Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εαν πάρω το παιχνίδι μπορώ να κάνω 2 λογαριασμούς (ενα για μενα και ενα για τον αδερφό μου) ωστε με ξεχωριστές πιστωτικές ή prepaid cards να παίζουμε ταυτόχρονα? Η' έχει serial που με εμποδίζει?

 

 

Επίσης, πόσο γρήγορα κατα μέσο όρο (στο πολυ περίπου τώρα) ανεβαίνει κάποιος level. Εννοείται εξαρτάται το πως παίζει, αλλα γενικά μιλάω, πχ στο Diablo που ειναι και το μονο game που εχω παιξει online (για RPG μιλάω) θυμάμαι σε 10 ωρίτσες ανέβαινες μέχρι τα 13 πρώτα levels... ακολουθεί και αυτό την ίδια λογική του οτι τα levels ανεβαίνουν πολύ πιο δύσκολα όσο πιο ψηλά εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8es 2 antitypa tou paixnidiou gia na paizeite taytoxrona...level analoga pos paizeis mporeis na pareis apo kapoio simeia kai meta ~3-4 wres

Ta prwta bebaia 4-5 einai asteio na ta pareis....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ela Polaki kai si kollhses ton io tou WoW e? Egw paizw duo bdomades apo th deuterh kukloforia twn koutiwn.Ofeilw na pw pws to paixnidi ta spaei ola kai ta opoia problhmata einai proswrina, kata thn apopsh mou h Bllizard tha ta lusei ola stadiaka kai to game tha ginei akoma kalutero(ola ta expansions ths einai korufaia).

 

Oso gia to plhthos twn xarakthrwn pou mporeis na ftiaxeis ,kanena problhma , o monos periorismos einai oi 10 xarakthres ana server:) kai mporeis na paizeis se osous server theleis:) (pou xronos giauta omws, edw me ena xarakthra den prolabaineis). Egw btw eimai se PvP server opu ginetai o xamos, pragamatikos polemos kai to protimw etsi.To kainourio honor system kai ta battlegrounds pou tha mpoun suntoma dinoun polla awards se opoion skotwnei pollous antipalous.Apla an eisai se PvP den mporeis na exeis ston idio server chars diaforetikhs parataxhs.

 

Gia na kaneis duo account thes dustuxws duo copies tou paixnidiou giati opws eipes exei serial, opote kante ena account kai moiraste ta lefta sta duo:).Kai ayto gia ta lvl isxuei,oso anebaineis toso pio polu wra pairnei kai apo oti exw dei einai arketh h wra.Egw bebaia de lvlarw sunexeia , kanw kai exereynhsh, paw apo dw apo kei gia na xazepsw:) kai eimai lvl 25.Ayta, oti allo theleis edw eimaste.Tsekare kai to ellhniko site gia to WoW: http://www.worldofwarcraft.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φαει λιγο κολλημα και αν δεν μου περάσει με βλέπω για αγορές!!!

 

Το κάθε κουτί εχει μεσα 1 μηνα ε? Για να ενεργοποιηθεί ομως πρεπει να βάλεις αμέσως πιστωτική η prepaid ή μπορείς και αφού λήξει?? Το λεω γιατι ειδα οτι κανει 30 ευρω η καρτα για 2 μηνες και δεν ξέρω αν μπορω να δωσω ντουκου 80 ευρω (μαζι με το game) για να παίξω 3 μηνες..

 

 

Και κατι αλλο που θελω να ρωτήσω, κατα τη διάρκεια του pve παιχνιδιου αν θελεις να κανεις μια παυση σταματας και φαντάζομαι καπως κρυβεσαι ισα ισα να μην σε φάνε τα τερατα και εισαι οκ...

 

Στους PvP servers τί γινεται? Το λεω γιατι θα σκασει κανα τηλεφώνημα απτο πουθενα και θα τρέχω πανικόβλητος να κρύβομαι?

 

 

Επίσης πως βλέπεις το game? Εχω δει screenshots απο gamespot αλλα δεν καταλαβαίνω... Ειναι σαν diablo απο ψηλα? Η τριτου προσωπου στυλ Splinter Cell & Hitman???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι μολις το παρεις εχεις ενα μηνα free.Μπορεις να ανανεωσεις οποτε εσυ θες για παρα περα χρονο, ειτε με καρτα ειτε με πιστωτικη ,δεν σε υποχρεωνει εξ αρχης.Ακομα και να μην ανανεωσεις ο char σου δεν σβηνετε για 6 μηνες.

Το παιχνιδι ειναι real time οποτε αν θες να πας και στην τουαλετα ακομα και δεν εισαι σε καποιο camp μπορει να σε σκοτωσει καποιο τερας ή ακομα χειροτερα αν εισαι σε pvp server να περασει καποιος alliance(δεν το συζηταω οτι θα παρεις horde) και να σε φαει.

