Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Το πιθανότερο είναι να μην πάω πουθενά! :D

Μια εβδομαδα στο Μιλανο μονο? Οχι, νταξει, αφου γουσταρεις :) Προσωπικα τη λατρευω τη συγκεκριμενη πολη, αλλα μια εβδομαδα δυσκολα θα εμενα :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εβδομαδα στο Μιλανο μονο? Οχι, νταξει, αφου γουσταρεις :) Προσωπικα τη λατρευω τη συγκεκριμενη πολη, αλλα μια εβδομαδα δυσκολα θα εμενα :lol:

Καθόλου δεν θα πήγαινα αλλά ας πούμε ότι πρέπει...:)

 

Εντάξει έχω περάσει βδομάδες σε άκυρα μέρη, δε νομίζω να είναι τόσο χάλια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καθόλου δεν θα πήγαινα αλλά ας πούμε ότι πρέπει... :)

 

Εντάξει έχω περάσει βδομάδες σε άκυρα μέρη, δε νομίζω να είναι τόσο χάλια!

Eκθεση?

 

Οχι χαλια δεν ειναι σε καμια περιπτωση, απλως καποια στιγμη τελειωνουν τα πραγματα που εχεις να κανεις ως τουριστας εκει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκθεση?

 

Οχι χαλια δεν ειναι σε καμια περιπτωση, απλως καποια στιγμη τελειωνουν τα πραγματα που εχεις να κανεις ως τουριστας εκει :)

Όχι δεν πάω για έκθεση.

 

Να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να μην κάνω τον τουρίστα, να πηγαίνω δηλαδή σε αξιοθέατα, μουσεία κλπ. Απλά θα πάω να περάσω μια βδομάδα σαν να ήμουν σπίτι μου. Δεν καίγομαι να δω πράγματα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παει ποτε εξωτερικο αλλα κ μια βδομαδα δεν νομιζω οτι ειναι πολλες μερες για οποιοδηποτε προορισμο

Ισως κανω κ λαθος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παει ποτε εξωτερικο αλλα κ μια βδομαδα δεν νομιζω οτι ειναι πολλες μερες για οποιοδηποτε προορισμο

Ισως κανω κ λαθος

Πολλές μέρες μπορεί να είναι αν πάρεις σβάρνα τα αξιοθέατα και τα δεις όλα σε 2-3 μέρες πχ αυτά που «πρέπει» και δεν έχεις τίποτα άλλο να δεις. Αλλά γενικά ούτε για χωριό δεν είναι πολλές 7 μέρες πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο αγχωτικο μου ακουγετε αυτο,εγω θελω οταν κ αν παω εξω να ειμαι χαλαρος.... κ μονο που θα ξυπνησω κ θα κατεβω στην πλατεια μιας ξενης χωρας κ δω κοσμο που δεν εχω ξανα δει μου φτανει.Δεν χρειαζεται να βλεπω για 7 μερες μουσεια η αξιοθεατα..Καλα μην μιλησω για μερος που να εχει θαλλασα,ενας μηνας κ δεν μου φτανει για να αραζω μονο στην παραλια!!  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λιγο αγχωτικο μου ακουγετε αυτο,εγω θελω οταν κ αν παω εξω να ειμαι χαλαρος.... κ μονο που θα ξυπνησω κ θα κατεβω στην πλατεια μιας ξενης χωρας κ δω κοσμο που δεν εχω ξανα δει μου φτανει.Δεν χρειαζεται να βλεπω για 7 μερες μουσεια η αξιοθεατα..Καλα μην μιλησω για μερος που να εχει θαλλασα,ενας μηνας κ δεν μου φτανει για να αραζω μονο στην παραλια!!  

ναι αλλα εσυ δεν εχεις παει εξωτερικο! για μας τους ταξιδιωτες ειναι πολλες μερες για τετοια πολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα εσυ δεν εχεις παει εξωτερικο! για μας τους ταξιδιωτες ειναι πολλες μερες για τετοια πολη

Δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες.Εμενα κ σε ενα ξενοδοχειο να με αφησεις μεσα θα μου ειναι αρκετο (που λεει ο λογος ),θα μου φτανει που θα ειμαι σε μια ξενη χωρα..Τεσπα καλα να περασεις Ζιο !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σκεφτομαι να παω το καλοκαιρι Αμοργο και Κουφονησια!

Για τα κουφονησια ειμαι τερμα ψημενος . Οσον αφορα την Αμοργο υπαρχουνε αποψεις για το αν αξιζει γενικα το νησι οσον αφορα τις παραλιες, μαγαζια για φαγητο, χωρα κτλπ...???

Επισης αν ητανε να δωσω 1-2 μερες σε ποιο αλλο νησι αξιζει περισσοτερο απο Σχοινουσα, Δονουσα και Ηρακλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς κανένα ξενοδοχείο με SPA;

Περιοχές: Χαλκιδική, Ξανθη, Δραμα και πέριξ, Γιάννενα, Ζαγοροχωρια... όχι πάνω από 3 ωρες από Θεσσαλονίκη.

Σχετικά οικονομικό να μην ξεφεύγει πολύ.

 

Βρήκα στα Μετέωρα (1 είχε όλο και όλο)... γύρω στα 100+ το βράδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...