Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες. Μια τελευταια ερωτηση θελω να κανω (ελπιζω να μην κουραζω).

Η καλυτερη περιοχη για να κλεισω δωματειο ειναι  η χωρα της Σκυρου?

Χώρα επειδή τά'χει όλα [όποτε πηγαίνω εκεί μένω]. Το 2ο μέρος που επιλέγουν είναι και η Λιναριά [το λιμάνι του νησιού].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα έχεις κανεις καμια πρόταση τωρα για το καλοκαίρι για περίπου 6 μέρες με κόστος 700€/ατομο για εξωτερικό με κύριο γνώμονα να δω κάτι διαφορετικό εχω πάει Πράγα Ιταλία Ελβετία

Sent from my Lumia 1020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεθαυριο παω λιθουανια για 12 μερες.

κανα αξιοθεατο σε vilnius,kaunas και Klaipeda?

ισως παω και Riga,εκει καμια προταση?


Καλησπέρα έχεις κανεις καμια πρόταση τωρα για το καλοκαίρι για περίπου 6 μέρες με κόστος 700€/ατομο για εξωτερικό με κύριο γνώμονα να δω κάτι διαφορετικό εχω πάει Πράγα Ιταλία Ελβετία
Sent from my Lumia 1020

Πηγα μαλτα περσι, θεωρω πως ηταν ο καλυτερος προορισμος που εχω παει στο εξωτερικο

απλα ετοιμασου για αφορητη ζεστη και υγρασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Ntinaras πήγαινε οπωσδήποτε trakai Είναι κανα 20λςπρο απο Vilnius. Σίγουρα για Μάλτα γτ έχω ακούσει οτι η ροδοσ είναι πιο ωραία κ στο ίδιο στυλ

Sent from my Lumia 1020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα μαλτα περσι, θεωρω πως ηταν ο καλυτερος προορισμος που εχω παει στο εξωτερικο

απλα ετοιμασου για αφορητη ζεστη και υγρασια

Σοβαρά, ως Ελληνες πρέπει να προετοιμαστούμε για το μεσογειακό κλίμα της Μάλτας; :Ρ 

 

 

Κουλτούρα διαφορετικοί πολιτισμοι κ φύση κυρίως

Sent from my Lumia 1020

Το Βερολίνο έχει απ όλα πάντως, αν ψάχνεις για μεγαλούπολη. Βεβαια επειδή είναι και καλοκαίρι το θέμα είναι αν θες να δεις και θάλασσα και τι κλίμα/φύση προτιμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάω Χανιά τέλος Αυγούστου με φίλο από Ολλανδία για 10 μέρες. Θα έχουμε αυτοκίνητο και θέλουμε να γυρίσουμε όλο το νομό. Γνωρίζω τις γνωστότερες παραλίες Ελαφονήσι, Μπάλος, Κεδρόδασος, Φαλάσαρνα, αλλά θέλω να ακούσω λίγο πιο άγνωστα διαμαντάκια των Χανίων. Μας αρέσει η φύση, τα γραφικά χωριουδάκια και το καλό φαί. Tips για ταβέρνες επίσης ευπρόσδεκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά, ως Ελληνες πρέπει να προετοιμαστούμε για το μεσογειακό κλίμα της Μάλτας; :Ρ 

 

 

Το Βερολίνο έχει απ όλα πάντως, αν ψάχνεις για μεγαλούπολη. Βεβαια επειδή είναι και καλοκαίρι το θέμα είναι αν θες να δεις και θάλασσα και τι κλίμα/φύση προτιμάς.

κι ομως πρεπει.

σκεψου οτι 5 χρονια σπουδαζα χανια, και υποτιθεται ξερω απο τετοιο κλιμα.

αλλα δενε...

εβγαινα για 1 λεπτο να πεταξω τα σκουπιδια απο το σπιτι (που δεν ειχε και AC) και ιδρωνα τοσο που εκανα ντουζ.

 

γενικα η μαλτα ειναι φανταστικη, αν εξαιρεσεις οτι δεν εχει παραλιες...

οτι παραλια εχει ειναι ενας βραχος και απο κατω νερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο κλίμα με νότια Ελλάδα / νότιο Αιγαίο έχει, ουτε καν την υγρασία της Κέρκυρας ή της δυτικής Ελλάδας γενικότερα... Αλλο θέμα αν έτυχε να βρεις διαφορετικές συνθήκες τη περίοδο που βρέθηκες εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...