Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τώρα μιλάς σοβαρά; εδώ βλέπεις φόρα παρτίδα να γράφει το νούμερο πριν βγει και λες ότι το βίντεο δεν αποδεικνύει τίποτα; δηλαδή τι έπρεπε να δεις παραπάνω;

 

Νομίζω πως εξήγησα.

Θα ήθελα να δω κάποια απόδειξη, όχι κάποια ένδειξη που μπορεί να έχει κι άλλες ερμηνείες.

Τί πιο εύλογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλιστα. Τώρα ή όλοι εμείς είμαστε χαζοί ή εσείς κύριοι είστε πράκτορες του ΟΠΑΠ.

 

Και τι σχεση εχει ο ΟΠΑΠ με την κληρωση του λοττο στην Σερβια? :wacko:

Αμα αποδειχτει οτι στην Σαουδικη Αραβια στηνανε το Λοττο αυτο θα σημαινε και οτι παγκοσμιως αλλά και στην Ελλαδα το λοττο ειναι στημενο?

 

Πραγματικα σας εχει καρφωθει στο κεφαλι οτι ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ "ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ". Βλεπουνε θυσανους(ειδος νεφων) στον ουρανο, τους ψεκαζουν. Βλεπουν τον ανθρωπο να πηγαινει στο φεγγαρι, δεν πηγε, ηταν στημενο. Βλεπουν κληρωσεις του λοττο, στημενες ετσι απλα, βλεπουν τον Ελβις να πεθαινει, οχι δεν πεθανε, βλεπουν μια αρρωστια που δεν μπορουμε να βρουμε θεραπεια, την εχουν βρει αλλα δεν την δινουν προς τα εξω, βλεπουν το νερο να τρεχει στο δρομο, σχεδιο των σκοτεινων δυναμεων για να υπνωτισει τον κοσμο....

 

 

**Δεν λεω οτι δεν ειναι τιποτα στημενο, απλως λεω οτι μαλλον ειναι το 1 εκατομμυριοστο απο οσα πιστευετε οτι ειναι στημενα και απο πισω υπαρχουν σκοτεινες δυναμεις.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σχεση εχει ο ΟΠΑΠ με την κληρωση του λοττο στην Σερβια? :wacko:

Αμα αποδειχτει οτι στην Σαουδικη Αραβια στηνανε το Λοττο αυτο θα σημαινε και οτι παγκοσμιως αλλά και στην Ελλαδα το λοττο ειναι στημενο?

 

Πραγματικα σας εχει καρφωθει στο κεφαλι οτι ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ "ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ". Βλεπουνε θυσανους(ειδος νεφων) στον ουρανο, τους ψεκαζουν. Βλεπουν τον ανθρωπο να πηγαινει στο φεγγαρι, δεν πηγε, ηταν στημενο. Βλεπουν κληρωσεις του λοττο, στημενες ετσι απλα, βλεπουν τον Ελβις να πεθαινει, οχι δεν πεθανε, βλεπουν μια αρρωστια που δεν μπορουμε να βρουμε θεραπεια, την εχουν βρει αλλα δεν την δινουν προς τα εξω, βλεπουν το νερο να τρεχει στο δρομο, σχεδιο των σκοτεινων δυναμεων για να υπνωτισει τον κοσμο....

 

 

**Δεν λεω οτι δεν ειναι τιποτα στημενο, απλως λεω οτι μαλλον ειναι το 1 εκατομμυριοστο απο οσα πιστευετε οτι ειναι στημενα και απο πισω υπαρχουν σκοτεινες δυναμεις.

Και τι σχέση έχουν τα σύννεφα και ο elvis Τώρα; Λοιπόν τα χρήματα είναι πολλά και κάνεις δεν χαρίζει τόσα χρήματα. Στην Ελλάδα ζούμε τη χώρα του λαμογιου....Όσο δεν εμφανίζεται ποτέ τυχερός και μόνο κατι δικηγόροι που ακομα και τους δικηγόρους δεν τους βλέπουμε σχεδόν ποτέ μπορώ να υποθέσω ότι θέλω και με το δίκιο Μου.

Και γιατί υπάρχουν βουλευτές και μαφιόζοι που εμφανίζονται με κερδισμένα δελτία για να δικαιολογούν χρήμα;

Μα θα μου πεις τα αγοράζουν από τους τυχερούς....

