Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Polaki μια συμβουλή, κοίτα τις επόμενες μέρες -μέχρι να σου ρθει δηλαδή το WoW να διεκπεραιώσεις όλες τις εκκρεμείς υποθέσεις σου και να πεις στην κοπέλα σου ότι φεύγεις με τους Γιατρούς χωρίς σύνορα σε μια ανθρωπιστική εκστρατεία στο Kογκό ;). Ένας εναλλακτικός τίτλος για το WoW θα ήταν το Burning Legion γιατί όσοι το έχουν πάρει έχουν στην κυριολεξία καεί.

 

 

Ασε... το μονο που θα σου πω ειναι οτι καθε 45 λεπτά με 1 ωρα max σκάει τηλέφωνο ετσι για ενα δίλεπτο... Στα single player games πατάω ενα pause και συνεχίζω μετά... Εδώ θα φάω πολύ ξύλο, οπότε μάλλον θα πρέπει να το κλείνω!!! :):):):):)

 

Παλι καλα που έρχεται Σ/Κ... και θα μπορώ να παίζω το βράδυ!!!

Τί να κάνεις... μέχρι στιγμής πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό εδω και καιρό, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩ......

 

Εχω πιασει και διαβάζω για classes, χαρακτήρες, ταλέντα κλπ κλπ...

Μέχρι στιγμής με βλέπω για Elf Hunter....... δεν ξέρω αν συμφωνείτε?.... Βέλη ισχυρά υπάρχουν???

 

 

Αντίστοιχο ΚΑΨΙΜΟ ειχα φάει το 1997 οταν για πρώτη φορά μπηκα battlenet στο Diablo (το 1).... Παω να μπω παρασκευή βράδυ, 10mb update ήθελε.. Λεω αστο, θα ξυπνησω το πρωι να το βαλω και οταν ξυπνησω κανονικα θα ειναι οκ... 33αρι μοντεμ εποχές..

 

Ξυπνητηρι στις 7.00 και παιδια δεν θα το ξεχάσω ποτε.. Περίμενα τελικα να κανει update για να δω τι ειναι αυτο το battlenet..Και μπαίνω απτις 7.30 μέχρι τις 21.30 το βράδυ όπου είχαν έρθει οι φίλοι μου απτο σπίτι να πάμε σινεμά... Και εγώ ημουν ακομα με τις πιτζάμες, και ενα πιατο φαγητό διπλα απτο μεσημεριανο... ΚΑΨΙΜΟ14 ωρες σερί!! Αρρώστια??? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι τα ματια μου δεν κανανε focus στο σινεμα και οταν γύρισα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι μπήκα πάλι battlenet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασε... το μονο που θα σου πω ειναι οτι καθε 45 λεπτά με 1 ωρα max σκάει τηλέφωνο ετσι για ενα δίλεπτο... Στα single player games πατάω ενα pause και συνεχίζω μετά... Εδώ θα φάω πολύ ξύλο' date=' οπότε μάλλον θα πρέπει να το κλείνω!!! :):):):):)

[/quote']

 

 

Oταν λέω θα το κλείνω φυσικά και αναφέρομαι στο τηλεφωνο!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

 

Οχι ενταξει, οταν ειμαι μονος μου απλα θα σταματάω και θα προσπαθώ να κρύβομαι καπου μη με φανε λαχανο... PvP of course...

