Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε λίγο καιρό όμως δεν θα μπορείς να το κάνεις αυτό ;)

 

Θα ισχύει ό,τι και με τα τσιγάρα. Θεωρητικά πάντα.

σε εμένα απευθύνεσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
Άρθρο 16: Απαγορεύονται οι διασυνοριακές εξ αποστάσεως πωλήσεις ηλεκτρονικών τσιγάρων και περιεκτών επαναπλήρωσης από το εξωτερικό προς την Ελλάδα. Ωστόσο, επιτρέπονται οι διασυνοριακές εξ αποστάσεως πωλήσεις ηλεκτρονικών τσιγάρων και περιεκτών επαναπλήρωσης από την Ελλάδα προς το εξωτερικό, υπό την προϋπόθεση ότι τα κράτη - μέλη, στην αγορά των οποίων θα διατεθούν τα προϊόντα αυτά, δεν έχουν απαγορεύσει τις εν λόγω διασυνοριακές πωλήσεις.
 
Περισσότερα (και ανάλυση μέχρι θανάτου) εδώ :(
 
Έντιτ: Και αυτό σχετικά με τα μπουκαλάκια:

Άρθρο 18, Παράγραφος 3: Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα και οι περιέκτες επαναπλήρωσης πρέπει να πληρούν και τις εξής προδιαγραφές: α) το υγρό που περιέχει νικοτίνη διατίθεται στην αγορά μόνο σε ειδικούς περιέκτες επαναπλήρωσης, ο όγκος των οποίων δεν υπερβαίνει τα 10 ml [...]
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάνω diy αναγκαστικά στοκάρω.Ηδη έχω σχεδόν 3 λίτρα 3αρα νικοτίνη και μάλλον θα πάρω και μια 100ml 100mg από pink mule και καθάρισα για 2 χρόνια.Εχω και 60 αρώματα και 400ml ωριμασμένα υγράκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
Άρθρο 16: Απαγορεύονται οι διασυνοριακές εξ αποστάσεως πωλήσεις ηλεκτρονικών τσιγάρων και περιεκτών επαναπλήρωσης από το εξωτερικό προς την Ελλάδα. Ωστόσο, επιτρέπονται οι διασυνοριακές εξ αποστάσεως πωλήσεις ηλεκτρονικών τσιγάρων και περιεκτών επαναπλήρωσης από την Ελλάδα προς το εξωτερικό, υπό την προϋπόθεση ότι τα κράτη - μέλη, στην αγορά των οποίων θα διατεθούν τα προϊόντα αυτά, δεν έχουν απαγορεύσει τις εν λόγω διασυνοριακές πωλήσεις.
 
Περισσότερα (και ανάλυση μέχρι θανάτου) εδώ :(
 
Έντιτ: Και αυτό σχετικά με τα μπουκαλάκια:

 

Άρθρο 18, Παράγραφος 3: Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα και οι περιέκτες επαναπλήρωσης πρέπει να πληρούν και τις εξής προδιαγραφές: α) το υγρό που περιέχει νικοτίνη διατίθεται στην αγορά μόνο σε ειδικούς περιέκτες επαναπλήρωσης, ο όγκος των οποίων δεν υπερβαίνει τα 10 ml [...]

 
μάλισταααααααα,
τα μαγαζια στο εξωτερικό τι λένε ? Εχουμε κανένα feedback ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε κανεναν εδω που να ειναι χρονιος ατμιστης να μας πει εαν εχει δει καποια βελτιωση σε σχεση με το καπνισμα ή εαν εχει παρατηρησει εαν τον εχει βλαψει σε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γενικά, σε μέηλ που έστειλε κάποιος στην PinkMule πήρε την εξής απάντηση:
 

 
About the bottle-sizes: We don't actually know what/if someting is going to happen...but what I can tell you is that we will keep shipping the bottle sizes we do now for as long as possible!
But sadly (and to our great frustration as well!) we cannot really tell what's going to happen.
My advice: STOCK UP as much as you can, my friend!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω γενικά, σε μέηλ που έστειλε κάποιος στην PinkMule πήρε την εξής απάντηση:

 

 
About the bottle-sizes: We don't actually know what/if someting is going to happen...but what I can tell you is that we will keep shipping the bottle sizes we do now for as long as possible!
But sadly (and to our great frustration as well!) we cannot really tell what's going to happen.
My advice: STOCK UP as much as you can, my friend!!!

 

εμ τι θα πει ? Να πουλήσει θέλει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με Σύνδεσμο

 

Έχεις δοκιμάσει τις VG του; Σε γενικές γραμμές τι λένε από θέμα οσμής/γεύσης αλλά και πηκτικότητας;

 

Έχουν και νικοτινούχες σε μικρή περιεκτικότητα; (3-6-9-12 ξέρω γω);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δοκιμάσει τις VG του; Σε γενικές γραμμές τι λένε από θέμα οσμής/γεύσης αλλά και πηκτικότητας;

 

Έχουν και νικοτινούχες σε μικρή περιεκτικότητα; (3-6-9-12 ξέρω γω);

επειδή έχει πέσει στραβομάρα, που είναι το Link του συνδεσμου που λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, μπορει καποιος να μου προτεινει ενα σετ μεχρι 50 ευρω κατα προτιμηση απο ελλαδα.. Προκειται για τη μητερα μου που καπνιζει παρα πολυ... 
Γνωστος της, τής προτεινε MAS Mini mod μαζι με iCube 16'' ατμοποιητη.. Θεωρω πως μπορουν να βρεθουν πολυ καλυτερες επιλογες..
(ΥΓ: σκεφτηκα να της πω για starter kit οπως e-go AIO αλλα δοκιμασε το δικο μου και δεν της φανηκε αρκετο) Ευχαριστω οποιον βοηθησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δοκιμάσει τις VG του; Σε γενικές γραμμές τι λένε από θέμα οσμής/γεύσης αλλά και πηκτικότητας;

 

Έχουν και νικοτινούχες σε μικρή περιεκτικότητα; (3-6-9-12 ξέρω γω);

 

Νικοτινούχα δεν έχει. Η VG του είναι, όπως όλες του φαρμακείου που έχω δοκιμάσει, πολύ πηκτή. Εγώ την αραιώνω με 10% WFI και δουλεύει μια χαρά. Μυρωδιά τελείως ουδέτερη, δεν μυρίζω κάτι "περίεργο" ή να πω αηδία.

 

Από γεύση μην με εμπιστεύεσαι γιατί σε βάσεις και σε βαμβάκια είμαι εντελώς χύμα στο κύμα, δεν καταλαβαίνω καμία απολύτως διαφορά, όλα ίδια μου φαίνονται. Αυτά τα "ααα, του τάδε η γλυκερίνη τα σπάει, απίστευτα γευστική, με ελαφριές νότες καρύδας στο Inhale και τζαμαικανό αβοκάντο στο exhale" δεν τα πολυκαταλαβαίνω, όλες οι γλυκερίνες το ίδιο μου φαίνονται, οπότε απλά πάω στην πιο φτηνή πλέον.

 

επειδή έχει πέσει στραβομάρα, που είναι το Link του συνδεσμου που λέτε ?

 

Αυτά είναι τα προιόντα του Συνδέσμου, VG και PG σε μπουκάλια λίτρου και τιμές...όπως βλέπεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...