Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, οποιος εχει Paypal ας μου στειλει 10 λεπτα (0.10 ευρω) στο παρακατω email..

 

 

 

 

Μου λειπουν ακριβως τοσα λεφτα για να αγορασω κατι που θελω, επειδη μου εμεινε ενα υπολοιπο στον λογαριασμο του Paypal και εχω βγαλει την καρτα μου και δεν μπορω να βαλω χρηματα -.-

Οποιος μου στειλει να το γραψει εδω για να μην στειλουν αλλοι.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάποιο όριο χρημάτων στο paypal;

 

Έχω έναν λογαριασμό ια να μου στέλνουν χρήματα. Τώρα έχω γύρω στα 50 €. Υπάρχει κάποιος περιορισμός;

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο όριο χρημάτων στο paypal;

 

Έχω έναν λογαριασμό ια να μου στέλνουν χρήματα. Τώρα έχω γύρω στα 50 €. Υπάρχει κάποιος περιορισμός;

 

Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει. Δε θυμάμαι ακριβώς απέξω αλλά είναι περίπου 2000-2500€ το χρόνο. Μπορείς να το κάνεις απεριόριστο με proof of address αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χέι παιδιά, άνοιξα ένα λογαριασμό στο paypal, αλλά δεν καταλαβαίνω κάποια πράγματα. Όταν συνδέσω την κάρτα με το paypal πρέπει να μεταφέρω αναγκαστικά χρήματα από αυτή στο paypal ή βάζοντας τον αριθμός της κάρτας αμέσως παίρνει λεφτά από το λαγαριασμό αυτής; Επιπλέον μου λέει να βάλω 4 ψηφία για να επιβεβαιωθεί ο λογαριασμός. Πού θα τα δω αυτά; Έχω προπληρωμένη κάρτα. Ελπίζω να γνωρίζετε κάτι. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χέι παιδιά, άνοιξα ένα λογαριασμό στο paypal, αλλά δεν καταλαβαίνω κάποια πράγματα. Όταν συνδέσω την κάρτα με το paypal πρέπει να μεταφέρω αναγκαστικά χρήματα από αυτή στο paypal ή βάζοντας τον αριθμός της κάρτας αμέσως παίρνει λεφτά από το λαγαριασμό αυτής; Επιπλέον μου λέει να βάλω 4 ψηφία για να επιβεβαιωθεί ο λογαριασμός. Πού θα τα δω αυτά; Έχω προπληρωμένη κάρτα. Ελπίζω να γνωρίζετε κάτι. :-D

Τώρα που μεταφέρθηκε το ερώτημα σου, ρίξε μια ματιά σε προηγούμενες σελίδες του νήματος και θα βρεις τις απαντήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας !

Αφου μαζεψα μερικα χρηματα (απο ptc κ.ο.κ) θελω να τα ''σηκωσω''.

Επειδη δεν εχω κανενα λογαριασμο στην τραπεζα για να μπορεσω να τα μεταφερω,θα πρεπει να ανοιξω ενα καταθετικο λογαριασμο στο ονομα μου μαζι με μια χρεωστικη (ο οποιος να εχει καποια λεφτα μεσα)και μετα να κανω withdraw funds αφου δεχτει την καρτα το paypal,ετσι ?

Επισης ποια τραπεζα μου προτεινετε γι'αυτο το σκοπο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά,είμαι καινούργιο μέλος κ έχω ένα προβληματάκι με το paypal.πριν κάνω το post έψαξα μήπως είχε κιαλος το ίδιο πρόβλημα.Λοιπόν,έβγαλα μια χρεωστική κάρτα της Κύπρου,κάνω έγγραφη στο paypal βάζω στοιχειά κάρτας μού έρχονται στο μαιλ επιβεβαιώσεις κτλ. άλλα το πρόβλημα αρχίζει στο status.εκεί αντί για τον κωδικό πού έπρεπε να βάλω το code πού σου δίνει η τράπεζα για το paypal έβαλα τον4-ψηφίο πού βρισκεται στο πίσω μέρος της κάρτας κ ειμαι Unverified.υπάρχει κάποιος τρόπος να το διορθώσω ώστε να βάλω το σωστό code?έχω ψάξει κ δεν έχω καταφέρει τπτ.

