Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, μονο που πλήρωσα +6.50? για να παραδοθεί το παιχνίδι σάββατο πρωί αντί Δευτέρα, και τώρα απ'οτι διαβάζω μάλλον πεταμένα πήγαν...

 

Πέρα απο αυτό, θα έπρεπε να έβγαινε μια ανακοίνωση στο περίπου πότε να περιμένουμε να παίξουμε, ή να μην σε αφήνει προσωρινά να φτιάξεις χαρακτήρα. Το λεω γιατι είναι λίγο ψυχοφθόρο να περνάες 2-3 βήματα και να σου πετάει το error στη μούρη..

 

Εχω μαθει το serial απ'έξω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε 5 παρά .. Σε ποιό σερβερ μπήκες; Παλιά ήταν πολλοί έλληνες στον crushridge αλλά τώρα τελευταία αρκετοί μετακόμισαν στον Twilight Hammer. Αλλά εγω δεν πάω. Ο Crushridge από High πήγε Medium Population, ενώ ο Twilight Hammer έγινε από Low. High και έχει και ουρά αναμονής τα βράδυα για να μπεις... Δε σφάξανε...

 

34 lvl έχω φτάσει αλλά πρέπει να φύγω σε λίγο και να γυρίσω βράδυ Τρίτης... Πως θα αντέξω;; Θα πάθω στέρηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mas teleiwse kai pali.

Phga xthes sto plaisio na to agorasw kai mou eipan oti molis eksantlithike kai to perimenoun telh maiou.

Koitaksa se 1-2 magazia, tipota.

Phra thlefono sto eshop kai mou eipan ki ekei oti eksantlithike alla ligo prin to kleisw mou eipan oti egine mia akyrosh paraggelias ki etsi to arpaksa.

Apo deftera sas erxome :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... πήγα Crushridge & οταν διάλεγα realm μου έλεγε population high..

Επειδή έπρεπε να κάνω και το update (116 mb) κατάφερα και μπήκα 6 το πρωί... Εκανα κάτι βόλτες (Human Rogue) και έκανα μια αποστολη κλασσικά σκότωσε 10 kobolds κλπ.

 

Ο χειρισμός του με ψιλοπαιδεύει λίγο (χάνω την κάμερα & οταν κινούνται τα τέρατα για να αποφύγουν την καταστροφή τους μένω να κοιτάω όπου να'ναι!! :)

Αυτό που με μπερδέυει είναι οτι η κίνηση δεν ειναι οπως τα FPS που βάζω παντα strafe να είναι τα βελάκια δεξια & αριστερά, και turn right/left δεν έχω (απλά κατευθύνω τον χαρακτήρα με το mouse δηλαδη).

 

Οταν συνηθίσω αυτό θα ειμαι κυριλέ!!!

 

Κατα τ'άλλα το game παιζει πολυ καλα σε 1280Χ1024 (native της 19άρας μου) αλλά θέλω να δω πως θα είναι και οταν θα έχει λαό.. Δεν ειμαι κανας FPS freak, αν παίζει ικανοποιητικά χωρίς σπασίματα θα το αφήσω 1280Χ1024..

 

 

Η πλάκα....... Ημουν στο δάσος και άκουγα πουλάκια να κελαηδάνε, χαμός...Και γαμω τα περιβάλοντα λέω, μπράβο surround!!!!!!

Οταν βγαίνω απτο game τα πουλάκια συνέχιζαν!!!!

Τελικά κάνω μια έτσι και ήταν η μπαλκονοπορτα μου ανοικτή, και ήταν τα πρωινά πουλια που είχαν ξυπνήσει...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Βούλα μένω δίπλα στο λόφο οπότε απο πουλάκια άλλο τίποτα!!!)

 

Σημερα θα ξαναμπώ κατα τις 10 μάλλον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες καλο κολιμα πηγενε IRONFORGE για να δεις τη εστι βερικοκο

Εχουμε την ιδια καρτα γραφικων οποτε το κολιμα ειναι εγγυημενο

Δεν ξερω μηπως τα πας καλυτερα λογω RAM.

2 Giga ρε θυριο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon simera epaiksa 3 ores.. einai 1.30 kai ksipnao stis 7.30, opote psilokaika!!!

 

Eftasa level 6 kai mexri stigmis ok. Xaropalepsa mono mia fora pou emeina me MHDEN energeia...mou tin pesan 4 kobolds mazi me mou pinane to aima. Telika eftixos ena palikari pou paizame mazi ekane kati spells kai kurile..Allios tha eixa faei tin proti itta! :P

 

Vasika psilostenaxoriemai pou toso kala opla kai panoplies den mporo na ta exo logo tou Rogue... Aptin alli enas allos human warrior mou elege oti egine human epeidi otan itan me tin Horde oi rogues ton skizane logo stealth.. Isos argotera sto paixnidi na xrisimopoiiso kalitera to xarisma tou "tsatsou"

 

Aksizei na matho cooking gia 1 silver???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...