Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks a lot for the info, αν και από τότε, φανταζομαι...οτι οι μπαλιανοί (ΝΤΟΝΓΚ again) θα εχουν ψιλοξυπνήσει, αυξάνοντας ελαφρώς το κόστος τουρισμού!

Αυτό με τις παραλίες, δεν το εχω αποφασίσει ακόμα...

(Αν θα διαλέξουμε δηλαδή νησάκι με γαμάτες παραλίες, και τίποτα αλλο, ή με αξιοθεατα και μετριες παραλίες)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επειδή...πλησιάζει ο καιρός που θα την κανω και εγω την μλκια μου (το επονομαζόμενο και ...κρέμασμα), αρχισα να ψάχνομαι για το μοναδικό όμορφο κομμάτι του γάμου...ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!

 

Πουστη Βαρδινογιαννη πουλα, εναν εναν μας εχεις τρελανει και παμε και κανουμε την μαλακια:lol::lol:

 

Πες λεφτα να σου πω

 

ΥΓ. Φιλοι πηγαν Μαυρικιο για γαμηλιο. Καλα. Οχι σουπερ. Το καταλαβαινεις απο το ποσο "σουπερ" περιεγραψαν το κατ'εμε μετριο Ντουμπαι στην λογικη "ε, δεν γινεται να πουμε στους φιλους μας οτι δεν περασαμε καλα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουστη Βαρδινογιαννη πουλα, εναν εναν μας εχεις τρελανει και παμε και κανουμε την μαλακια:lol::lol:

 

Πες λεφτα να σου πω

 

ΥΓ. Φιλοι πηγαν Μαυρικιο για γαμηλιο. Καλα. Οχι σουπερ. Το καταλαβαινεις απο το ποσο "σουπερ" περιεγραψαν το κατ'εμε μετριο Ντουμπαι στην λογικη "ε, δεν γινεται να πουμε στους φιλους μας οτι δεν περασαμε καλα"

 

μα, επειδή μέχρι και ο καρκινος δέχθηκε να πουλήσει , αναγκαστηκαμε όλοι μας ρε κάιζερ να ρίξουμε (ΠΟΛΥ) νερό στο κρασί μας!!! Αυτός εκανε την αρχη!

 

Λεφτά, υπολογίζω το ταξίδι και το ξενοδοχείο στα 2.000-2.200 περίπου, για 6-7 διανκυτερεύσεις.

Για μαυρικιο εχω ακούσει και εγώ μετρια λόγια, και για ντουμπάι τραγικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, καλα, γιατι ετοιμαζομουν να σου πω για US οf A αλλα αστο

 

Δεν ειμαστε όλοι γούνες φίλος.. :-D

 

Λοιποον, μαγευτικές παραλίες, φθηνα ευχαριστοι ανθρωποι... χμμμ, μονο η Χαλκιδικη!!! και θα ειναι πιτα στα Σερβακια να βασανιζεσαι για το λαθος που εκανες.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, καλα, γιατι ετοιμαζομουν να σου πω για US οf A αλλα αστο

 

οχι ρε, θα παει πολύ ακριβά. ψαχνω πολύ πιο οικονομικα! (βλεπεις το ... outflow του γάμου, με γονατίζει)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με πηρανε σημερα τηλεφωνο απο μια ταξιδιωτικη εταιρεια και ειπαν οτι κερδισα σε κληρωση με ανοικτες ημερομηνιες για ταξιδια με προορισμο ελλαδα και εξωτερικο απο 3 εως 8 ημερες.

εννοειται οτι το μυαλο μου πηγε στο κακο.

απο συζητηση με φιλο μου ειπε οτι εχει εκμεταλλευτει τετοια προσφορα (απο αλλη εταιρεια ομως) και ειπε οτι απλα πριν το ταξιδι πρεπει να περασεις απο τα γραφεια τους για να υποστεις μια πληση εγκεφαλου με σκοπο να σου πουλησουν διακοπες με χρονομισθωση, αλλα δεν ειναι προυποθεση να συμφωνησεις σε αυτο για να παρεις τελικα τα εισητηρια.

εχω 2 ερωτηματα:

 

(1) εχει τυχει σε καποιον παρομοιο περιστατιτκο?

(2) θα χρειαστει να υπογραψω οτιδηποτε που μπορει να εχει συνεπειες στο μελλον (ακομα και αν μου πουν οτι απλα αφορα την αποδοχη της προσφορας)

 

σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@greeker

Από γνωστούς που έχουν τσιμπήσει, ξέρω ότι πρέπει να γραφτείς σε time-sharing για να πάρεις το δώρο. Μπορεί να υπάρχουν και εξαιρέσεις, δεν ξέρω...

 

Ερώτηση τώρα. Έχει κανείς να προτείνει κατάλυμα στην Ελάτη ή εκεί κοντά, για Πάσχα; Για ζευγάρι 60αρηδων είναι, οπότε μην μου προτείνετε ελεύθερο κάμπινγκ ξέρω γω... Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κανενα καλο προορισμο για φοιτητες με γενικα προσιτες τιμες και κοσμο εχετε να προτινετε?μου εχουν πει για σκιαθο..τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@greeker

Ερώτηση τώρα. Έχει κανείς να προτείνει κατάλυμα στην Ελάτη ή εκεί κοντά, για Πάσχα; Για ζευγάρι 60αρηδων είναι, οπότε μην μου προτείνετε ελεύθερο κάμπινγκ ξέρω γω... Ευχαριστώ!

Υπάρχουν αρκετα. Τιμες παιζουν απο 60-140. Ποιοτητα αρκετα καλη. τι ακριβως ψαχνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...