maps?

Φοράω 10.0.7.0 και γενικά μου κάνει κολλήματακια εκεί. Γυρνάω το κινητό προς βορρά και με δείχνει άλλου για αλλου. Μου το λέει και όλας ότι πρέπει να γίνει βαθμονόμηση κάνω δεξιά αριστερά πάνω κάτω το κινητό και είναι κολλημένο στο χαμηλή ακρίβεια.

Φαίνεται να λειτουργεί γενικά η πυξίδα αλλά κάτι πάει λάθος.. Το παρατηρώ ιδίως όταν κλείνει η οθόνη λόγω αδράνειας και ξεκλειδώνω.

Σε άλλες εφαρμογές πλοήγησης η στην εφαρμογή GPS Test η πυξίδα δουλεύει κανονικά και άμεσα.

Μάλλον software κολληματακι...Διαβάζω ότι υπάρχουν bugs σε διάφορα xiaomi με την έλευση του miui 14, βέβαια είμαστε hyperOS εμείς αλλά και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mMary είπε

Έχουν κουνηθεί καθόλου οι αποστολές ?

Εμένα απο 29/3 το πρωί είναι Καρκασσον Γαλλίας και το έχει αναλάβει η Speedy..βέβαια έδωσα την παραγγελία τελευταίος εδώ (28/3) οπότε περιμένω νεότερα από εσάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, George6633 είπε

Εμένα απο 29/3 το πρωί είναι Καρκασσον Γαλλίας και το έχει αναλάβει η Speedy..βέβαια έδωσα την παραγγελία τελευταίος εδώ (28/3) οπότε περιμένω νεότερα από εσάς. 

Αυτά μέχρι στιγμής IMG_8233.jpeg.eaa68f05563eb17ccac6555cc73371f0.jpeg


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, mMary είπε

Αυτά μέχρι στιγμής IMG_8233.jpeg.eaa68f05563eb17ccac6555cc73371f0.jpeg


 

Μάλλον το πήρες και εσύ από το plaza. Εχει ακόμα δρόμο. Έχει τουλάχιστον μια ενδιάμεση στάση Γερμανία. Δεν ξερω αν εχει και αλλες, εμένα έφυγε από Γερμανία 28 Μαρτίου.

Για να μην τρελαίνεστε, υπολογίστε ότι θα σας ερθει κοντά στη προβλεπόμενη ημερομηνία. Εμένα προβλέπεται 8 Απριλίου. Αν είμαι τυχερός θα το έχω Παρασκευή. Αλλιώς από Δευτέρα.

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Antretng είπε

Μάλλον το πήρες και εσύ από το plaza. Εχει ακόμα δρόμο. Έχει τουλάχιστον μια ενδιάμεση στάση Γερμανία. Δεν ξερω αν εχει και αλλες, εμένα έφυγε από Γερμανία 28 Μαρτίου.

Για να μην τρελαίνεστε, υπολογίστε ότι θα σας ερθει κοντά στη προβλεπόμενη ημερομηνία. Εμένα προβλέπεται 8 Απριλίου. Αν είμαι τυχερός θα το έχω Παρασκευή. Αλλιώς από Δευτέρα.

Από εκεί ναι.  Μέχρι 10 Απριλίου γράφει εμένα όποτε οκ την άλλη βδομάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά... ξεχάσατε ότι σχεδόν όλοι Ευρώπη είχε καθολικό Πάσχα το σαββατοκύριακο που πέρασε οπότε λογικό να μη δουλεύει μεταφορείς. οπότε υπολογίστε από σήμερα να ξεκινήσουν τα δρομολόγια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...