Προς το περιεχόμενο

Vodafone Offers v.2 - μεταξυ αλλων Nokia Lumia 925 & 1020


etheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ερωτηση sos! Η καρτα sim στο αθανατο παλιο νοκια που εχω τωρα ειναι ολοκληρη...

Απ οτι διαβαζω το 1020 παιρνει μικροτερη.. Ισχυει κατι τετοιο? Πιανω ψαλιδι και κοβω?


Ερωτηση... Η sim στο 1020 ειναι κανονικου μεγεθους ή παιρνει μικροτερες sim κτλ..? Κατι διαβαζω οτι δινεις σε καταστημα να σου "κοψουν" την sim.. Τι φαση?

 

Και επισης για οσους το πηραν στα χερια τους ηδη.. Ερωτηση.

Περα απ την εκκινηση βλεπετε πουθενα αλλου κατι σχετικο με vodafone?

Τα χρωματα/θεματα στο menu αλλαζουν ή ειναι οπως κατι παλια κινητα που παιρναμε και ειχαν stackαρισμενα κοκκινοχρωμα menu που δεν αλλαζαν "θεμα" ή "χρώμα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ti ξανα διαθέσιμο, από τις 4 το απόγευμα non-stop και τα 3 διαθέσιμα είναι (αν και νομίζω το 8s μπήκε λίγο αργότερα από τα άλλα δύο αν θυμάμαι καλά). Παραλάβανε/περιμένουν κοντέϊνερ μάλλον... LoL

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να παρω το 8s δωρο για την κοπελα μου, για ιντερνετ/facebook και τετοια 2-3 εφαρμογες το πολυ, δεν ασχολειται καθολου με κινητα και τωρα εχει φθηνο android, εχει ευκολο μενου το 8s;

 

γενικα δεν διαφερει απο τα υπολοπα wp το μενου .

Παντως γενικα ειναι αρκετα ευκολο και μπορεις να το παραμετροποιησεις πχ να καρφιτσωσεις εναρξη αυτα που χρησιμοποιεις περισσοτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,ειχα παρραγειλει το 1020 την δευτερα βραδυ και δεν μου ειχαν στειλει ουτε mail ουτε τηλ. Εγω πηρα να επιβεβαιωσω και σημερα το απογευμα μου ηρθε mail οτι εφθασε στο καταστημα να το παρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βγαζουνε και τιποτα αλλο να πουμε εκτος απο τα windows και εχω ξενερωσει........τοσα ωραιοτατα android διπυρινα και τετραπυρινα εχουνε..........ας βγαλουν πχ το htc one στα 200 ευρο να δειτε τι θα γινει η το note 3 στα 300 θα πεσει η σελιδα τους στο 10λεπτο πανω απο 1000 παραγγελιες........δεν θα προλαβαινουν........χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα δεν διαφερει απο τα υπολοπα wp το μενου .

Παντως γενικα ειναι αρκετα ευκολο και μπορεις να το παραμετροποιησεις πχ να καρφιτσωσεις εναρξη αυτα που χρησιμοποιεις περισσοτερο 

δεν εχω πιασει ποτε windows phone για αυτο ρωταω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βγαζουνε και τιποτα αλλο να πουμε εκτος απο τα windows και εχω ξενερωσει........τοσα ωραιοτατα android διπυρινα και τετραπυρινα εχουνε..........ας βγαλουν πχ το htc one στα 200 ευρο να δειτε τι θα γινει η το note 3 στα 300 θα πεσει η σελιδα τους στο 10λεπτο πανω απο 1000 παραγγελιες........δεν θα προλαβαινουν........χαχαχαχαχα

 

Παραγγελιές; Αυτά θέλουν να διώξουν, αυτά διώχνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Εικονίδια είναι που απλα τα πατάς και μετά πατάς το πίσω για να βγεις. Αν ξέρει το αντροιντ θα μάθει και αυτο. Αν δυσκολεύεται εκεί τότε και εδώ θεωρώ θα δυσκολευεται

Λοιπον ερωτηση sos! Η καρτα sim στο αθανατο παλιο νοκια που εχω τωρα ειναι ολοκληρη...

Απ οτι διαβαζω το 1020 παιρνει μικροτερη.. Ισχυει κατι τετοιο? Πιανω ψαλιδι και κοβω?

