Προς το περιεχόμενο

XBOX 360 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν έχω! Για ποιόν άλλο λόγο; Και από τη στιγμή που δεν αναφέρει να απαιτεί mail από microsoft τότε γιατί να μην το βάλω;

 

Νομίζω όμως ότι το ζητά όταν πάω στο "Προσθήκη Πόντων". Δεν έχω βάλει ακόμα αλλά είχα κάνει κλικ για να δω πως είναι η διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To Skyrim λογικά αν πας να το κατεβάσεις πάλι θα μπορείς να το κάνεις. Αν χρησιμοποίησες το κουπόνι έχει μπει στο λογαριασμό σου, δε χρειαζεται να το ξαναχρησιμοποιήσεις για να το κατεβάσεις. Οσο για την τοποθεσία, νομίζω ότι τη βλέπει από το email με το οποίο φτιάχνεις το λογαριασμό κι όχι από αυτή που βάζεις στο χμποχ. 

 

Από το σάιτ του Live μπορείς να αγοράσεις παιχνίδια και να τα βάλεις να κατέβουν στο χμποχ όταν το ανοίξεις, αλλά όχι να κατεβάσεις στο πισί και να τα μεταφέρεις στο χμποχ μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exει στο live το the walking dead ep1 δωρεαν.

Ας ελπισουμε μεχρι να βαλουνε και τ αλλα επεισοδια με εκπτωση θα μου εχουν στειλει απο τα public μια καρτα με ποντους που πηρα πο τη Πεμπτη(αμεσα διαθεσιμη :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση και όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει....ψάχνω για παιχνίδι που να έχει σχέση με το MotoGP αλλά το τελευταίο που βρίσκω είναι το 10/11.Κανένα νεότερο δεν υπάρχει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση και όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει....ψάχνω για παιχνίδι που να έχει σχέση με το MotoGP αλλά το τελευταίο που βρίσκω είναι το 10/11.Κανένα νεότερο δεν υπάρχει? 

τα motogp παιχνιδια δεν βγαινουνε καθε χρονο, οπως ειπες το τελευταιο της σειρας ηταν το 10/11.

καθε χρονο βγαινει το superbikes παντως, δλδ ενα σταδιο μικροτερη κατηγορια απο αυτη του moto gp.

τσεκαρε το αμα θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exει στο live το the walking dead ep1 δωρεαν.

Ας ελπισουμε μεχρι να βαλουνε και τ αλλα επεισοδια με εκπτωση θα μου εχουν στειλει απο τα public μια καρτα με ποντους που πηρα πο τη Πεμπτη(αμεσα διαθεσιμη :P )

K ετσι εγινε.Δε μου την εστειλαν.Το προιον παραμενει αμεσα διαθεσιμο αλλα αυξησαν τη τιμη απο 21 σε 29 ευρω(2100 ποντους)κ θεωρησαν σωστο να μη τη στειλουν στη τιμη web.

Αθανατα public.

Eυτυχως κανω τη δουλεια κ με καρτα των 800 ποντων,μιας κ το walking dead εχει 50% sale  σημερα οποτε με 800ποντους παιρνω κ τα υπολοιπα 4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 2 και βαλε χρονια εβαλα να παιξω παιχνιδι στο PC

Ξεκινησα με το Alan Wake και εβαλα το κλασσικο Logitech rumblepad αλλα το παιχνιδι δεν το αναγνωριζε

Στο splinter cell conviction μια απο τα ιδια

Ψαχνοντας βρηκα αυτο

http://rumblepad2.blogspot.gr/

που λεει οτι σε καθε παιχνιδι πρεπει να βαζουμε κατι αρχεια (dll κτλπ) για να γινει συμβατο με ΧΒΟΧ controler

γιατι βαζω εδω την ερωτηση: γιατι εψαξα για XBOX controller στο σκρουτζ και βρηκα αυτο εδω

http://www.skroutz.gr/c/663/joypads.html?from=catspan&keyphrase=xbox360+controller

 

Στα πανω λεει ΧΒΟΧ controller platform XBOX

και πιο κατω εχει αλλα που λεει platform PC

 

Υπαρχει διαφορα; ειναι αλλο το ενα αλλο το αλλο; η αυτα του ΧΒΟΧ κανουν cross play και με PC και ειναι ολα τα ιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας!

