Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. 

 

Έχω φτιάξει αυτό το blog http://socialbusinessguru.blogspot.gr/

 

Γράφω και σχολιάζω άρθρα που έχουν σχέση με τα social media για επιχειρήσεις. Ασχολούμαι 2 χρόνια επαγγελματικά με αυτό το κομμάτι αλλά δεν θα μπορούσα να πω ότι είμαι guru. 

 

Το όνομα προέκυψε μόνο από την maskot του blog μου. Θα μπορούσατε να προτείνετε κάποιο άλλο όνομα; Είναι ακόμη αρχή και δε με πειράζει να το αλλάξω. Και το guru μου φαίνεται κάπως υπεροπτικό.

 

Επίσης αν έχετε κάποια ιδέα για το στήσιμο του site θα με βοηθούσε και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενημερωτικό Ψυχαγωγικό Φοιτητικό Blog από τα Βόρεια

Φτιαγμένο από φοιτητές του ΑΤΕΙ Καβάλας ,ελπίζω να βρείτε πολλά χρήσιμα Post και να περάσετε ευχάριστα την διαμονή σας. Καλή Διαμονή και Καλή Διασκέδαση.

 

http://www.to4arimag.net/

 

Περιμένω τα σχόλια σας και τις εντυπώσεις σας, αν μπείτε και σας αρέσει κάντε και κανένα Like xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

 

Γράφω και σχολιάζω άρθρα που έχουν σχέση με τα social media για επιχειρήσεις. Ασχολούμαι 2 χρόνια επαγγελματικά με αυτό το κομμάτι αλλά δεν θα μπορούσα να πω ότι είμαι guru. 

 

Το όνομα προέκυψε μόνο από την maskot του blog μου. Θα μπορούσατε να προτείνετε κάποιο άλλο όνομα; Είναι ακόμη αρχή και δε με πειράζει να το αλλάξω. Και το guru μου φαίνεται κάπως υπεροπτικό.

 

Επίσης αν έχετε κάποια ιδέα για το στήσιμο του site θα με βοηθούσε και αυτό.

Τελικά βρήκα όνομα. Μου το πρότεινε ένας φίλος και μου άρεσε. Θα ήταν ωραία να ακούσω κάποια σχόλια για το site από εσάς

 

http://thesocialway.blogspot.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.Εγώ έχω να σας προτείνω ένα site που μου άρεσε και έχει να κάνει με αγελίες αυτοκινήτων,μοτοσυκλετών,φορτηγών και άλλα...

 

www.xcar.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ ασπρο ...

Εμενα προσωπικα δε μαρεσει να ειναι παντου ασπρο με μαυρα μη εντονα  γραμματα ...

 

Τους τιτλους βαζε τους με αλλο χρωμα για να κανει τη διαφορα με το κειμενο απο κατω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι πολύ άσχημο . Θέλει λίγες ρυθμίσεις.

Το θέμα είναι αν θα ήταν νόμιμο να δείχνω όλο το άρθρο από την Ροη RSS ή θέλω άδεια.

Πάντως απ'οτι ξέρω έτσι όπως το έχω τώρα είναι 100% νόμιμο.

 

Πολυ ασπρο ...

Εμενα προσωπικα δε μαρεσει να ειναι παντου ασπρο με μαυρα μη εντονα  γραμματα ...

 

Τους τιτλους βαζε τους με αλλο χρωμα για να κανει τη διαφορα με το κειμενο απο κατω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα για τους Djs και μουσικούς παραγωγούς. Καθημερινή ενημέρωση σε τεχνολογικά και μουσικά θέματα.

Dj & music producer tech news & music news.

Dj programmata

Dj top 5 

Dj aggelies

 

post-257731-0-59091200-1359590567_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιδού και το δικο μου Blog. Wordpress Based με θέμα ειδήσεις, εφαρμογές, και Tutorials για Android. Αμα του ρίξετε καμια ματιά και έχετε κάποια πρόταση για το Design η το περιεχόμενο είναι παραπάνω απο ευπρόσδεκτες.

 

www.angroid.gr

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...