Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω δεν πειράζει να ρωτήσω κι εδώ...που παρκάρουμε στο αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης; (Για 3 μέρες).

 

Έχει αρκετά πάρκινγκ με πληρωμή γύρω από το αεροδρόμιο. Σε πάνε με πουλμανάκι στο αεροδρόμιο για την πτήση σου και σε παραλαμβάνουν όταν προσγειώνεσαι. Ένα στο οποίο είχα παρκάρει μία φορά πέρισυ είναι το Ikaros.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρκετά πάρκινγκ με πληρωμή γύρω από το αεροδρόμιο. Σε πάνε με πουλμανάκι στο αεροδρόμιο για την πτήση σου και σε παραλαμβάνουν όταν προσγειώνεσαι. Ένα στο οποίο είχα παρκάρει μία φορά πέρισυ είναι το Ikaros.

Σε κάποιο από αυτά ή θα πάω ή στου αεροδρομίου απευθείας. Παρόμοιες τιμές είδα ότι έχουν. Σ'ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα φτηνά εισιτήρια για Ρώμη για αρχές Απριλίου αλλά τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά για τις ημέρες αυτές,το Πάσχα το καθολικών φέτος είναι 27 Μαρτίου ..... οπότε μου κάνει εντύπωση που και μετά το Πάσχα συνεχίζουν να είναι ακριβά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα φτηνά εισιτήρια για Ρώμη για αρχές Απριλίου αλλά τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά για τις ημέρες αυτές,το Πάσχα το καθολικών φέτος είναι 27 Μαρτίου ..... οπότε μου κάνει εντύπωση που και μετά το Πάσχα συνεχίζουν να είναι ακριβά....

 

Μπορεί να έχει καμιά κλαδική έκθεση, καμιά συναυλία ή γενικά κάποιο σημαντικό event. Αλλά, γενικά, στη Ρώμη τα ξενοδοχεία τσούζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαχνα για 3μερο Κ.Δευτερα Ζαγοροχωρια.Μπερδεψα ημερομηνιες και εβαλα λιγες μερες μετα.Ξενοδοχειο με 9.5 στο booking 40 ευρω την ημερα.Αυτα ειναι λεω, να το κλεισω.Ξανακοιταω ημερομηνιες, τελικα το 3μερο ειναι 2.100 ευρω.

Προφανως η εχουν 1 δωματιο η δεν θελουν να το κλεισουν μεσω booking αλλα 700 ευρω την ημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψαχνα για 3μερο Κ.Δευτερα Ζαγοροχωρια.Μπερδεψα ημερομηνιες και εβαλα λιγες μερες μετα.Ξενοδοχειο με 9.5 στο booking 40 ευρω την ημερα.Αυτα ειναι λεω, να το κλεισω.Ξανακοιταω ημερομηνιες, τελικα το 3μερο ειναι 2.100 ευρω.

Προφανως η εχουν 1 δωματιο η δεν θελουν να το κλεισουν μεσω booking αλλα 700 ευρω την ημερα?

Δεν έχουν καθόλου δωμάτιο και για να μην τα ανοιγοκλείνουν στο booking βάζουν μια εξωφρενική τιμή. Είναι πιο εύκολο για πολλούς.

 

(Άσε που έχουν και μια πιθανότητα να τους κάτσει! :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν καθόλου δωμάτιο και για να μην τα ανοιγοκλείνουν στο booking βάζουν μια εξωφρενική τιμή. Είναι πιο εύκολο για πολλούς.

 

(Άσε που έχουν και μια πιθανότητα να τους κάτσει! :) )

zio εισαι Β Ιρλανδια ;; Καπου το πηρε το ματι μ στο θρεντ για το μπιλιαρδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψες κατι σχετικα;;Εδειξες καμια φωτο;;Εδειξες στο αντι φιτνες τι καλο εφαγες κ τι μπιρες ηπιες;;Ετσι πας να την βγαλεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψες κατι σχετικα;;Εδειξες καμια φωτο;;Εδειξες στο αντι φιτνες τι καλο εφαγες κ τι μπιρες ηπιες;;Ετσι πας να την βγαλεις;;;

Χαχα, το φαγητό φωτογραφία δεν το έβγαλα αλλά ήταν καλό! Guiness ήπια, γενικά ήμουν σε ένα πολύ μικρό μέρος και για συγκεκριμένο λόγο οπότε δεν έκανα και πολλά. Όμορφα μέρη πάντως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα road trip τις επόμενες ημέρες, θα χρειαστεί να κάνω στάσεις στο Μόναχο και στην Κολωνία αντίστοιχα για μερικές ημέρες. Το αυτοκίνητο θα είναι απο Ελλάδα.

Βλέπω οτι στις κεντρικές περιοχές του Μονάχου χρειάζεται ένα Umweltplakette (κάτι σαν περιβαλλοντικό bob loblaw). Εγώ το μόνο που θα κάνω με το αυτοκινητο είναι να πάω στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου (Maxvorstadt) και απο κεί θα φύγω πάλι ντουγρού για εθνική την επόμενη ημέρα. Χρειάζεται να δώσω 30 ευρώ για αυτό το "πέρασμα'; Αν είναι να κλείσω δωμάτιο εκτός κέντρου για να γλυτώσω πάρκινγ/πλακέτα και να κινηθώ με τρένα στο κέντρο. Στην κολωνία παίζει κάτι αντίστοιχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα road trip τις επόμενες ημέρες, θα χρειαστεί να κάνω στάσεις στο Μόναχο και στην Κολωνία αντίστοιχα για μερικές ημέρες. Το αυτοκίνητο θα είναι απο Ελλάδα.

 

Βλέπω οτι στις κεντρικές περιοχές του Μονάχου χρειάζεται ένα Umweltplakette (κάτι σαν περιβαλλοντικό bob loblaw). Εγώ το μόνο που θα κάνω με το αυτοκινητο είναι να πάω στο πάρκινγκ του ξενοδοχείου (Maxvorstadt) και απο κεί θα φύγω πάλι ντουγρού για εθνική την επόμενη ημέρα. Χρειάζεται να δώσω 30 ευρώ για αυτό το "πέρασμα'; Αν είναι να κλείσω δωμάτιο εκτός κέντρου για να γλυτώσω πάρκινγ/πλακέτα και να κινηθώ με τρένα στο κέντρο. Στην κολωνία παίζει κάτι αντίστοιχο;

Δεν ξέρω για την ουμβελτπλακετε, αλλά Κολωνία ποτε θα εισαι να σε κυκλοφορησω;

 

(Το αυτοκίνητο θα ερθει απο Ελλάδα; εδώ νομιζω όλοι την έχουν btw)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...