Έχω ένα 360 "πειραγμένο".Αν βάλω καινούριο αγορασμένο παιχνίδι θα μου βάλει καποιο update;

Και για να παίξω στο internet πρέπει να έχω συνδρομή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 2 και βαλε χρονια εβαλα να παιξω παιχνιδι στο PC

Ξεκινησα με το Alan Wake και εβαλα το κλασσικο Logitech rumblepad αλλα το παιχνιδι δεν το αναγνωριζε

Στο splinter cell conviction μια απο τα ιδια

Ψαχνοντας βρηκα αυτο

http://rumblepad2.blogspot.gr/

που λεει οτι σε καθε παιχνιδι πρεπει να βαζουμε κατι αρχεια (dll κτλπ) για να γινει συμβατο με ΧΒΟΧ controler

γιατι βαζω εδω την ερωτηση: γιατι εψαξα για XBOX controller στο σκρουτζ και βρηκα αυτο εδω

http://www.skroutz.gr/c/663/joypads.html?from=catspan&keyphrase=xbox360+controller

 

Στα πανω λεει ΧΒΟΧ controller platform XBOX

και πιο κατω εχει αλλα που λεει platform PC

 

Υπαρχει διαφορα; ειναι αλλο το ενα αλλο το αλλο; η αυτα του ΧΒΟΧ κανουν cross play και με PC και ειναι ολα τα ιδια?

Εγω εχω παρει ενα Saitek cyborg rumblepad για XBOX και PC και παιζει μια χαρα και στα δυο μεχρι στιγμης. Και εχει και μια πατεντα και αλλαζεις και θεση στα αναλογικα με το D-Pad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Εχω μια απορια, ψαχνω να αγορασω ενα xbox360 controller ενσυρματο ομως.

Το θελω και για να το εχω για το xbox360 μου αλλα και για να παιζω στο pc.

Εψαξα στο skroutz και μου εμφανισε ενα ενσυρματο που ειχε 25Ε (το φθηνοτερο δλδ με βαση τα καταστηματα που ειχε το skroutz) και ακριβως απο κατω μου εβγαζε ακριβως το ιδιο χειρηστηριο μονο που στον τιτλο ελεγε for windows και ειχε 34Ε.Τι διαφορα μπορει να εχουνε αυτα τα 2?αφου και τα δυο ητανε ενσυρματα και συνδεοντε μεσω usb θυρας.Αν επερνα αυτο εδω απο το plaisio http://www.plaisio.gr/Gaming/Controllers/Gamepads/Microsoft-XBOX360-Wired-Controller-Black-S9F-00002.htm θα μπορουσα να παιξω και στο pc μου?

Κανονικα θα πρεπει να συνδεετε και να παιζει χωρις καποιο προβλημα μιας και τα windows θα βρουνε απο μονα τους κατευθειαν του drivers για την λειτουργια του.ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανει μια χαρα και στα pc, εκτος αυτου συνδεετε με usb το joystick, τα windows 7 πλεον βρισκουνε αυτοματα ολες τις συσκευες που συνδεοντε στον υπολογιστη και δεν χρειαζετε να βαζουμε τα δισκακια με τα drivers της καθε συσκευης οπως στα windows xp.

Εκτος αυτου αν δειτε στο παρακατω λινκ το ο τιτλος δεν λεει πουθενα για windows ενω το κειμενο που παρουσιαζει το Joystick γραφει οτι παιζει και σε windows.

οριστε και το link http://www.public.gr/product/gaming/accessories/xbox-360-accessories/microsoft-xbox-360-controller/prod760680pp/#.UOnr1G9958E

 

Τελος παντως εχει φυγει ειδη η παραγγελεια μου απο το καταστημα του Πλαισιου.

Λογικα μεχρι την Πεμπτη θα πρεπει να μου εχει ερθει, η νεκροψια οποτε θα μας λυσει την απορια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...