Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περα απο το φιλοσοφικο του πραγματος που εκφράζεται απο αρκετους στη δικιά μου περιπτωση κ εφοσον αλλοι εκαναν συναλλαγες με μηδενικό υπόλοιπο αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι έπεσα σε αληταρα προϊστάμενο του μασουτης κατερινης η το λιγότερο ψευτη η ανικανο που δε ξέρει να κανει τη δουλειά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσύ τελικά είχες μηδέν υπόλοιπο στη κάρτα και μόνο 10E απτο bonus;

Ήθελες δηλαδή απτα 15Ε που έκανε το προϊόν να δώσεις τα 10Ε του bonus με τη κάρτα και τα 5Ε μετρητά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς και μου είπε ο προϊστάμενος οτι δε τη δέχεται διότι θέλει ίση αξία με το προϊόν η και παραπάνω. Επίσης είπε ότι ξέρει γιατί η μισθοδοσία τους (τοπικό μασουτης κατερινης) γίνεται μέσω eurobank. Να πω επίσης ότι μου ζήτησε pin πριν το περάσει στο μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως το πρόβλημα του ήταν ότι ήθελες να δώσεις μετρητά και κάρτα σε μία συναλλαγή και δεν μπορούσε να το δικαιολογήσει όταν θα έκλεινε ταμείο;

 

Το pin το πληκτρολογείς μόνο όταν το ζητήσει το μηχάνημα

Πάρε κάτι στα 10Ε να τελειώνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για πολλα γελια..

Ειχα βαλει την καρτουλα στο επιστροφη App το Μαιο..

Τα λεφτα δε μπηκαν ποτε..Πηρα ενα τηλ Ιουνη κατεγραψαν το θεμα και δεν απαντησαν ποτε..

Μιας και καλεσα για αλλο θεμα προχτες τους ρωτησα και για αυτο οπότε λενε ναι δεν μας απαντησαν ποτε απτο αρμοδιο τμημα..Θα το κανουμε επειγον..

Με καλεσαν οπότε και τι μου ειπαν..Δεν κανατε Log in στο ebanking 9 Με 21 Μαιου..

Παντως στο screenshot που ειχε δημοσιευσει ο φιλος δε βλεπω να αναφερουν κατι τετοιο..ΑΠλα να εισαι χρηστης e-banking..Βλεπει κανεις κατι που δε βλεπω εγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • Moderators

:shifty:
 

Περασε ενας χρονος απο τοτε που ηταν το δευτερο "κυμα" αυτης της προσφορας, οποτε τσεκαρετε το οσοι δεν εχετε παρει ακομα το δεκάευρω. Εμενα ληγει σε δυο μερες, την Παρασκευη και μιας και το θυμηθηκα κανω το ποστ για να το "θυμηθειτε" και εσεις και να μην πανε χαμενα τα 10€. ;)

 

:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα να μου βαζει καπου τα 10 ευρω που αναφερεις!πριν κανα 2 χρονια ειχα εγκαταστησει την εφαρμογη σε ενα αλλο κινητο!ισως γι αυτο?δεν ειχα παρει ποτε την προσφορα αυτη ομως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμενα μπηκαν κανονικα, ειχαν και μια περιοδο αλλα 10 ευρω αμα εκανες διακοπη λογαριασμων μεσω αλληλογραφιας και ζητουσες μονο ηλεκτρονικη μορφη,μπηκαν και αυτα κανονικα, εξαργυρωθηκαν κατευθειαν σε καυσιμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανε έναν κοπο να διαβασεις 3 ποστς πιο πανω. ;)

Αν εννοεις αν ισχυει το 10ρικο που εχουμε παρει, η ημερομηνια ληξης φαινεται στην εφαρμογή πατωντας στο "τελευταιες συναλλαγες". Τα δικα μου τα εξαργυρωσα χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον, μιας και βλεπω ότι πρεπει να εχει περασει πλεον και η τελευταια ημερομηνια το παρον θεμα κλειδωνει.

 

Από ό,τι καταλαβα ολοι την χρησιμοποιείτε την επιστροφη σε μονιμη βαση οποτε και δεν βοηθησε κανεναν το heads-up/ποστ μου προχθες. Μαλλον ημουν ο μονος που το ειχε ακομα να περιμενει και κινδυνευε να το "χασει"(ληξει) το 10αρικο. :)

 

Παμε γι' αλλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ξανα δεκαευρο epistrofi σε όσους εγκαταστησουν το app της eurobank.

Το παλιο θέμα είναι κλειδωμένο για αυτό το βάζω εδω.

 

αν το απεγκαταστήσω και το ξαναβάλω θα πάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...