Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ θα βρεις ένα κάρο και είναι free βέβαια:

http://www.snapfiles.com/Freeware/system/fwdatarecovery.html

 

Δεν μπορώ να συστήσω κάποιο συγκεκριμένα γιατί εκεί που δεν τα καταφέρνει το ένα, μπορεί να τα καταφέρει το άλλο.

Άρχισε να δοκιμάζεις πρώτα αυτά με τα πολλά αστεράκια (καλή βαθμολογία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια βοήθεια:

Ψάχνω για ένα πρόγραμμα δανειστικής βιβλιοθήκης για το σχολείο.

Όσα βρήκα, δυστυχώς είναι μάπα. Ένας εκπαιδευτικός Θωμάς Μασούρας έφτιαξε ένα πολύ καλό αλλά θέλει Access για να δουλέψει και δε δουλεύει και σε όλες τις εκδόσεις Access.

 

Έχει κανένας κάποιο της προκοπής υπόψιν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,ψάχνω freeware προγραμματάκι για μετατροπή flv αρχείων(από You Tube)σε avi.Βοήθεια γιατί ότι έχω βρει μετά από λίγο μου ζητάει licence...Φοβερό σπάσιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω free πρόγραμμα spam filter. Να σας προλάβω όμως και να σας πω ότι θέλω να τα χειρίζομαι εγώ τα φίλτρα και όχι αυτόματα. Βρήκα μερικά εμπορικά που βάζουν μία μπάρα στο outlook και με βολεύει. Να είναι για Outlook παρακαλώ γιατί δεν γίνεται αν αλλαχθεί το πρόγραμμα τώρα (εξυπηρέτηση κάνω αλλά μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας).

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
τι εχετε να πειτε για το comodo firewall και το avast?καλα ειναι η υπαρχουν καλυτερα και ποια?thanks a lot

Εγώ αυτά τα δυο έχω και είμαι ευχαριστημένος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω free πρόγραμμα spam filter. Να σας προλάβω όμως και να σας πω ότι θέλω να τα χειρίζομαι εγώ τα φίλτρα και όχι αυτόματα. Βρήκα μερικά εμπορικά που βάζουν μία μπάρα στο outlook και με βολεύει. Να είναι για Outlook παρακαλώ γιατί δεν γίνεται αν αλλαχθεί το πρόγραμμα τώρα (εξυπηρέτηση κάνω αλλά μην το ξεφτιλίσουμε κιόλας).

 

Ευχαριστώ

 

 

Spamihilator

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια:

Ψάχνω για ένα πρόγραμμα δανειστικής βιβλιοθήκης για το σχολείο.

Όσα βρήκα, δυστυχώς είναι μάπα. Ένας εκπαιδευτικός Θωμάς Μασούρας έφτιαξε ένα πολύ καλό αλλά θέλει Access για να δουλέψει και δε δουλεύει και σε όλες τις εκδόσεις Access.

 

Έχει κανένας κάποιο της προκοπής υπόψιν;

 

χτησιμοποιησε καποιο αντιστοιχο για dvd club και παραμετροποιησετο ευκολα για βιβλια ;)

ενας φιλος αυτο εκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ulteo Virtual Desktop: your Linux applications on Windows

 

Enjoy the power of your Linux applications on Windows without the need to reboot!

 

With Ulteo Virtual Desktop, you just have to run the application you need to use from the Ulteo panel and its window will show up like any other Windows application.

 

Ulteo Virtual Desktop is free

 

Ulteo Virtual Desktop doesn't run traditional virtualization software. We have built the Ulteo Virtual Desktop using a special Linux kernel patch called "coLinux" that achieves great performance, close to a native installation on the PC

 

http://www.ulteo.com/home/en/virtualdesktop?autolang=en

 

 

vsdesktopls4.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...