Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά μάλλον προς Πύλο - Καλαμάτα με βλέπω. Μου είπαν ότι έχει ανέβει πολύ τα τελευταία χρόνια και έχει αρκετό τουρισμό

 

Edit: Τελικά δεν μπορώ να βρω πουθενά δωμάτιο μέσα από το διαδίκτυο! Θα ήταν παρακινδυνευμένο να πάω χωρίς να έχω κάνει κράτηση πιο πριν;

Για κάποιους φίλους που έψαξα Καλαμάτα μου είπαν ότι δεν υπάρχει τίποτα ούτε μέσα ούτε σε ενοικιαζόμενα στα περίχωρα οπότε μην κατέβεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας παιδες θα ηθελα μερικες προτασεις για παραλιες κοντα στη θεσσαλονικη (χωρις αμαξι θα ειμαι) αμωδεις κατα προτιμιση, καθαρες και με καταλυματα κοντα σε λογικες τιμες. ολοι λενε για χαλκιδικη αλλα και η μερια της στερεας ελλαδας με εμπνεει αποπου μετα θα μπορω να παρω και το τρενο ευκολα... προτασεις? θενξ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Το λοιπον, σχεδιαζουμε οργανωμενο καμπινγκ για αρχες Σεπτεμβρη στο Δρεπανο, που ειναι κοντα στο Ναυπλιο! Οποιος εχει παει η ειναι απο κει ας μου πει τι εχει να δω , καμια δραστηριοτητα, καλο φαγητο( φθηνο) κλπ!

Επισης, προεκυψε ενα απροσμενο επιδομα απο το πρωην αφεντικο και σκεφτομουν να το επενδυσω σε μια χειμερινη εκδρομη στην Ευρωπη. Ψαχνω εναν ασφαλη προορισμο και οικονομικο γιατι θα το κανω μονη μου το ταξιδι. Αν το εχετε δοκιμασει ακουω εντυπωσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μάλλον προς Πύλο - Καλαμάτα με βλέπω. Μου είπαν ότι έχει ανέβει πολύ τα τελευταία χρόνια και έχει αρκετό τουρισμό

 

Edit: Τελικά δεν μπορώ να βρω πουθενά δωμάτιο μέσα από το διαδίκτυο! Θα ήταν παρακινδυνευμένο να πάω χωρίς να έχω κάνει κράτηση πιο πριν;

Το ότι το booking πχ δεν δίνει διαθέσιμα δωμάτια δεν σημαίνει κι απαραίτητα ότι δεν έχουν! Δεν τα βάζουν όλα εκεί. Πάρε και κανένα τηλεφωνάκι σε κάποια, όλο και κάτι μπορεί να βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες θα ηθελα μερικες προτασεις για παραλιες κοντα στη θεσσαλονικη (χωρις αμαξι θα ειμαι) αμωδεις κατα προτιμιση, καθαρες και με καταλυματα κοντα σε λογικες τιμες. ολοι λενε για χαλκιδικη αλλα και η μερια της στερεας ελλαδας με εμπνεει αποπου μετα θα μπορω να παρω και το τρενο ευκολα... προτασεις? θενξ

Μουδανια και Νεα Φλογητά. Ειναι περιπου 55-65χμ απο θεσ/νικη και μπορεις να πας με κτελ σε 1 ωρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες θα ηθελα μερικες προτασεις για παραλιες κοντα στη θεσσαλονικη (χωρις αμαξι θα ειμαι) αμωδεις κατα προτιμιση, καθαρες και με καταλυματα κοντα σε λογικες τιμες. ολοι λενε για χαλκιδικη αλλα και η μερια της στερεας ελλαδας με εμπνεει αποπου μετα θα μπορω να παρω και το τρενο ευκολα... προτασεις? θενξ

μέχρι πόση ώρα θέλεις να είναι το μέγιστο από Θεσσαλονίκη ? χαλκιδική μπορείς να βρεις παράδεισους για θάλασσες αν έχεις υπομονή θα σε αποζημιώσει με το παραπώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι πόση ώρα θέλεις να είναι το μέγιστο από Θεσσαλονίκη ? χαλκιδική μπορείς να βρεις παράδεισους για θάλασσες αν έχεις υπομονή θα σε αποζημιώσει με το παραπώ.

 

Έλα ρε καρντάσι, γύρισες από Λευκάδα ή ακόμα; Περιμένουμε report.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε καρντάσι, γύρισες από Λευκάδα ή ακόμα; Περιμένουμε report.

 έχω  υποσχεθεί αναλυτικότατο report και δεν θα το άθετησω. Στραβωσαν οι ημερομηνίες και τελικά φεύγω 26 με 30 ..  1-2 μέρες μετά θα ανέβει.! λες να βαλω και φωτογραφίες να τρελαθούμε εδώ μέσα ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 έχω  υποσχεθεί αναλυτικότατο report και δεν θα το άθετησω. Στραβωσαν οι ημερομηνίες και τελικά φεύγω 26 με 30 ..  1-2 μέρες μετά θα ανέβει.! λες να βαλω και φωτογραφίες να τρελαθούμε εδώ μέσα ?  :P

Τρέλανε μας όλους λέμε! lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 έχω  υποσχεθεί αναλυτικότατο report και δεν θα το άθετησω. Στραβωσαν οι ημερομηνίες και τελικά φεύγω 26 με 30 ..  1-2 μέρες μετά θα ανέβει.! λες να βαλω και φωτογραφίες να τρελαθούμε εδώ μέσα ? :P

 

Αναμένουμε λοιπόν. Τρέλανέ μας λέμε!!!!!!!!!!!!!

 

tumblr_mr0tx1iigp1r3344co1_500.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μέρες πλησιάζουν και θα ήθελα να ρωτήσω .. Απο Θεσσαλονίκη που λέτε να κάνω καμία στάση για καφε ; Στον γυρισμό θα κάτσουμε Γιάννενα αλλα στο πήγαινε θέλουνε απλά ένα καφεδάκι ένα ξεμούδιασμα οποτε θελω να ειναι οςο πιο κοντά απο τον κεντρικό δρόμο που θα πηγαίνω .. Μη παρεκκλίνω καμία 40ρια χιλιόμετρα κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...