Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω πρόγραμμα που να κάνει scan τους δίσκους και να βρίσκει ότι αρχείο video υπάρχει,αλλά και .VOB.

Δεν θέλω να κάνει και αναπαραγωγή.Θέλω να επιλέγω εγώ με ποιόν από τους εγκατεστημένους players θα χρησιμοποιεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

I know my friend... από την υπογραφή σου πήγα σε αυτό ακριβώς το τόπικ (βόλτες έκανα γιατί βαριόμουνα) όπου θυμήθηκα ότι έχω να κάνω 3 ταινίες avi και βρήκα και το avi2dvd :lol:

 

Αλλά δεν διάβασα τίποτα για υπότιτλους... όλα κομπλέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα. Το Avi2Dvd μου βγάζει μήνυμα "access denied". Ψάχνοντας βρήκα ότι είναι ένα κοινό πρόβλημα σε vista (που έχω και εγώ) και οι λύσεις που προτείνονται δεν κάνουν τίποτα.

 

Κάποιο άλλο freeware που να μπορώ να ενσωματώσω και υπότιτλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,μιας και αυτο ειναι το πρωτο μου post,οφειλω κατ'αρχας να σας συγχαρω για το πολυ καλο forum και το παντα ενημερωτικο site..

 

Ενα πολυ καλο freeware anti-spyware(υπαρχει και εμπορικη εκδοση) ειναι το SuperAntispyware..Το χρησιμοποιω εδω και αρκετο καιρο και το μεγαλο του πλεονεκτημα ειναι οτι εντοπιζει spyware που ανταγωνιστικα freeware προγραμματα δεν βρισκουν..Το διαπιστωσα και ο ιδιος μερικο καιρο πριν οταν το συστημα μου μολυνθηκε απο spyware και απο τα διαφορα anti-spyware προγραμματα που χρησιμοποιησα(spybot,ad-aware) μονο το SuperAntispyware το εντοπισε και το απομακρυνε..

Η update database ενημερωνεται καθημερινα ενω ειναι και ιδιατερα ελαφρυ σε καταναλωση πορων συστηματος..

 

Link με user reviews και download: http://www.download.com/SUPERAntiSpyware-Free-Edition/3000-8022_4-10523889.html?hhTest=1 ..

 

Site κατασκευαστη: http://www.superantispyware.com/ ..

 

Πιθανον να εχει γινει αναφορα στο forum για το προγραμμα αυτο,εγω απλως το αναφερω για καποιον που δεν το γνωριζει και θελει να το δοκιμασει..

 

Επισης,ενα πολυ γρηγορο,ασφαλες και δωρεαν registry cleaner ειναι το Glarysoft registry repair: http://www.download.com/Glary-Registry-Repair/3000-2086_4-10372101.html?tag=mncol&cdlPid=10866341 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο άλλο freeware που να μπορώ να ενσωματώσω και υπότιτλους;

 

Δοκίμασε το DVD Flick. Έχω επιμεληθεί την ελληνική μετάφραση της επίσημης τεκμηρίωσης, εδώ.

Ας ευλογήσουμε λίγο και τα smiley-beard.png μας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε το DVD Flick. Έχω επιμεληθεί την ελληνική μετάφραση της επίσημης τεκμηρίωσης, εδώ.

Ας ευλογήσουμε λίγο και τα smiley-beard.png μας!

 

Νιώθω σιγουριά στην άμυνα με τον Παρσιφαλίδη στην ομάδα. Ευχαριστώ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχα!!! Κάτι ακόμα... όταν πάω να βάλω dvd στην λίστα πρέπει να επιλέξω "όλα τα αρχεία" και να πάω στον φάκελο "video_ts" και να τα διαλέξω όλα; Υπάρχει άλλος τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έχασα. Για ποιο σημείο μιλάς;

 

Θέλω να κάνω ένα dvd, avi. Όταν πάω να εισάγω αρχεία δεν έχει επιλογή .vob ή .ifo κτλ...

Επιλέγω λοιπόν "all files" πάω στο dvd και τα εισάγω όλα. Καλά κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...