Ναι αλλά σου κάνεις δεν γνωρίζει τους τυχερούς;

Θα μου πεις τα μαθαίνουν μέσω οπαπ γιατί δεν υπάρχει άλλος τρόπος

Άρα εφόσον ο ΟΠΑΠ έχει τέτοιες διασυνδέσεις μπορώ να υποθέσω ότι θέλω.

 

Προς Θεού Δεν λέω ότι ο ΟΠΑΠ κάνει τέτοια πράγματα θα ήταν εξωφρενικό αλλά για φαντάσου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σχεση εχει ο ΟΠΑΠ με την κληρωση του λοττο στην Σερβια? :wacko:

Αμα αποδειχτει οτι στην Σαουδικη Αραβια στηνανε το Λοττο αυτο θα σημαινε και οτι παγκοσμιως αλλά και στην Ελλαδα το λοττο ειναι στημενο?

 

Πραγματικα σας εχει καρφωθει στο κεφαλι οτι ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ "ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ". Βλεπουνε θυσανους(ειδος νεφων) στον ουρανο, τους ψεκαζουν. Βλεπουν τον ανθρωπο να πηγαινει στο φεγγαρι, δεν πηγε, ηταν στημενο. Βλεπουν κληρωσεις του λοττο, στημενες ετσι απλα, βλεπουν τον Ελβις να πεθαινει, οχι δεν πεθανε, βλεπουν μια αρρωστια που δεν μπορουμε να βρουμε θεραπεια, την εχουν βρει αλλα δεν την δινουν προς τα εξω, βλεπουν το νερο να τρεχει στο δρομο, σχεδιο των σκοτεινων δυναμεων για να υπνωτισει τον κοσμο....

 

 

**Δεν λεω οτι δεν ειναι τιποτα στημενο, απλως λεω οτι μαλλον ειναι το 1 εκατομμυριοστο απο οσα πιστευετε οτι ειναι στημενα και απο πισω υπαρχουν σκοτεινες δυναμεις.

Και ενω τα βλεπουνε ολα αυτα δεν μπορουν να δουν την γυναικα τους που τους κερατωνει.Χωρις πλακα οι πιο πολλοι κεραταδες που ξερω αυτου του στυλ ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνατε και την τιμη της στηλης... παλια ηταν 0,30 μετα εγινε 0,50 οποτε παιζουμε λιγοτερες στηλες με ιδια λεφτα.

Περιεργο το βιντεο αλλα επειδη ειναι στην δεκαδα του 21 πιστευω εκανε λαθος ο τυπος και ειναι τυχαιο γεγονος

λιγο απιθανο να μπορει να ελεχθει το μπαλακι και με τις ταχυτητες που γυρνανε μεσα κιολας, αλλωστε

εχει πιασει αποδεδειγμενα απλος κοσμος 5+1... τωρα αμα εχουν τεχνικο τροπο να ελεγχουν τη στηλη

εκει θα ειναι φυσιολογικο στους 15 νικητες του χρονου με αρκετα λεφτα να δινουν 7 σε τυχαιους και 7 σε δικους τους!

Ομως πιστευω το τζοκερ ειναι καθαρο. Μονο το ΚΙΝΟ ελεγχεται για να δινει ΕΩΣ 70% παρα το γεγονος οτι στο σαιτ του οπαπ

λεει οτι ΔΕΝ συνδεεται το τερματικο που παιρνει το τι επαιξες με αυτο που κληρωνει! Αληθεια τοτε ΠΩΣ δινει ΕΩΣ 70%?

Αμα ηταν ετσι θα εβγαζε και γραμμες συχνα και στηλες κτλ! Εχει να βγαλει π.χ στλη 8/8 απο την εποχη του νοε (που επεσαν-μειωθηκαν οι στηλες που παιζονται!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο το βιντεο αλλα επειδη ειναι στην δεκαδα του 21 πιστευω εκανε λαθος ο τυπος και ειναι τυχαιο γεγονος

 

Μα δεν είναι μόνο ότι είναι στην ίδια δεκάδα. Το 21 με το 27 μοιάζουν και οπτικά και ...ακουστικά (στα Σέρβικα το 27 είναι βάντεσε-τσένταμ και το 21 βάντεσε-τιένταμ).

 

Είναι προφανές ότι ο τύπος που κάνει τα γραφικά είτε μπερδεύεται και μετά δεν ξέρει πως να σβήσει το 21 και να γράψει 27, οπότε το αφήνει το 21 και βάζει το 27 μετά (και μετά τα κάνει όλα σκ@τ@ και το σβήνει τελείως), είτε δεν κατάλαβε το ότι βγήκε το 27 και όχι το 21 και μετά επειδή η κοπέλα λέει πολλές φορές 27 πάει και το βάζει μετά). Βρέθηκε ένα βιντεάκι που έσπασε ο διάολος το ποδάρι του που λέμε και ήρθε ο ίδιος αριθμός που έγραψε ο άλλος κατά λάθος και είναι πια όλα στημένα. Τέλος.

