Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Members

Η δοκιμαστική έκδοση του BSPlayer περιέχει adware, κάτι το οποίο αναφέρεται άλλωστε και στο site του προγράμματος:

 

This version has an client-side software application Whenu Save! that deliver a limited number of behaviorally targeted and contextually relevant coupons, ads and comparative shopping results directly to consumers desktops - without compromising the privacy, security or smooth functioning of peoples computers! No URL hijacking or redirects!

You can use BSplayer for free, and support our future development, through support from Whenu Save! If you donʼt want Save! Ads, or if you install now and decide later you donʼt want the ads, just upgrade to our BSplayer Pro version.

 

http://www.bsplayer.org/en/bs.player/download/?BSPLAYER=22ef90c54eeaff73b5a37712d6864cb6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθλιο προγραμμα,απορω πως το χρησιμοποιουν καποιοι ακομα ενω υπαρχουν τοσα αλλα φοβερα!

 

Όταν γράφεις κατι τέτοιο, καλό θα είναι να φέρνεις και παραδείγματα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν γράφεις κατι τέτοιο, καλό θα είναι να φέρνεις και παραδείγματα.. :)
Φιλε μου τα παραδειγματα διαβασε τα πχ πιο πανω!Τι αλλο να πω για ενα superbloated προγραμμα!Ισως να το παραεκανα κι εγω αλλα πραγματικα μπροστα σε αλλα προγραμματα δεν πιανει μια!Και γιατι να βαλουμε adware προγραμμα στην τελικη...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου τα παραδειγματα διαβασε τα πχ πιο πανω!Τι αλλο να πω για ενα superbloated προγραμμα!Ισως να το παραεκανα κι εγω αλλα πραγματικα μπροστα σε αλλα προγραμματα δεν πιανει μια!Και γιατι να βαλουμε adware προγραμμα στην τελικη...

 

Ναι δεν είπα τίποτα, συμφωνώ κιόλας και επαυξάνω! Απλά οποιος το δει θα απορήσει. Μια ενδεικτική λίστα λοίπόν και αποφεύγουμε το ψάξιμο του τι εννοεί ο ποιητής. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια υπαρχει player freeware σαν το bsp που να φορτωνει υποτιτλους?

ο bs player(η τελευτια εκδοση) θελει ενα εκτελεσιμο αρχειο για να παιξει.Ο antivirus που εχω ομως μου το αναγνωριζει σαν υιο(το αρχειο αυτο).

Σαν trojan συγκεκρημενα.Οπως καταλαβαινετε,χεζ0μ@ι ολιγον να το βαλω.

 

Σε εμενα και ο win media player 10 και ο media player classic με το vob sub δειχνει κανονικοτατα τους υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα και ο win media player 10 και ο media player classic με το vob sub δειχνει κανονικοτατα τους υποτιτλους

 

O media player classic δεν χρειάζεται το vob sub.

Πηγαίνεις στο μενού view->options->playback->output και επιλέγεις VMR7 (renderless) ή VMR9 (renderless).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα με τον bsp μπορεις να συνχρονισεις τους υποτυτλους χειροκινητα
Γιατί, με το Gom δεν μπορείς; Πατάς απλά < ή >, για να πάνε μισό δευτερόλεπτο πίσω ή μπροστά οι υπότιτλοι (όπως δηλ. το Ctrl+ δεξί/αριστερό βελάκι στον BS).
κανενα καλο προγραμμα ,σαν το spybot που "εμβολιαζει" τον explorer , που να "εμβολιαζει" ομως τον firefox απεναντι σε spyware υπαρχει?
Spyware blaster. "Εμβολιάζει" IE και Firefox και προτείνεται και από το ίδιο το Spybot για καλύτερη προστασία από τα ActiveX (όταν το εγκαταστήσεις, θα δεις ότι στο Spybot εμφανίζεται σχετικό μήνυμα).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν θελετε free εκδοση του bsplayer χωρις spyware μπειτε στο filehippo και βρειτε τον bsplayer.

εκει εχει την τελευταια αμολυντη εκδοση.

 

παρακαλουνταο οι admins/mods να μην το σβησουν, αφου δινεται απλα μι συμβουλη.

παντως υπαρχουν πολυ καλα εργαλεια αντι αυτου του Player...k-lite codec pack, Gom player...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και το RegCleaner:

RegCleaner

 

Αν έχετε κάτι άλλο υπόψη σας, προτείνετε το.

 

Το advanced windowscare, ιδεα μου ειναι, ή ειναι πραγματι ενα πολυ αξιοπρεπες προγραμματακι καθαρισμου;

 

Καλό θα ταν να δινες και ένα λινκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...