Προς το περιεχόμενο

Diskakia DVD-R


ababapanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επαναφέρω το ερώτημα..Θήκες άδειες...slim κανονικές και DVD cases μπορώ να βρώ σε online store?Πήγα στο burnit και στο eshop να παραγείλω dvd δισκάκια αλλά δεν μπορώ να τα έχω χήμα..Επισης την λύση της στουρνάρην την ξεχνάμε διοτι η αποσταση είναι μεγάλη και δεν βρίσκω και να παρκάρω.. Παλιότερα ο ramunda που είχα παραγγείλει τα ritec μου είχε φέρει και 2 θήκες με dvd cases..που είναι αυτός?Το burnit δικο του είναι?

 

Υπάρχουν στο http://www.dvd-r.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επαναφέρω το ερώτημα..Θήκες άδειες...slim κανονικές και DVD cases μπορώ να βρώ σε online store?Πήγα στο burnit και στο eshop να παραγείλω dvd δισκάκια αλλά δεν μπορώ να τα έχω χήμα..Επισης την λύση της στουρνάρην την ξεχνάμε διοτι η αποσταση είναι μεγάλη και δεν βρίσκω και να παρκάρω.. Παλιότερα ο ramunda που είχα παραγγείλει τα ritec μου είχε φέρει και 2 θήκες με dvd cases..που είναι αυτός?Το burnit δικο του είναι?

 

Υπάρχουν στο http://www.dvd-r.gr

 

τα BULKPAQ και τα Princo τα δίνει 0.39 τελική!!! Πολυ φθηνά μου φαίνονται..Αξίζουν καθόλου και αν ναι ποια απο τις 2 μάρκες είναι πιο αξιόπιστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για princo δεν το συζητώ, εχω πολύ κακή εμπειρία, οσο για τα bulkpaq ομολογώ ότι γραφτηκαν επιτυχώς και μετα από μέτρηση PI/PO αποδειχτηκε οτι ειχαν γραφτει πολύ καλά (PI<50, PO=0) τοσο σε Pioneer όσο και σε Plextor. Επίσης δουλεψαν κανονικά σε πλήθος οικιακα DVD Players. Δεν ξερω τι γινεται με την αντοχή τους στο χρόνο, αλλα για καμμια ταινιουλα καλα φαινονται.... (εχουν επίστρωση INFOSMART)

 

ΥΓ: Σημερα άλλαξε τιμή στα bulkpaq: 7 euro/25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dwste 5-10 lepta parapanw kai parte TY h Ritek. Krima den einai? To 9ema exei anafer9ei dekades fores. BULKPAQ και Princo de 9ewrountai a3iopista

δεν με νοιάζουν τα 5-10 λεπτά που εννοείς..(κι εγώ τις ιδιας αποψης είμαι..)

αλλά τα 5 λεπτά αποστασης που έχει το μαγαζί απο το σπίτι μου και ομολογουμένος με βολευει αφάνταστα να ψωνίζω απο εκεί..Επισης έχει και θηκούλες που έψαχνα ενω στα αλλα online shops tpt.. :( κρίμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω εάν έχει αναφερθεί, αλλά στο Media Center στην Mπόταση RiDisc 8x 9.25 Euρώ η 25άδα (0.38 το κομμάτι).....Το Nec 3500 τα γράφει χαλαρά και σε 12x (6:30 μαζί με Lead in/out με το μαμίσιο fw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΥ και σαν τιμή και σαν ποιότητα ασυναγώνιστα.

η παρτίδα που μου ήρθε πρόσφατα από e-shop γράφετε x16 στο NEC 3500 με firmware 2.18 SE Liggys!:shock:

σε 5:50 έχω τιγκάρει τo δισκάκι!

άψογη και η συμπεριφορά σε read. 3 λεπτά και τo DVD είναι στον σκληρό!

 

θες κάτι άλλο για 0.36 ανά δισκάκι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με liteon811s τα tayo 4x DVDR+ γράφονται με 8χ αψογα σε 8 λεπτά και τα dvds λειουργούν απροβλημάτιστα!!Δεν το πιστευα οτι με 0.36 πέρνεις ποιότητα..Στα διαγνωστικά που κάνω για να δώ την μάρκα λέει TAYO κατασυνέπεια δεν πρόκειτε για απομιμίσεις..Ελπίζω να μην σταματήσει να τα φέρνει το e-shop..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Ελπίζω να μην σταματήσει να τα φέρνει το e-shop..

 

http://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?kodikos=ANA.TAY0004

Το προϊόν είναι εξαντλημένο

 

Να πάρει!Πάνω που ήθελα να παραγγείλω(+4x) Ελπίζω να φέρει και άλλα :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...