Προς το περιεχόμενο

Γυμναστήριο Και Συμπληρωματα Διατροφης


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θες, σου έχω και τεχνητό προϊόν με εγγυημένη απόδοση μισό κιλό μείον την ημέρα.

 

Επίσης, αν σου μείνει αφού αδυνατίσεις, το χρησιμοποιείς για εντομοκτόνο ή για εκρηκτικό ή για να εμφανίσεις φωτογραφίες ή για να βάψεις τα νήματα της γιαγιάς σου.

 

Αν βέβαια καταφέρεις να μην πας στο νοσοκομείο για να σε βάλουν σε πάγους και να σου κάνουν κλύσμα με παγωμένο νερό...

 

Πάντως η απόδοση εγγυημένη, μισό κιλό την ημέρα τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 840
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

westwar

ευχαριστω

Για να τελειώνουμε, ας πω και νούμερα.

 

Είμαι μεν 1.90 περίπου, έχασα δε από Απρίλιο μέχρι Δεκέμβρη 11 κιλά με δίαιτα (με διάλλειμα στις διακοπές) και από Δεκέμβρη μέχρι τώρα άλλα 18, με δίαιτα και τρέξιμο. Περιλαμβάνουν και μυϊκή μάζα, αλλά δεν προβληματίζομαι και πολύ. Θα την ξαναπάρω.

 

Καφέ πίνω μόνο το απογευματάκι. Τσάι όταν είμαι άρρωστος. Από τα υπόλοιπα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα,ετσι οπως το θετεις εχεις δικιο γιατι ισως να μην ηταν αρκετα τεκμηριομενο αυτο που εγραψα.Η κοκαινη ειναι οντως φυτικη και στα παλιοτερα χρονια ηταν ενα αριστο αναισθητικο.Οντως αυξανει μεταβολισμο εξαφανιζει την αισθηση της πεινας,αλλα ολα αυτα δυστυχως συνοδευονται απο μια παρενεργεια:εξαρτηση.

Παρολο που σχεδον ολα τα φαρμακα μιμουνται την δραση των θεραπευτικων φυτων,δεν εχουν ολα εξαρτησιογονο δραση.Επισης διαφερει η διαρκεια ημισειας ζωης τους,ο βαθμος απορροφησης τους και προπαντων η τοξικοτητα τους.Η κοκαινη που αναφερθηκε ως παραδειγμα πολυ ευστοχα,προερεχεται απο το φυτο Erythroxylon Coca,το οποιο εξαγει κοκαινη και αλλες ουσιες που χαρακτηριζονται απο την λεξη "μεγαλη":μεγαλη τοξικοτητα,μεγαλη απορροφηση,μεγαλη ημισεια ζωη μεγαλος χρονος αποβολης της ουσιας απο τον οργανισμο.

Δεν ειναι ολα τα φυτα ομως ετσι.Ειναι σαν να λεμε οτι αν πιεις 1 λιτρο λαδι ελιας θα παθεις ζημια.Το μονο που μπορει να γινει ειναι μια αυξηση της συχνοτητας της επισκεψης στην τουαλετα.

Η υπερβολη παντα μπορει να επιφερει δυσαρεστα η ενοχλητικα αποτελεσματα.Αυτο που πρεπει νσ κσνει ο καθενας ειναι να ακουει τι ειναι αυτο που ζηταει ο οργανισμος του.

Τελος παντων το συζευγμενο λινολεικο οξυ (το οξυ υπαρχει στο ονομα λογω της χημικης τους συστασης,καμια σχεση με υδροχλωρικο οξυ κτλ) ειναι ενα ελαιο που ουτε τοξικοτητα παρουσιαζει ουτε εξαρτηση.Ηδραση του δεν βασιζεται στην κινητοποιηση του οργανισμου αλλα στην υποστηριξη του.

βεαβαι αν ειναι να φας 3 μπριζολες και μια φρατζολα ψωμι σε ενα γευμα,μην αναρρωτηθει κανεις γιατι δεν δουλευει

Για να δουλεψει πρεπει να υπαρχει και μια σωστη διατροφη

Συγνωμη αν κουρασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι ρε συ, ακόμα και εφεδρίνη να πάρεις δε σημαίνει ότι θα κάνει παπάδες.