 

Αν τώρα ειμαι μες τη μάχη, απλα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να το σηκώσω!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε... το μονο που θα σου πω ειναι οτι καθε 45 λεπτά με 1 ωρα max σκάει τηλέφωνο ετσι για ενα δίλεπτο... Στα single player games πατάω ενα pause και συνεχίζω μετά... Εδώ θα φάω πολύ ξύλο' date=' οπότε μάλλον θα πρέπει να το κλείνω!!! :):):):):)

[/quote']

 

 

Ε τότε είσαι ok, και γω το ίδιο τραβάω για να μην πω συχνότερα......... Και το χειρότερο είναι ότι δεν με παίρνει τηλ. μου κανει αναπάντητη η οποία σημαίνει "Πάρε με τηλέφωνο τώρα". Αφήστε αυτές οι γυναίκες δεν καταλαβαίνουν ότι η νέα γενιά αντρών στις μπύρες και στην μπάλα πρόσθεσε και τα games ;) . Πάντως polaki προβλέπω αναταραχή στην σχέση σου, πολλοί είχαμε προβλήματα με το συγκεκριμένο πράγμα(τόσο καμένοι δηλαδή), προσοχή λοιπόν και καλή αρχή. Καλό το gaming δεν λέω αλλά σαν το (λογοκρισία) δεν υπάρχει τίποτα στον κοσμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε είσαι ok, και γω το ίδιο τραβάω για να μην πω συχνότερα......... Και το χειρότερο είναι ότι δεν με παίρνει τηλ. μου κανει αναπάντητη η οποία σημαίνει "Πάρε με τηλέφωνο τώρα". Πάντως polaki προβλέπω αναταραχή στην σχέση σου, πολλοί είχαμε προβλήματα με το συγκεκριμένο πράγμα(τόσο καμένοι δηλαδή), προσοχή λοιπόν και καλή αρχή.

 

 

Α και να σκεφτείς και γω το ίδιο έχω (αναπάντητη, ΤΣΑΚΙΣΟΥ ΠΑΡΕ ΜΕ ***ΤΩΡΑ****) αλλα δεν το ανέφερα μην με περάσετε για καμένο χαρτί στο θέμα gaming....

 

Αντε ακόμα μια μέρα... το αστείο της υπόθεσης ειναι οτι αύριο θα μείνει μαζί στο σπίτι οπότε θα κρατάω το κουτί στα χέρια μου και θα μείνω να το κοιτάζω.........

 

Λοιπόν... Hunter λέει τιποτα?? Η θα τρώω πολύ ξύλο...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1on: Min pas se PvP server. Ginetai xamos me to kainourgio Honor System kai tha einai tiga sto lag. Mporeis kallista na paizeis pvp se PvE server grafontas /pvp sto chat (menei energopoihmeno to pvp gia 5 lepta, i an epitetheis se xaraktira antithetou fraction pou einai se pvp mode).

 

2on: Hunter kai PvP? Hahahahahaha. Hahahahahahaha! Mouhahahahaha! Kai fusika HAHAHAHAHAHA!!! Oi kaluteroi einai oi Paladin (imba me tis aspides kai ta healing) alla epeidi esy tha pareis Horde kai mi sou po oti tha ertheis kai sto Emerald Dream pou eimai ego na pigainoume kamia bolta (sout min akouo antirriseis) pare kanenan Shaman pou episis gamane Pvp. Allios oti goustareis.

 

Cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τι ακριβως εννοεις με το lag σε σχέση με το Honor System? Πως το καθηστερεί δηλαδη γιατι δεν εχω διαβάσει κατι... Το κακο με το PvE ειναι οτι φανταζομαι αυτοι που θα εχουν επιλέξει να παιξουν σε PVE το κανουν για πιο ανενόχλητες καταστάσεις και λογικά δεν θα ειναι με ενα /pvp στο χέρι καθε 5 λεπτα....

 

2) η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω τι αδυναμιες εχει ο hunter σε pvp.. αυτο που θέλω ειναι να μην βασιζομαι στα spells για attack (αρα Shaman, mage κλπ δεν παιζει) και θα εβρισκα ενδιαφέρον να κανω tame καποια beasts να τα εχω ως pets, να ορμανε στον οχτρο & εγω να τον βαράω απο απόσταση με βέλη! :)

 

Αλλα μάλλον η τακτική μου δεν θα ειναι και πολυ επιτυχημένη ε?

