Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...πως γινεται uninstall το demo του fifa 12; δεν υπαρχει στην προσθαφαιρεση προγραμματων...

Απλώς σβήσε χειροκίνητα το φάκελο της εγκατάστασης. Το πολύ-πολύ τρέξε και ένα προγραμματάκι registry cleaner (σαν το CCleaner) να καθαρίσεις τα όποια υπολείμματα της εγκατάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες προσθεστε κι εμενα για κανενα φιλικο :mrgreen: ¨

Scorpios13

 

φιλε μου δεν μπορω να σε βρω στην αναζητηση οπως και να το εβαλα.Αν θες κανε με εσυ add και οποιος αλλος θελει.Κυριως 2v2 παιζω τωρα στην αρχη :-D

 

Eurochampion13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ τον βρήκα στο Origin. Το όνομα υπάρχει όμως σαν EA ID (μέσω easportsfootball.com). Φαίνεται η ένωση EA και Origin δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα.

 

nzeppos το δικό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το καταφερες αυτο εγω προπαθω να συνδεσω το 1 χειριστηριο του ps3 και παλι εχω προβλημα.Ενω το βλεπει κανονικα οταν παω να παιξω τα κουμπια ειναι χαλια καμια σχεση με την διαταξη που εχω συνιθησει στο ps3 . Το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι οτι οταω παταων το r2 για να τρεξει ο παικτης και το l2 για κανω τριπλες αυτο κανει σαν να παταω το escape μηπως καποις ξερει πως μπουρουμε να το φτιαξουμε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα με ποιο πρόγραμμα προσπαθείς? εγω το κανα με το"motionjoy dualshock 3 tool"

http://www.hardcoreware.net/how-to-playstation-3-controller-64-bit-windows-7-vista/

 

Θες να σου βγάλω screen shot τις ρυθμίσεις που έκανα για τα κουμπιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όπως το δείχνει η σελίδα περίπου.πάω να βγάλω τις φώτο τώρα

 

46524667.jpg

 

16292313.jpg

 

και πατάς enable μόλις τα βάλεις τα κουμπιά

και κλείνεις κ ξαναανοίγεις το motionjoy.

Εγω τα χω βάλει τα κουμπιά όπως είναι στο Pro evolution soccer 2011 στο PS3

 

αν δε σε βολέυει κάποιο κουμπί μπορείς να το αλλάξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έρχομαι από το PES, πως αλλάζουμε τις θέσεις των παικτών στο γήπεδο (εκτός δηλαδή από το formation); Στο PES μπορείς να τους βάλεις λίγο δεξιά-αριστερά,πάνω-κάτω. Γίνεται αυτό στο FIFA ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εισαι και ο πρωτος. Ευχαριστω πολυ μολις παω το απογευμα στο σπιτι θα το δοκιμασω και αν τα κουμπια ειναι ετσι οπωσ τα λες βλεπω να εχουμε ξενυχτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έρχομαι από το PES, πως αλλάζουμε τις θέσεις των παικτών στο γήπεδο (εκτός δηλαδή από το formation); Στο PES μπορείς να τους βάλεις λίγο δεξιά-αριστερά,πάνω-κάτω. Γίνεται αυτό στο FIFA ;

 

φιλε την καλυτερη επιλογη εκανες..και εγω περσυ απο pesmaniac το γυρισα στο Fifa που ειναι πιο simulation και δικαιωθηκα.

 

για τις θεσεις πας customize fifa/team managment/διαλεγεις ομαδα/formation/πατας edit formation(εμενα ειναι με το Χ)πανω στο συστημα που θες) /διαλεγεις παιχτη (με το a) και σου βγαζει μια καρτελα /απο την νεα καρτελα διαλεγεις "player base position"/και τωρα μπορεις να μετακινησεις τον παιχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έρχομαι από το PES, πως αλλάζουμε τις θέσεις των παικτών στο γήπεδο (εκτός δηλαδή από το formation); Στο PES μπορείς να τους βάλεις λίγο δεξιά-αριστερά,πάνω-κάτω. Γίνεται αυτό στο FIFA ;

Βεβαίως.

 

Team Management -> Formations -> (επιλέγεις το σύστημα που θέλεις) -> Edit -> (επιλέγεις παίκτη) -> Player Base Position (αλλά και Player Positioning).

 

edit: με πρόλαβε ο rebellion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά για τη βοήθεια!!!!!

Βασικά όλοι οι φίλοι μου παίζουν PES και πέρυσι που προσπάθησα να τους το δείξω δεν ήθελαν. Φέτος όμως το πήρα πιο δυναμικά το θέμα και ήδη στον ένα είχαμε αλλαγή. Μόλις του το έδειξα το Σάββατο μου λέει "Αυτό είναι ποδόσφαιρο". Έχω άλλους δύο ακόμα να πείσω βέβαια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...