 

Μόνο μία ουσία που περιέγραψα κάνει παπάδες (κάθομαι και βλέπω τηλεόραση και χάνω μισό κιλό την ημέρα), αλλά μπορεί και να σε διαβάζουνε μετά αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κοιταξτε να δειτε , όλες αυτές - σαλβουταμόλη,τερβουταλίνη , φαινκαμφαιμίνη και αλλες συγγενικές ( β2 αγωνιστές) , είναι συνηθισμένες αιτίες για μυοσκελετικους τραυματισμούς (καθώς συγκαλειπτουν παράδοξα κινητικά μοτιβα - βλέπε διέγερση κνσ και συγγενική δομή με κατεχολαμίνες). Εν ολιγοις ένας ξεκρέμαστος ασκουμενος , (ασχετος) έχει παρει τον πουλο.

Κυκλοφορεί πολύ βλακεία στον κόσμο πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα αμα θες να αδυνατισεις με απλα ελληνικα ειναι πολυ ευκολο. λυωνεις στην αεροβια μεχρι να πεσεις κατω και προσεχεις την διατροφη σου. δεν χρειαζετε τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Δες τι έγραψα και πιο πριν, πώς έχασα εγώ.

 

Ξεκίνησα με 10 λεπτά τρέξιμο (δε μπορούσα παραπάνω) και ανέβαινα 2 λεπτά κάθε μέρα. Όταν έφτασα στην ώρα βαρέθηκα ομολογουμένως και το έψαξα λίγο και δοκίμασα κάτι διαφορετικό με καλύτερα αποτελέσματα, λιγότερο βαρετό και πιο σύντομο.

 

Από μέσα Δεκέμβρη λοιπόν, με διαλειματάκι για τραπέζια και ιστορίες μέσα στον Δεκέμβρη και διαλείματα στη δίαιτα για να σταθεροποιούμαι και να ακολουθεί και το δέρμα μου, μέχρι τώρα -19 κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω ασχολουμαι με το γυμναστηριο εραστιτεχνικα..3-4 φορες την εβδομαδα αλλα δεν πλακονομαι σε βαρη και ιστοριες...ενας γνωστος μου μου προτεινε να παρω μια βιταμινη γαλακτος για να ''δεσω'' λιγο το σωμα μου.. εγω αγορασα μια american whey που γραφει οτι εχει εγκριση απο τον Ε.Ο.Φ (δεν ξερω αν λενε αληθεια παντως ετσι γραφει) και ομολογω οτι ειδα αποτελεσματα.. δεν φουσκωσα απλα δυναμωσα ''εδεσα'' και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.. εχω παρει 1.5 κουτια μεσα σε 1.5 χρονια...Σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα μηπως πρεπει να αρχισω να φοβαμαι...(ασχετο ειμαι 19 χρονων πρωτη φορα πηρα στα 18 μου, αλλα ασχολουμαι με αθλητισμο απο τα 9)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που εγραψα γα τα συμπληρωματα, sorry αν δεν το ξεκαθαρισα, τα ειπα για διατηρηση μυικης μαζας.. Το να χασεις κιλα χανοντας και πολλους μυες δεν ειναι δυσκολο και η διατροφη που απαιτειται ειναι ευκολο να γινει και πιστευω οτι οι περισσοτεροι προλαβαινουν να φανε αυτα που χρειαζονται.. Σε αντιθετη περιπτωση ομως, δυσκολο δεν ειναι ρε Fidelio να παιρνεις τις πρωτεινες που χρειαζεσαι, στις ωρες που χρειαζεσαι μονο απο κανονικο φαγητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εντάξει οι πρωτεινες μπορούν να συμπληρώνονται, αλλά θεωρώ οτι οι περιπτώσεις αυτές είναι εξαιρετικά λίγες συγκριτικά με το τι υποκινείται στην αγορά. Είναι εκπληκτικό το πως οι περισσότεροι μαζι με το συμπληρωμά τους , εκτός απο τις προτεινόμενες δόσεις εξασφαλίζουν και ένα ωραιότατο "αθλητικό" προκοίλι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...