Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν. Γράφει destination Aigaleo/Athens United Kingdom. Εκαναν λάθος την χώρα για αυτο δεν προχωρούσε . Τα στοιχεία μου μέσα λένε κανονικα Ελλάδα οπότε κάνανε μαλακιά αυτοί. Λογικα θα το ξανά στείλουν. Δεν έχω πάρει μυνημα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εχω την χωρα στο paypal,και στα στοιχεια μου στον λογαριασμο μου και καταφεραν και γραψανε UNITED kindom.

Λες να κανω εγω λαθος

αυτα γραφει

Origin Service Area: arrow.gif LEEDS - Notts, NG20 8RY - UK
Destination Service Area: arrow.gif GATWICK - Aigaleo/Athens - UK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια δεν εχω καμια ενημερωση.Τα χρηματα δεν τα εχουν επιστρεψει,στο site της dhl εχει μεινει εκει[returned to shipper]και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω.Μιλαμε για απιστευτα κακη εξυπηρετηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια δεν εχω καμια ενημερωση.Τα χρηματα δεν τα εχουν επιστρεψει,στο site της dhl εχει μεινει εκει[returned to shipper]και πραγματικα δεν ξερω τι να κανω.Μιλαμε για απιστευτα κακη εξυπηρετηση.

Αν πλήρωσες με paypal,τράβα ένα dispute μπας και ξεκουνήσουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι είναι τραγικοί.  Το πακετάρισμά τους άθλιο καθώς ένα πλαστικό κλάμερ για τη γυναίκα μου θρυματίστηκε κατά τη μεταφορά.  Άλλα νούμερα έλεγε η αντιστοιχία στο κουτί των παπουτσιών που πήρα και άλλα στο site τους με αποτέλεσμα να μην ταιριάζουν.

 

Έχω στείλει κάποια πράγματα πίσω από τις 25/07 και ακόμα δε μου έχουν κάνει refund. Μην τους προτιμάτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προς το παρόν με 3 παραγγελίες δεν είχα κανένα θέμα.τα νούμερα σωστά συνήθως ,αλλα θέλει λίγο ψάξιμο βέβαια ανάλογα την μάρκα .η ποιότητα καλη για παπούτσια των 16 € πχ,τα ρούχα μια χαρά κτλ.Παραδοση άλλες φορές σε 3 μέρες και άλλες σε μία εβδομάδα.Γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημένος σε σχέση ποιότητας και τιμής και υπέρ ευχαριστημένος απο επώνυμα πχ jeans,που εδώ θα έδινα 50€ για το καθένα (και λίγα λέω)ενώ εκεί σε προσφορά, μπορω να παρω τρία με αυτά τα χρήματα.Χθες έκανα και άλλη μια παραγγελία με σύνολο 56 ευρω για πράγματα που εδώ θα έδινα το λιγότερο 160...επισης μια χαρά κ τα είδη mma που εχει εχω πάρει προστατευτικά κτλ και ήταν άριστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...