Τον char σου τον βλεπεις απο πισω και η καμερα περιστρεφεται οπως εσυ θες.(κατι σε splinter cell θα ελεγα μιας και το dia ειναι 2-d )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα νορμαλ learning curve είναι γυρω στις 3-4 ωρίτσες? Η θα ειμαι οκ και πιο γρηγορα? (ελπίζω να μην χρειαστεί να πάρω άδεια για να παίξω!!! κατι διαβαζα εδω οτι καποιος θα παίξει μετα την εξεταστική......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν το συζητάμε παιδιά, όσοι έχετε εξεταστική μπροστά σας, μην τολμήσετε να το πιάσετε στα χέρια σας τώρα γιατί ..........πτυχίο στα 40. Αφήστε τα, μετά την εξεταστική Ιούλης Αύγουστος διακοπές κλπ, μετά εξεταστική Σεπτέβρη........... Οπότε κατά Οκτώβρη μεριά wow ξανά. Δεν μου λέτε ρε παιδιά υπάρχει κίνδυνος λόγο παρατεταμένης απουσίας να διαγραφεί το account??? Για τον χαρακτήρα χέστηκα, θα πάρω άλλον στην Horde και έτσι δεν με νοιάζει αλλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει danger για delete του account μην τρελαθούμε κιόλας. Όχι τίποτε άλλο αλλά άντε μετά να βρείς κόπια του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@chill 6 mhnes dinei egguhsh h Blliz oti to account sou tha meinei anepafo, opws katalabainw tha to sbhsoun mono an exoun problhma xwrou opote mporei na einai kai parapanw apo 6 mhnes analoga me th xwrhtikothta twn server.

 

@polaki dustuxws to paixnidi se rwtaei tropo plhrwmhs otan arxika ftiaxneis account kai an peis pistwtiki zhtaei kai arithmo.Nomizw pws mporeis na baleis arithmo fake pistwtikhs kai meta ton ena mhna na allaxeis se pragmatikh h prepaid.H xrewsh tha ginei pantws afou tha lhxei o dwrean mhnas.

 

Gia thn paush pou les nai dustuxws ama eisai mesa se maxh kai prepei na fugeis gia ligo amesa mallon thn patas alla enas thanatos den einai kati to spoudaio apla bariesai to perpathma apo to nekrotafeio(tha kostisei kai kapoia liga lefta).Alliws ama eisai se kapoio stratopedo kanena problhma mias kai yparxoun frouroi(an kai pali oi antipaloi kanoun ntou stis poleis).

 

H optikh tou game einai oti goustareis, h kamera einai plhrws elegxomenh kai apo psila paizeis ama goustareis, akoma kai prwto proswpo ama eisai poli anwmalos(opados twn fps :) ).To pio sunhthismeno kai to pio praktiko kata thn apopsh mou(to default) einai na ton blepeis apo pisw ton char.

 

To interface einai poli eyxrhsto(gar Bllizzard) kai exei kai tips mesa sto game otan prwtokaneis kati.Ama exeis kai to manual dipla sou gia ta basika den tha exeis kanena problhma.Basika otan sunhthiseis to interface tou paixnidiou mallon tha to allaxeis :) me kati addons pou kukloforoun pou einai polu kala kai exoun trelh parametropoihsh.

 

Telos exw kataferei kai elegxw thn WoWmania mou:) me ena aplo kolpo.Ama den exw kana 4wro kai panw eleuthero apla den mpainw giati eite tha porwthw asxhma eite de tha prolabw kati kai tha tsantistw. Ama thes kane mou kana pm otan apofasiseis gia server kai parataxh h kai prin gia na peisw na ertheis sto server mou:).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ@υλαααααααααααααααααα....... Μετα απο αναζητηση 45 (!!!!!!) λεπτών σε διάφορα μαγαζιά τηλεφωνικά (οποτε καταλαβαίνετε πόσα πηρα!!!) το βρήκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ και η πωλήτρια μου ειπε οτι το ήθελε και ενας πωλητης και θα το επερνε σημερα αλλα του το βούτηξα μεσα απτα χέρια!!!! :) :) :)

 

Για οσους ενδιαφέρονται......

 

Υπαρχουν 3 στο multirama Στουρνάρη...

και νομίζω 2 multirama Βριλησια!!!

 

Πλαίσιο έχει εξαντληθεί, οπως και σε πολλά αλλα, πχ e-shop!

 

Θα μου ερθει μεθαύριο οπότε ειναι η τέλεια μέρα!!!!

 

 

ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΚΑΥΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται να τσακιστεί να πάει γιατί νέες παραγγελίες αναμένονται ΜΕΤΑ το τέλος Μαίου....

 

Και γω multirama θα πήγαινα αλλά ευτυχώς το βρήκα να μου το στείλουν & οτι ειναι λίγο πιο φθηνά απο multirama....! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Polaki μια συμβουλή, κοίτα τις επόμενες μέρες -μέχρι να σου ρθει δηλαδή το WoW να διεκπεραιώσεις όλες τις εκκρεμείς υποθέσεις σου και να πεις στην κοπέλα σου ότι φεύγεις με τους Γιατρούς χωρίς σύνορα σε μια ανθρωπιστική εκστρατεία στο Kογκό ;). Ένας εναλλακτικός τίτλος για το WoW θα ήταν το Burning Legion γιατί όσοι το έχουν πάρει έχουν στην κυριολεξία καεί. BTW το Burning Legion είναι ωραίος τίτλος για guild στην Horde.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...