Προς το περιεχόμενο

Toshiba USB Flash Drive 32GB 19,90 € (ΜΟΝΟ 9.2.12)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.livemycity.gr/deal.php?id=148

 

Universal Exports

23302 Dover Rd

Middleburg - VA - USA ??????????

 

Με κύριο στόχο την αναζήτηση και το κλείσιμο συμφωνιών με τις πλέον επώνυμες εταιρίες της Αμερικής, η “Universal Exports” προσπαθεί καθημερινά να θέτει πολύ υψηλά standardsστην διακίνηση προϊόντων σε όλο τον κόσμο.

 

Με τεράστιο πεδίο δραστηριοποίησης των εξαγωγών της, από τις πολιτείες της Αμερικής και την Ευρώπη μέχρι την Ασία και την Αυστραλία, η Universal Exports βρίσκει και προμηθεύει με εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα καθημερινής χρήσης αλλά και πολυτέλειας. Προϊόντα υψηλής αισθητικής. Γνήσια προϊόντα με την εγγύηση επώνυμων εταιρίων. Σε ότι έχει να κάνει με εξαγωγές... Universal Exports και το λάβατε!

 

Απορρω πως ειναι τσαμπα για τα μεταφορικά απο Αμερική. Εστειλα mail στην εταιρεια ζητώντας διευκρινίσεις. Μολις εχω απαντηση θα ενημερωσω

 

Παντως στο groupon η προσφορα Σαββατο απόγευμα και εχοντα αλλες 30 ωρες για κλεισει δειχνει οτι το προιον πλεον δεν ειναι διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα mail στην εταιρεια ζητώντας διευκρινίσεις. Μολις εχω απαντηση θα ενημερωσω

 

 

Δυσκολο να πάρεις απάντηση μες το Σ/Κ ...Αν έχεις όμως ενημέρωσέ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας κ ξεκινησε ξεχωριστο θεμα για το κουπονι livemycity, καλυτερα να συγκεντρωθουν εκει οι νεες πληροφοριες καθως ειναι αρκετα περιεργη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ το Groupon...

Μου ήρθε το μέιλ του κωδικού, συμπλήρωσα την φόρμα παραγγελίας κι έβγαλε το μήνυμα ότι καταχωρήθηκε επιτυχώς. Στην καρτέλα "οι αγορές μου" όμως -12+ ώρες μετά- ακόμη δεν έχει εμφανιστεί ο αριθμός του κουπονιού, δεν θα έπρεπε ήδη να αναγράφεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση, γιατί πρώτη φορά χρησιμοποιώ το Groupon...

Μου ήρθε το μέιλ του κωδικού, συμπλήρωσα την φόρμα παραγγελίας κι έβγαλε το μήνυμα ότι καταχωρήθηκε επιτυχώς. Στην καρτέλα "οι αγορές μου" όμως -12+ ώρες μετά- ακόμη δεν έχει εμφανιστεί ο αριθμός του κουπονιού, δεν θα έπρεπε ήδη να αναγράφεται?

 

Νομίζω ότι πρέπει να λείξει πρώτα ο χρόνος της προσφοράς και μέσα στο επόμενο 24ωρο σου στέλνουν το κουπόνι...Τουλάχιστον σε εμένα έτσι είχε γίνει σε μία αγορά που είχα κάνει για ένα ξενοδοχείο στο παρελθόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασες το ποστ αλλά δεν διάβασες τίποτα βρε zizu.

Ξανά:

Μου ήρθε το μέιλ του κωδικού, συμπλήρωσα την φόρμα παραγγελίας κι έβγαλε το μήνυμα ότι καταχωρήθηκε επιτυχώς.

 

Γιατί δεν εμφανίζεται ο αριθμός κουπονιού στην καρτέλα "οι αγορές μου" με προβληματίζει, αφού έκανα όλα τα βήματα/την καταχώρηση του "επιτυχώς" (σύμφωνα με το μήνυμα μετά την καταχώρηση του κουπονιού).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασες το ποστ αλλά δεν διάβασες τίποτα βρε zizu.

