Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εγω εχω το εξης προβλημα με τον gom ....το παρατηρησα προχτες και εχω ανοιξει και σχετικο post... σε καθε dvd που αναπαραγει βλεπω μια ροζ λωριδα αρκετων Pixels καθετα απο πανω προς τα κατω στην οθονη μου σαν οριο αριστερα απο το οποιο προβαλλεται η ταινια....μερικες φορες γινεται μαυρη μετα απο αλλαγη του skin ...καταλαβαινετε τι εννοω η να σας το φωτογρφφισω? το κουλο ειναι οτι με pan scan εξαφανιζεται χωρις να zoomarei η εικονα οπως κανονικα ισχυει απλα αντι να ζουμαρει ερχεται στα φυσιολογικα της και η ροζ λωριδα εξαφανιζεται......και επισης οταν κανω capture ενα frame δεν φαινεται τπτ....

 

Το κανει μονο με dvds ολα τα αλλα formats videos παιζουν κανονικοτατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας αδελφια!πειτε μου ενα προγραμματακι τσεκαρισμενο για να μπλοκαρει τις διαφημισεις -spam στο e-mail μου γιατι τρεμω στο τι θα συναντησω αν το ανοιξω.:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας αδελφια!πειτε μου ενα προγραμματακι τσεκαρισμενο για να μπλοκαρει τις διαφημισεις - spam στο e-mail μου γιατι τρεμω στο τι θα συναντησω αν το ανοιξω.:(

 

Βάλε thunderbird που έχει ενσωματομένο spam - φίλτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας αδελφια!πειτε μου ενα προγραμματακι τσεκαρισμενο για να μπλοκαρει τις διαφημισεις -spam στο e-mail μου γιατι τρεμω στο τι θα συναντησω αν το ανοιξω.:(

 

http://www.spamihilator.com/

 

Οταν "εκπαιδεύσεις" τα φίλτρα του θα θυμάσαι με νοσταλγία τις μέρες που έβρισκες 500 σαβουρομηνύματα στο mailbox σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.spamihilator.com/

 

Οταν "εκπαιδεύσεις" τα φίλτρα του θα θυμάσαι με νοσταλγία τις μέρες που έβρισκες 500 σαβουρομηνύματα στο mailbox σου ;)

 

to katevasa...mporis na mou pis ti kano an mou bri mono ena apo tous 2 logariasmous mail pou exo?pos ginete na prostheso kai ton allo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to katevasa...mporis na mou pis ti kano an mou bri mono ena apo tous 2 logariasmous mail pou exo?pos ginete na prostheso kai ton allo?

 

Το είχα εγκαταστήσει σε έναν συνάδελφο πριν από χρόνια κ είδα ότι έκανε πολύ καλύτερη δουλειά από άλλα ανάλογα προγράμματα (free/share-ware) - γι' αυτό και στο πρότεινα.

 

Δυστυχώς δεν το χρησιμοποιώ για να το ψάξω :( καθότι δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με spam κ σβήνω ό,τι δεν μου αρέσει χρησιμοποιώντας το PopTray (email checker - http://www.poptray.org).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την ίδια τακτική χρησιμοποιώ, τα σβήνω πριν κατέβουν με το popman, που είναι κάτι ανάλογο. Ρε παιδιά, ξέρετε αν υπάρχει τέτοιο utility, που όμως να σβήνει αυτόματα από τον server μηνύματα από συγκεκριμένους αποστολείς; Καλό θα ήταν δηλ. να μπορείς να δηλώνεις στο pop utility κάποιες mail διευθύνσεις και ό,τι προέρχεται απ' αυτές να σβήνεται αυτόματα και όχι χειροκίνητα από εσένα. Εγώ έχω πολλούς λογαριασμούς και σβήνω καμία 20αριά ημερησίως. Εντάξει, δεν τρώει χρόνο, αλλά αν μπορεί να γίνει αυτόματα, ως ένα βαθμό, γιατί να μη γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, δε θα ένιωθα καθόλου άνετα με μία τέτοια λύση. Έστω και μία στις χίλιες περιπτώσεις να σβηνόταν ένα ψευδώς θετικό spam, θα μπορούσε να είναι ένα σημαντικό email. Καλύτερα να κατεβαίνουν όλα από τον server στον Thunderbird. Έχει εξαρχής κάποια φίλτρα, «εκπαιδεύεται» σιγά-σιγά και μπορείς να ρίχνεις μια ματιά που και που στον κατάλογο junk για το περιστασιακό και εξαιρετικά σπάνιο λάθος. Αν όμως σβήνονται κατευθείαν από τον server...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι μπορει να συμβαινει σε εμενα ρε γαμωτο; :(

Σήμερα τον πέρασα σε ένα φίλο + το dvd decoder και έβγαλε το πρόβλημα.

WinXP GR SP1 Pentium 4 κάρτα γρ. δεν θυμάμαι.

 

Μήπως βρήκες καμιά λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια υπαρχει player freeware σαν το bsp που να φορτωνει υποτιτλους?

ο bs player(η τελευτια εκδοση) θελει ενα εκτελεσιμο αρχειο για να παιξει.Ο antivirus που εχω ομως μου το αναγνωριζει σαν υιο(το αρχειο αυτο).

Σαν trojan συγκεκρημενα.Οπως καταλαβαινετε,χεζ0μ@ι ολιγον να το βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...