Για βόλτα δεν εχω καμια αντίρριση, αλλα δεν ξερω αν θα ειμαι horde ή Alliance ακόμα.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όπου μαζεύονται πολλοί και αλληλοσφάζονται είναι λογικό να υπάρχει κάποιο lag αν και τις περισσότερες φορές δεν αντέχει το PC τους δεκάδες χαρακτήρες που τρέχουν, κάνουν spell κλπ.Για να έχει lag ο server πρέπει να μαζευτούν raids και από τις δύο πλευρές, συνήθως γίνεται όταν πάνε να μπούνε οι αντίπαλοι σε καμιά πρωτεύουσα.

Στον PvE το ξύλο είναι μειωμένο γιαυτόν ακριβώς το λόγο, αρκετοί είναι αυτοί που το αποφεύγουν. Κατά την άποψη μου είναι θέμα προτίμησης, γουστάρεις να βλέπεις σφαγές παντού μόλις μπεις σε contested περιοχή(ακόμα και για low lvls) τότε πήγαινε PvP, αλλιώς PvE.

O hunter είναι ο θεός του PvE λόγω του pet και λόγω των πολλών ικανοτήτων που διαθέτει να κρατάει μακριά τα τέρατα. Σε PvP απαιτεί να έχεις κάποιο skill γιατί αν ένας melee char σε πιάσει απροετόιμαστο από κοντά, την έχεις βάψει αλλά είναι λογικό μιας και ο hunter είναι ranged χαρακτήρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paides pote einai to evdomadiaio maintainance?ti wres?to vrika sto epishmo alla den prepei na einai wra elladas swsta?Kai kati diavaza oti allazoun oi wres apo thn allh vdomada!

 

Διαβασα οτι ειναι 7 το πρωι καθε παρασκευη μεχρι το μεσημερι, ωρες αγγλιας, δηλαδη υπολογιζε 9 ελλαδα μεχρι μεσημερι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε, ακόμα δεν μπήκα... Πρωτα πρεπει να κανω μπανιο, να φαω, να πάρω καποια τηλέφωνα να κανονισω για το βράδυ και μετα θα μπω...Γιατι αν μπω τωρα αμέσως εχω τελειώσει για την ημέρα!!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανονισω για το βράδυ

 

Αγαπητέ polaki, η συσκευασία του παιχνιδιού σου παρέχει μόνο ένα key συνεπώς είσαι ο μόνος που μπορεί να παίζει. Οπότε δεν χρειάζεται να πάρεις κανέναν τηλέφωνο ούτε να κανονίσεις τίποτα για το βράδυ αφού εσύ είσαι ο master του κλειδιού και συνεπώς ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ. Πάρε τηλέφωνο όλους τους γνωστούς να τους χαιρετήσεις και μπούκαρε στην WoW-land. Να υποθέσω ότι θα κάνεις μπάνιο για να νιώσεις σαν αρχαίος Έλλην??? Ως γνωστόν οι αρχαίοι πρίν από τις μάχες έκαναν μπάνιο. Άλα της polaki προσδίδεις ιδιαίτερη αξία στο παιχνίδι (μην βαράτε αστειεύομαι ;) ). Anyway καλή τύχη και εύχομαι μετά την ενασόληση σου με το παιχνίδι να μην μείνεις με...........το WoW στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Your session has timed out

 

Slow poke! You took too long to complete the Account Creation process and your session has timed out. You will have to start again from the beginning. Sorry!

 

 

Return to main

 

Τωρα........??

Αυτο το βγαζει συνεχώς!! Και μια φορα εβγαλε server unnavailabe επειδη λεει γινεται maintenance........!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησε μέχρι να τα καταφέρεις. Πάντως αν είναι να παίξεις σήμερα κακώς κανόνισες να βγεις το βράδυ γιατί πολύ απλά... θα τους στήσεις όλους!!! :razz::razz::razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...