 

Ερωτηση... Η sim στο 1020 ειναι κανονικου μεγεθους ή παιρνει μικροτερες sim κτλ..? Κατι διαβαζω οτι δινεις σε καταστημα να σου "κοψουν" την sim.. Τι φαση?

 

Και επισης για οσους το πηραν στα χερια τους ηδη.. Ερωτηση.

Περα απ την εκκινηση βλεπετε πουθενα αλλου κατι σχετικο με vodafone?

Τα χρωματα/θεματα στο menu αλλαζουν ή ειναι οπως κατι παλια κινητα που παιρναμε και ειχαν stackαρισμενα κοκκινοχρωμα menu που δεν αλλαζαν "θεμα" ή "χρώμα".

για εμεν αφου έχεις τόσο παλιά σιμ δωσε 5 ευρώ και σου βγαζουν επιτόπου καινούρια. Καλύτερα θα πιάνει. Τα πάντα αλλαζουνε δεν είναι τίποτα κλειδωμένο. Η Vodafone πρωωθει πολύ Ευρώπη τα windows phone εξ ου και το promotion. Το 925 πχ σε 32αρι βγαινει μόνο στη vodafone
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πάντως πως αρκετοί ακόμη, παίρνουν γουρούνι στο σακί λίγο-πολύ. Το εργαλείο το youtube τι το 'χουμε βρε παιδιά, βάλτε να δείτε μια παρουσιαση για το αν σας αρεσει/πως δουλεύει το λειτουργικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το GPS App στα Lumnia δουλεύει καλα ;

θα το ψήφιζα δευτερο μετά το ginius σε android. Για Ελλάδα πάντα. Σίγουρα καλύτερο απο google maps και ισάξιο με navigon για iPhone. Δωρεαν επίσης ενώ το navigon κάνει 50αρι..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Εικονίδια είναι που απλα τα πατάς και μετά πατάς το πίσω για να βγεις. Αν ξέρει το αντροιντ θα μάθει και αυτο. Αν δυσκολεύεται εκεί τότε και εδώ θεωρώ θα δυσκολευεται

για εμεν αφου έχεις τόσο παλιά σιμ δωσε 5 ευρώ και σου βγαζουν επιτόπου καινούρια. Καλύτερα θα πιάνει. Τα πάντα αλλαζουνε δεν είναι τίποτα κλειδωμένο. Η Vodafone πρωωθει πολύ Ευρώπη τα windows phone εξ ου και το promotion. Το 925 πχ σε 32αρι βγαινει μόνο στη vodafone

32gb; αυτο που ειναι σε προσφορα γραφει για 16gb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ψήφιζα δευτερο μετά το ginius σε android. Για Ελλάδα πάντα. Σίγουρα καλύτερο απο google maps και ισάξιο με navigon για iPhone. Δωρεαν επίσης ενώ το navigon κάνει 50αρι..

εγώ πάντως προσωπικά δεν έχω δει τίποτα καλύτερο από τον πλοηγό της νοκια
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Εικονίδια είναι που απλα τα πατάς και μετά πατάς το πίσω για να βγεις. Αν ξέρει το αντροιντ θα μάθει και αυτο. Αν δυσκολεύεται εκεί τότε και εδώ θεωρώ θα δυσκολευεται

για εμεν αφου έχεις τόσο παλιά σιμ δωσε 5 ευρώ και σου βγαζουν επιτόπου καινούρια. Καλύτερα θα πιάνει. Τα πάντα αλλαζουνε δεν είναι τίποτα κλειδωμένο. Η Vodafone πρωωθει πολύ Ευρώπη τα windows phone εξ ου και το promotion. Το 925 πχ σε 32αρι βγαινει μόνο στη vodafone

 

 

Κατσε φιλε μου γιατι με μπερδεψες..

5 ευρω να δωσω που για να μου την αλλαξουν? Εχω καρτα cosmote, αν την δωσω σε καταστημα vodafone για αλλαγη δεν ειναι λιγο ακυρο? Πρωτο κρατουμενο.

Δευτερο.

Το interface δεν ειναι ετσι?

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-lumia-1020-2.jpg

Εχει μονο χρωματα της vodafone, εικονιδια vodafone, και menu vodafone? Δεν μπορεις να τα βαλεις οπως θες εσυ απο τις ρυθμισεις του κινητου?

Αν καταλαβα λαθος συγχωρα με, ειμαι με λιγες ωρες υπνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...