Προς το περιεχόμενο

FAQ (Συχνές ερωτήσεις) - Πριν ανοίξετε νέο θέμα, δείτε πρώτα ΕΔΩ!


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 862
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αααα κι εγώ έψαχνα στο προφίλ κάποιου άλλου να έχει κάνα κουμπάκι μπλοκαρισματος. Είχε πέσει στο μάτι μου αυτό αλλά δεν είχα δώσει βάση :P Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στο προφίλ μου βγάζει μόνο τα ενεργά μηνύματα.

Είμαι περίεργη όμως να μάθω πόσα μηνύματα έχω συνολικά τόσα χρόνια. Πώς θα το κάνω αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nenya, η αναζήτηση του site (δημιουργός: *nenya*, εμφάνιση: ως μηνύματα) δίνει (16, άρα 15 γεμάτες) σελίδες των 25 αποτελεσμάτων έκαστη. Άρα, έχεις τουλάχιστον 15 * 25 = 375 μηνύματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μόνο χειροκίνητα γίνεται ε;

(αλλά ντάξει, καλό θά'ταν να φαίνονται στο προφίλ όχι μόνο τα ενεργά. Παλιά νομίζω φαίνονταν κάπου.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κι εγώ πως παλιότερα φαινόταν στο προφίλ ένας έξτρα μετρητής όλων των μηνυμάτων, όχι μόνο αυτών που προσμετρούν στο «επίσημο» post count. Αλλά δεν τον βλέπω πλέον εκεί, ούτε καν από το Admin Control Panel του Insomnia. Άρα, δεν είναι θέμα αποκλειστικής πρόσβασης σε moderators, σούπα moderators κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

για αυτό είπα βύσμα, μπορεί "στιγμιαία" να ενεργοποιήσει ένας με admin rights τα posts του section της Ψυχαγωγίας στο counter μόνο και μόνο για να δει τον συνολικό αριθμό και μετά ξανά disable :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...