στην τράπεζα έχει γίνει ανάληψη τού 1,50euro χωρίς να έχει πάει στον paypal λογαριασμό μου.επλιζω στην βοηθεια σας με χρησιμες οδηγειες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον 4ψηφιο της συναλλαγής από αυτό το 1,5 euro σου λέει να βάλεις.

 

κάνε εγγραφή στο https://www.i-cardonline.gr/ και θα το δεις από εκεί. Αλλιώς από τον μηνιαίο λογαριασμό ή παρτους τηλ.

αλλά δεν βλέπω λόγο να μην κάνεις το πρώτο ώστε να έχεις εικόνα online των συναλλαγών σου , του πόσα λεφτά εχεις μέσα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

παιδια μια ερωτηση καθε φορα που εχουμε συνναλλαγη με το paypal δεσμευει ενα ευρω και μετα το αποδεσμευει? δεν θελω να χρεωθει οπως γινεται με το verification

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω να βρω τη ρυθμιση ωστε τη μετατροπη νομισματος να μην την κανει το paypal. θυμαμαι οτι υπαρχει καπου αλλα δεν τη βρισκω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανανεωσα τα στοιχεια μιας καρτας που εληγε και τωραμου την ακυρωσε. Για να την ξαναπροσθεσω πρεπει παλι να με χρεωνει εναμιση ευρω και τα συναφη, η γνωριζει οτι στο παρελθον εχει ξαναδηλωθει οπτοε απλα συμπλωρωνω στοιχεια και ειμαι ετοιμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανανεωσα τα στοιχεια μιας καρτας που εληγε και τωραμου την ακυρωσε. Για να την ξαναπροσθεσω πρεπει παλι να με χρεωνει εναμιση ευρω και τα συναφη, η γνωριζει οτι στο παρελθον εχει ξαναδηλωθει οπτοε απλα συμπλωρωνω στοιχεια και ειμαι ετοιμος?

 

Εγώ θυμάμαι ότι σου χρεώνει 1,5 ευρώ για να την ενεργοποιήσεις αλλά μετα στο δίνει στο balance. To αλλάξανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αγορασα Τελος Φεβρουαριου μια 30ημερη συνδρομη στο fileserve. Σημερα εληξε, αλλα μου ηρθε email πως πραγματοποιηθηκε εκ νεου αυτοματη πληρωμη. Μπηκα στο Paypal και ειδα οτι ειχε δημιουργηθει Recurring Payment με 10 ευρω καθε 30 μερες! Τι στο διαλο, πως εγινε αυτο χωρις να το κανω εγω authorize? ΜΕ το που κανεις click στο buy, σου δημιουργει profile με ατυοματη πληρωμη συν τοις αλλοις? Πως το καταφερνουν ατυο απο το μερος τους. Στα ψιλα γραμματα σημερα παρατηρησα οτι λεει "* PayPal Subscription" Αλλα δεν το ειχα προσεξει εκεινη την μερα. Δεν παιζει κατι τετοιο να ειναι τελειως νομιμο...

 

Εν τελει ακυρωσα αμεσα το recurring payment profile και εστειλα claim οτι δεν το δημιουργησα εγω για να μου επιστραφουν πισω τα 10 ευρω. Θα το κερδισω?

 

Εγώ θυμάμαι ότι σου χρεώνει 1,5 ευρώ για να την ενεργοποιήσεις αλλά μετα στο δίνει στο balance. To αλλάξανε?

 

Οχι αυτο ισχυει ακομα. Απλως εμενα εληξαν τα στοιχεια της καρτας αι μου την τραβηξαν αποτο προφιλ με τις καρτες ακι τωρα πρεπει να την καναπροσθεσω,. Απλως ρωταω αν πρεπει να επαναλαβω παλι την διαδικασια που κρατανε το 1.5 ευρω και μετα το επιστρεφουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...