Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις το μεσημερι εβαλα τον κωδικο και τους εχω στειλει ηδη mail..Ολοκληρη ιστορια..Τα νευρα μου με εχουν πιασει!Ευτυχως που δεν βιαζομαι για καποια συγκεκριμενη αγορα..Περιμενω mail λοιπον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για όνομα στο paypal έχεις βάλει ακριβώς το ίδιο που έχεις στην κάρτα?

παράδειγμα είχα στο paypal Δημήτρης ενώ στην κάρτα είναι Δημήτριος (όπως αναγράφεται και στην ταυτότητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογαρισμος ειναι με στοιχεια δικα μου ενω η καρτα ειναι με στοιχεια της κοπελας μου.Δεν ξερω αν εχει σημασια..Αν διασταυρωνουν ομως τα στοιχεια πως μου εστειλαν τον κωδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αν φταίει αυτό αλλά κοίτα εδώ μπορεί να έχεις κάποια προβλήματα

σύμφωνα με αυτό δε μπορείς να βάλεις το όνομα της κοπέλας σου, ίσως το καλύτερο είναι να κάνει νέο account

αλλά περίμενε και κανένα άλλο , μήπως γνωρίζει τίποτα περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε σβηνω τον λογαριασμο μου και δημιουργω νεο με τα στοιχεια της κοπελας μου..

 

Δοκιμασε να μιλησεις απευθειας μαζι τους. Μπορει και αυτο που ειπα να μην ισχυει, μια υποθεση εκανα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις απαντησαν..

 

Dear Alex,

 

Thank you for contacting PayPal regarding your limitation case ID

'.

 

I have reviewed your case and can see that your case is in the review

state, which means that you will be contacted in the next 24-72 hours

with an update on your limitation.

 

Please let us know if you require any further assistance.

 

Yours sincerely,

Matthew

PayPal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν κανουμε αγορες σε ξενο νομισμα μεσω paypal πως μπορουμε να επιλεξουμε την μετατροπη να την κανει η τραπεζα μας και οχι το paypal γιατι ως γνωστον μεεσω paypal βγαινει παραπανω εχω χρεωστικη της alphabank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν κανουμε αγορες σε ξενο νομισμα μεσω paypal πως μπορουμε να επιλεξουμε την μετατροπη να την κανει η τραπεζα μας και οχι το paypal γιατι ως γνωστον μεεσω paypal βγαινει παραπανω εχω χρεωστικη της alphabank

 

Δεν νομιζω να γινεται... Αν οντως γινεται και ξερει καποιος ας πει γιατι θα μας γλιτωσει αρκετα νταβατζιλικια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν κανουμε αγορες σε ξενο νομισμα μεσω paypal πως μπορουμε να επιλεξουμε την μετατροπη να την κανει η τραπεζα μας και οχι το paypal γιατι ως γνωστον μεεσω paypal βγαινει παραπανω εχω χρεωστικη της alphabank

 

Στο Profile-Reccuring payments-Edit Funding options επιλέγεις να κάνει την μετατροπή η τράπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Profile-Reccuring payments-Edit Funding options επιλέγεις να κάνει την μετατροπή η τράπεζα

 

Ωπ σωστος ρε φιλε, θα το δοκιμασω αμεσα, ευχαριστουμε! Παρεπιπτωντος ξερει κανεις αν η τραπεζα περνει προμηεθεια για την μετατροπη? Εμενα στην κυπρου μου ειπαν 3 τις χοιλιοις, αλλα δεν ξερω αν στεκει. Το paypal παντως αν θυμαμαι καλα απο παλιοτερα επαιρνε 3.5%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...