Όπως έγραψα, μου ήρθε το κουπόνι μετά τη λήξη και συμπλήρωσα την φόρμα επιτυχώς. Γιατί δεν εμφανίζεται ο αριθμός κουπονιού στην καρτέλα "οι αγορές μου" με προβληματίζει, αφού έκανα όλα τα βήματα/την καταχώρηση του "επιτυχώς" (σύμφωνα με το μήνυμα μετά την καταχώρηση του κουπονιού).

 

Βασικά το δίαβασα και μάλιστα 2 φορές γιατί με μπέρδεψε αλλά τελικά δεν είχα καταλάβει σωστά... Άτιμη εξεταστικήfear.png

Μήπως επειδή συμπλήρωσες τη φόρμα και έκανες την παραγγελία δεν στο εμφανίζει???

Ουσιαστικά δηλαδή επειδή το χρησιμοποίησες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το χρησιμοποιήσεις στο στέλνουν =P Aυτή ακριβώς είναι η διαδικασία όπως λέει και στο μέιλ τους. Σου στέλνουν το κουπόνι και μετά συμπληρώνεις την Online φόρμα παραγγελίας όπου καταχωρείς τον αριθμό κουπονιού (+ ένα αλλο barcode) για να σου αποσταλεί το προιόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το χρησιμοποιήσεις στο στέλνουν =P Aυτή ακριβώς είναι η διαδικασία όπως λέει και στο μέιλ τους. Σου στέλνουν το κουπόνι και μετά συμπληρώνεις την Online φόρμα παραγγελίας όπου καταχωρείς τον αριθμό κουπονιού (+ ένα αλλο barcode) για να σου αποσταλεί το προιόν.

 

Χμμ κατάλαβα...Στείλε τότε ένα e-mail στο groupon να τους το αναφέρεις...Θα σου απαντήσουν αύριο σίγουρα να σου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια και σε μένα. Συμπλήρωσα τη φόρμα μου έδειξε ότι καταχωρήθηκε , αλλά ούτε email επιβεβαίωσης πήρα από πουθενά , ούτε στο λογαριασμό μου στη groupon φαίνεται ο κωδικός του κουπονιού. Θέλω να πιστεύω ότι συμβαίνει γιατί επίσημα η προσφορά αρχίζει 14/2....Αν δεν έρθει email επιβεβαίωσης υποθέτω ότι θα πρέπει να επικοινωνήσω με το κατάστημα. Πάντως την κάρτα την έχουν ήδη χρεώσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πιστεύω ότι συμβαίνει γιατί επίσημα η προσφορά αρχίζει 14/2....

Δεν το σκέφτηκα αυτό, μακάρι να είναι έτσι. Αν και θεωρητικά θα σκεφτόμουν ότι η φάση με το κουπόνι γίνεται αυτόματα από το σύστημα μετά την καταχώρηση. Ίδωμεν αύριο.

 

@cacofonix-3: θυμάσαι αν ο αριθμός κουπονιού εμφανιζόταν αυτόματα αμέσως μετά την καταχώρηση σου?

 

Ps: Πάντως δοκιμαστικά πήγα να ξανακάνω καταχώρηση (το ίδιο κουπόνι) και το σύστημα μου έβγαλε μήνυμα ότι έχω ήδη κάνει, οπότε δεν νομίζω να τίθεται θέμα να μην έχει καταχωρηθεί (bug κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω προσέξει. Πάντως πάντα, με το που έληγε η προσφορά στις Αγορές μου φαινόταν το PDF. Email δεν έρχεται πάντα βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εμενα μου ηρθε το κουπονι προσπαθω ομως να μιλησω με το getitstore αλλα δεν το σηκωνει κανενας υπαρχει καποιος να μου πει αν εχει ερθει σε επικοινωνια με αυτους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...