Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι γνωστή αυτή η τακτική του fileserve. Μάλλον δεν θα κερδίσεις πίσω τα 10 ευρώ.

 

Σοβαρα μιλας. Το Paypal πως το επιτρεπει νασου δημιουργει ο εμπορος προφιλ χωρις να το παρεις χαμπαρι? Δεν μπορω να το δεχτω αυτο ετσι απλα. Κατι πρεπει να γινει... Τι και αν ηταν μεγαλυτερο ποσο.

 

(Ασε που και παλι δεν μπορω να συνδεθω και ας εγινε η πληρωμη...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντησε το Paypal οτι εχασα το claim, και λεει πως αν θελω επισρτοφη να επικοξνωνησω με τον πωλητη. Πως επικοινωνω δλδ τωρα με το fileserve? Μεσω καποιας επιλογης απο το Paypal, ή απο την φορμα στην σελιδα τους?

 

Επισης για να απαντησω στο Paypal, Μπορω με ενα απλο Reply στο μαιλ που μου στειλαν, η θελει αλλο τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να κανω μια ερωτηση?Οταν στο paypal επλιγουμε την μετατροπη συναλλαγματος να μην κανει το παυπαλ μιασ και στην σελιδα εχει δυο επιλογες.την μετατροπη να την κανει το παυπαλ η να την κανει ο εκοδτης της καρτα συμφωνα με το παυπαλ.αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι την μετατροπη στην δευτερη επιλογη την κανει η visa (μιας και εχω καρτα visa) η η τραπεζα (alpha bank στην περιπτωση μου)?Αν επιλεξω να την κανει η τραπεζα η η visa το 3,5% το παυπαλ θα εφαρμοστει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να κανω μια ερωτηση?Οταν στο paypal επλιγουμε την μετατροπη συναλλαγματος να μην κανει το παυπαλ μιασ και στην σελιδα εχει δυο επιλογες.την μετατροπη να την κανει το παυπαλ η να την κανει ο εκοδτης της καρτα συμφωνα με το παυπαλ.αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι την μετατροπη στην δευτερη επιλογη την κανει η visa (μιας και εχω καρτα visa) η η τραπεζα (alpha bank στην περιπτωση μου)?Αν επιλεξω να την κανει η τραπεζα η η visa το 3,5% το παυπαλ θα εφαρμοστει??

 

μπορεις να μου πεις που ειναι αυτη η επιλογη γιατι την ψαχνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Μπηκα στο Paypal και ειδα οτι ειχε δημιουργηθει Recurring Payment με 10 ευρω καθε 30 μερες! Τι στο διαλο, πως εγινε αυτο χωρις να το κανω εγω authorize? ΜΕ το που κανεις click στο buy, σου δημιουργει profile με ατυοματη πληρωμη συν τοις αλλοις? ...

Καταρχήν οτι ειναι συνδρομή το γράφει και στο site αλλά και όταν είσαι στο paypal πριν κάνεις την αγορα. Δεν έγινε authorize από μόνο του, αλλά πριν πατήσεις για πληρωμή σου έγραφε ξεκάθαρα οτι ειναι συνδρομή.

 

 

...

Αλλα δεν το ειχα προσεξει εκεινη την μερα. Δεν παιζει κατι τετοιο να ειναι τελειως νομιμο...

...

Νομιμότατο είναι. Θα ήταν παράνομο αν δεν σου έγραφε για συνδρομή και σε χρέωνε συνδρομή.

 

Κλασσικά ... προσέχουμε που βάζουμε την υπογραφή μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε τωρα ψαχνουν για κοροιδα και εκεινη την μερα ημουν και εγω ενα. Τοσο απλα.

 

Λες και θα καθομουν να διαβασω τα ψιλα γραμματα. Το θεμα ειναι με ποιο τροπο μπορω να επικοινωνησω μαζι τους να τους πω ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εχασα το claim, και δεν απαντα το fileserve στο ευγενικο email που εστειλα εξηγωντας οτι δεν προσεξα οτι δημιουργηθηκε το subscription... και ουτε καν που ανανεωσαν την συνδρομη για εναν ακομα μηνα.

 

Οι τυποι ειναι π****ακια, και ας λετε εσεις οτι θελετε. Βρηκαν μια τρυπα και την εκμεταλλευονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανεις αν το Paypal δέχετε Προπληρωμένες Eurobank Visa;

 

Δοκίμασα να βάλω μία αλλά δεν τα κατάφερα

Εγώ έχω προπληρωμενη της Eurobank Visa, εδώ και καιρό, μια χαρά κάνω τις αγορές μου μέσα απο την Paypal, και μάλιστα έχω ρυθμίσει να μην κάνει την αλλαγή του συναλαγματος η paypal, διότι χρεώνει βαπορισια, και την κάνει η κάρτα, με λιγότερα έξοδα.

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω προπληρωμενη της Eurobank Visa, εδώ και καιρό, μια χαρά κάνω τις αγορές μου μέσα απο την Paypal, και μάλιστα έχω ρυθμίσει να μην κάνει την αλλαγή του συναλαγματος η paypal, διότι χρεώνει βαπορισια, και την κάνει η κάρτα, με λιγότερα έξοδα.

 

 

μπορεις αν σου ειναι ευκολο να μου πεις λιγο τη διαδρομη στο paypal για να βρω αυτη τη ρυθμιση? γιατι ψαχνω και δε μπορω να τη βρω?

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα γινει να παρουμε αυτα τα 10 ευρω πισω απο την fileserve παιδια?

Πηρα πριν 1 μηνα συνδρομη για 1 μηνα και με χρεωσαν τωρα 10 ευρω.

Δεν θελω ομως να τους τα δωσω μιας και δεν θα με εξυπηρετησει.

Τι θα γινει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως ρωταω εγω και εχω φαγωθει, αλλα δεν βλεπω να βγαινει ακρη... :mad:

 

Αστο, μας τα φαγανε τα λαμογια. Πρηξε το paypal, μπας και αρχισουν να καταλαβαινουν οτι το χουν πολυ το προβλημα και τους την κοψει αυτη την τακτικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβως ρωταω εγω και εχω φαγωθει, αλλα δεν βλεπω να βγαινει ακρη... :mad:

 

Αστο, μας τα φαγανε τα λαμογια. Πρηξε το paypal, μπας και αρχισουν να καταλαβαινουν οτι το χουν πολυ το προβλημα και τους την κοψει αυτη την τακτικη...

 

Μεσω mail παντως δεν εβγαλα ακρη με το paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...