 

Φυσικά και υπάρχει και η περίπτωση του στησίματος, αλλά τότε μιλάμε για τους "The Kopanoi", αφού πέρα από το ότι τα θαλάσσωσαν, ΔΕ βρέθηκε υπερτυχερό δελτίο που να τα πάρει τα λεφτά και ΔΕΝ τους απαγγέλθηκαν κατηγορίες λόγω βλακείας μάλλον (άλλοι θα σου πουν ότι τα κουκούλωσαν).

 

Αλλά ντάξ ναουμ' είσαστε όλοι πρόβατα ναουμ' και θα σου πω εγώ φίλε που τα ξέρω:

Είναι όλα στημένα ναουμ. Αφού το είδα με τα μάτια μου στη Σερβία ρε φίλος, δε θα γίνεται στην Ελλάδα;

 

Ξέρω προσωπικά άτομο που ο ξάδερφος του περιπτερά του μπατζανάκη της θείας του δουλεύει μέσα στο Στοίχημα και μου το έχει πει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπουν τον Ελβις να πεθαινει, οχι δεν πεθανε

 

Άσε ρε θύμα, που θα μας πεις ότι έχει πεθάνει ο Έλβις...εγώ σε ποιου τη συναυλία ήμουν προχθές δηλαδή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκάδες αυτόπτες μάρτυρες των UFO στην Ελλάδα,νικητή πολλών εκατομμυρίων λόττο,τζόκερ δεν έχει δει κανείς.

 

«Κατά δήλωσή τους» αυτόπτες μάρτυρες αλλά, για κάποιο δικό σου λόγο, θεωρείς τη δήλωσή τους αυταπόδεικτη. Οπότε, το γιατί δεν πιστεύεις και κάποιον που απλά θα πει - επίσης χωρίς απτές αποδείξεις - ότι ξέρει κάποιον που κέρδισε στο τζόκερ, μάλλον έχει να κάνει με τον ίδιο, ακατανόητο, δικό σου λόγο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οπότε, το γιατί δεν πιστεύεις και κάποιον που απλά θα πει - επίσης χωρίς απτές αποδείξεις - ότι ξέρει κάποιον που κέρδισε στο τζόκερ, μάλλον έχει να κάνει με τον ίδιο, ακατανόητο, δικό σου λόγο...

Σε παρόμοια περίπτωση (άλλου χρήστη) 2 μέτρων και 2 σταθμών πήρα απάντηση "ναι τραβάς κάνα ζόρι?", προετοιμάσου... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το ΚΙΝΟ ελεγχεται για να δινει ΕΩΣ 70% παρα το γεγονος οτι στο σαιτ του οπαπ

λεει οτι ΔΕΝ συνδεεται το τερματικο που παιρνει το τι επαιξες με αυτο που κληρωνει! Αληθεια τοτε ΠΩΣ δινει ΕΩΣ 70%?

Απλά εννοεί πως το 30% είναι η γκανιότα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρόμοια περίπτωση (άλλου χρήστη) 2 μέτρων και 2 σταθμών πήρα απάντηση "ναι τραβάς κάνα ζόρι?", προετοιμάσου... :P

 

Φαντάζεσαι ότι θα απαντούσα στο συγκεκριμένο χρήστη, αν δεν ήμουν προετοιμασμένος για τα πάντα; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Κατά δήλωσή τους» αυτόπτες μάρτυρες αλλά, για κάποιο δικό σου λόγο, θεωρείς τη δήλωσή τους αυταπόδεικτη. Οπότε, το γιατί δεν πιστεύεις και κάποιον που απλά θα πει - επίσης χωρίς απτές αποδείξεις - ότι ξέρει κάποιον που κέρδισε στο τζόκερ, μάλλον έχει να κάνει με τον ίδιο, ακατανόητο, δικό σου λόγο...

Δε γνωρίζω κανέναν από τους δεύτερους που να μην είναι είτε πράκτορες του οπαπ είτε ο ίδιος ο οπαπ.

Και εσύ τους πιστεύεις.

Όσο σίγουρος είμαι για τα ufo's είμαι και για τους νικητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...